Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

No to do bani, tym bardziej, że ja stawiałem zawsze na szybkość przemieszczania się. Buty Oślepiającej Szybkość, wizyta w kaplicy obok świątyni Trójcy w Vivec i można było w ciągu kilku minut, bez korzystania z łazików dostać się w dowolne miejsce na wyspie. A bez lewitacji - przy zręczności 100 i akrobatyce 100 można wspinać się na takie stoki, o których początkujący bohater moe tylko pomarzyć. Na przykład Caldery do Upiornej Bramy na przełaj - w linii prostej, przez góry.
Czyli dobrze zrobiłem że odpuściłem sobie te zwierzaki, oszczędziłem sobie frustracji.
A jak z tym najemnikiem z Twierdzy Smutku? Też taki ślimak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:51, Amistan napisał:

/.../> A jak z tym najemnikiem z Twierdzy Smutku? Też taki ślimak?

Czy Ty, wcielenie Nerevara, potrzebujesz pomocy jakiegoś nędznego najemnika?!
Albo dasz sobie radę sam, albo... może nie jesteś wcieleniem Nerevara? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, to prawda, co więcej pliki z muzą są zapisane w formacie wma bodajże i da sie tgo słuchać na winampie po instalowaniu gry :))
Ja słucham czasami :P
btw ten sam kolo robił muze do guild wars i to słychać, też jest świetna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:45, Domon napisał:

http://youtube.com/watch?v=csuPWNPyA0U - W morku jest najlepsza muzyka!! To dowód.
Jak słucham tej muzyki to Mi sie łezka w oku kręci ;(


Kiedyś o tym pisałem, ale jakoś fanów Gothica to nie przekonywało ;p Ścieżka dzwiękowa jest naprawdę rewelacyjna... polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 10:56, KrzysztofMarek napisał:

Czy Ty, wcielenie Nerevara, potrzebujesz pomocy jakiegoś nędznego najemnika?!
Albo dasz sobie radę sam, albo... może nie jesteś wcieleniem Nerevara? ;D

Nie do pomocy, a do towarzystwa. Dlaczego sam Nerevar miał towarzyszy, a jego ... avatar(?) ... musi wędrować samotnie? Niestety to jedna z tych niewielu rzeczy, które nie podobały mi się w Morrowind. W takim Gothicu też jest się samemu, ale tam to tak nie doskwiera, bo tam nie ma takich ogromnych przestrzeni do przewędrowania. Akcja jest dużo szybsza. Wiem że tego niemal nie da się zrobić, wprowadzić towarzyszy, jeszcze jakieś dialogi, czy interakcje, ale chciałoby się. Cóż bowiem na przykład z tego że jestem takim Hortatorem, skoro właściwie poza uprzejmością rozmówców nic z tego nie wynika? Fajnie byłoby mieć chociaż tak ze dwóch kolegów, czy koleżanki, jakiegoś wojownika, jakąś magiczkę do wyboru spośród kilku. Mieć do kogo gębę otworzyć...
Ale chyba za dużo nagrałem się w Baldur''s Gate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 00:33, Amistan napisał:

> /.../ Fajnie byłoby mieć chociaż tak ze dwóch kolegów,
czy koleżanki, jakiegoś wojownika, jakąś magiczkę do wyboru spośród kilku. /.../

No, nie przesadzaj, w końcu masz własną twierdzę z obsadą...
A Twoim zadaniem jest zaprowadzić porządek w tym bałaganie, który zrobili Twoi byli koledzy i przyjaciele, do spółki z Twoją byłą żoną. Po co Ci nowi koledzy? Żebyś, w następnym wcieleniu, znowu po nich sprzątał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:32, Domon napisał:

Mam pytanie jak zostać