Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Jak patrzę na twoją postać, to swojej normalnie się wstydzę;p No ale dopiero grać zacząłem;p Co to za dziwna bron, co trzymasz w ręce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 15:50, Epiphany napisał:

Z drugiej strony, z pewnością kilka razy pytałam, do jakich drzwi jest dany klucz ;)
Denerwuje mnie, gdy mam klucz, a brak mi do niego zamka.


Z kluczami też jest niezły zamęt. Znalazłem dwa przypadki:

- W jakimś grobowcu (zapomniałem jakim :D) jest skrzynia, której nie da się otworzyć "normalnymi" metodami. Wytrych nie działa bo wogóle nie jest napisane jaki poziom zabezpieczenia jest. A po wciśnięciu spacji słyszymy odgłos, że skrzynia jest zamknięta. Natomiast kilka metrów dalej leży klucz do tej skrzyni. Faje miejsce, w którym skacze nam ciśnienie bo z początku nie wiadomo o co chodzi. :)

- A drugi motyw z kluczem to klucz z napisem "Venim". Tu już jest sprawa poważniejsza. Znajdujemy go w Grobowcu Rodziny Indaren, a problem polega na tym, że w gobowcyu tym do niczego się nam nie przyda. Jak grałem za pierwszym razem to też mnie szlag trafiał, bo nie wiedziałem co jest grane. Wszystkie ściany przeglądnąłem czy nie ma jakiejś ukrytej komnaty itp. Potem podejrzewałem, że to część jakiegoś zadania tylko szukaj po wyspie kogoś z nazwiskiem Venim. :) A klucz służy do otwarcia kilku drzwi w Grobowcu Rodziny ... Venim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:53, gothicsheep napisał:

PS. Nie mogłem się oprzeć, by wrzucić tu swoją postać ^_^, co o niej sądzicie...? Pochwalcie
się tez swoimi.

Jak tak bardzo chcesz to proszę - moja postać. Nord.
Właśnie wracam z imprezki integracyjnej, na którą zaprosili mnie członkowie Rady Rodu Telvani. Było super. Ochlałem się sujammy a potem zmieszałem to z flinem i miałem banie w kosmosie. Ale nie żałuję. Miałem na sobie jakieś ciuchy wyjściowe ale jak się obudziłem to byłem tylko odziany w to co widać...
Włócznię Gorzkiej Litości - prezent od starego kumpla Shegoratha mi zostawili, chyba wiedzieli że artefaktów od Daedr się nie kradnie. Acha, mam jeszcze trzech braci:
- Hlomar Moczymorda
- Hisin z Głębin
- Frostaag Grzejmistrz
Napewno skojarzycie ich ze mną jak ich spotkacie. Mamy podobne upodobania. :)

20070226173415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:35, Vormulac napisał:

Jak tak bardzo chcesz to proszę - moja postać. Nord.
/ciach/ Acha, mam jeszcze trzech braci:
- Hlomar Moczymorda
- Hisin z Głębin
- Frostaag Grzejmistrz


Tego trzeciego do tej pory nie spotkałam.

Dnia 26.02.2007 o 17:35, Vormulac napisał:

Napewno skojarzycie ich ze mną jak ich spotkacie. Mamy podobne upodobania. :)


Hmm... Masz na myśli upodobanie do wrednych wiedźm bez poczucia humoru? ;)
BTW, ja gram właśnie wredną bretońską wiedźmą. Ale w sumie dopiero co startuję, więc nie mam się czym pochwalić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:40, Epiphany napisał:

Tego trzeciego do tej pory nie spotkałam.


Zdaje się, że stoi on w Tribunalu w kącie pod ściąna na jakimś placu :P
Jest oczywiście nagi i jak z nim gadamy witam nas tekstem w stylu:"Co, to że jestem nagim Nordem nie znaczy że dobrała sie do mnie jakas wiedźma" czy coś takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 16:56, Dar15 napisał:

Co to za dziwna bron, co trzymasz w ręce?:D

Deadryczne Zakrzywione Ostrze. Broń potężna - nie dość, że zadawane obrażenia są wyskokie to, 10-cio sekundowy paraliż dopełnia niszczycielskiego dzieła. Za miły dodatek można także uznać Dezintegracje Pancerza za każdym trafieniem ^_^...
Dla utrudnienia rozgrywki już go nie używam (no chyba, że naprawdę jakiś ekstremalny moment się trafi), strzelam do wszystkich z Większej Śnieżnej Kuli i jest git ^_^!

Do Vormulac --->

Dnia 26.02.2007 o 16:56, Dar15 napisał:

Właśnie wracam z imprezki integracyjnej...

Ta interpretacja malanżu, połączona ze światem Morrowind''a rozwaliła mnie doszczętnie ^_^...

Dnia 26.02.2007 o 16:56, Dar15 napisał:

Acha, mam jeszcze trzech braci... Napewno skojarzycie ich ze mną jak ich spotkacie. Mamy podobne
upodobania. :)

W ogóle ci nordowie to, striptizerzy jacyś ^_^...

Do Epiphany --->

Dnia 26.02.2007 o 16:56, Dar15 napisał:

Ale w sumie dopiero co startuję, więc nie mam się czym pochwalić :/

Oj tam. Wrzucaj zdjęcie, co ci szkodzi ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:00, Harvenar napisał:

Także przedstawię tutaj jedną z moich 2-óch postaci oraz jako bonus, część ekwipunku przeze
mnie zdobytego.


Aaa i kto mi powie, że Sejmitar Jej Dłoni nie jest najładniejszą bronią w grze? ;]
Btw niezły porządek, u mnie wszystko na ziemi leży i ogólnie syf jak diabli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sejmitar Jej Dłoni ładny jest, ale wolę Płomień Prawdy, broń Nerevara. Lubię porządek, chociaż zaczyna brakować mi miejsca na stołach :/. Kolejne zdjęcia:

20070226181019

20070226181053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:03, Vormulac napisał:

Z kluczami też jest niezły zamęt. Znalazłem dwa przypadki: /ciach/


Taaa... Z tego, co pamiętam, taki wkurzający klucz znajduje się również w domu cechowym w Gnisis. Nie przytoczę szczegółów [upłyneły niemal 2 lata - wkrótce jednak znów zawitam w tym miasteczku, więc pewnie znów się na niego natknę, i znów się zeźlę, ech..], ale pamiętam, że pytałam na forum i nikt nie był w stanie mi wyjaśnić, które drzwi można nim otworzyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:54, Epiphany napisał:

Taaa... Z tego, co pamiętam, taki wkurzający klucz znajduje się również w domu cechowym w Gnisis.

Klucz do pokoju Madacha? Też nie wiem do czego służy. W całym domu cechowym jest tylko jedna skrzynia zamknięta. Możliwe, że gdyby nie to, że Legion zrobił sobie w jego domu centrum dowodzenia to Madach wynajmował by wtedy pokoje na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem wspaaaaaaaniałe...żart niezbyt dobre mody dopóki qrde nie zgóbiłem 2CD ;/ Ale chyba zaczne niedługo grać. Wspaniała gierka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, chciałbym wrócić do mojego problemu z grą, a konkretnie to do tego:

"Witam, kupiłem sobie wczoraj The Elder Scrolls III Morrowind Złota Edycja.Zainstalowałem (plyta 1 DVD) instlacja poszła dość szybko, troche zdziwiony z tego powodu jestem, ale wracając do rzeczy to kiedy zainstalowalem i spróbowałem uruchomić to wszystko cacy na początku czyli: Reklama "Bethesda" itp. A po załadowaniu kiedy gra już miała wchodzić w główne MENU czyli do tej animacji MORROWIND to gra nagle się wyłączyła!!I nie było żadnego błędu i w ogóle, po prostu się wyłączyła i już...no więc spróbowałem drugi raz z innego pulpitu: i to samo.
W końcu zrobiłem REINSTALL (ponownie zainstalowałem) i tutaj znów instalacja przebiegała szybko i na koniec że Direct spełnia wymagania gry itp.No więc uruchamiam znów grę, a tu nagle to samo!!Proszę was pomóżcie mi się z tym jakoś uporać.

PS: Czyściłem rejestr i mam zainstalowane obydwa dodatki, a folder z grą wynosi 0,98 GB;/ A na pudełku pisze że wymaga 1,5 GB;/ Także chyba coś nie tak."

No więc dalej mi nie chodzi;/A bardzo bym chciał zagrać w tą wspaniałą grę...proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś że problem i wymieniaj co się będziesz :D tak na poważnie też tak kiedyś miałem tylko nie pamiętam z jaką grą.
Wkurzające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:05, DarthAxel napisał:

/ciach/ No więc dalej mi nie chodzi;/A bardzo bym chciał zagrać w tą wspaniałą grę...proszę pomóżcie


Przyczyny mogą być różne, ale tak mi przychodzi do głowy... Instalowałeś na dysku C: w folderze domyślnym czy go zmieniłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz taka mozliwosc to zainstaluj gre na innym komputerze jesli tam bedzie dzialac to najlepiej przeinstaluj system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować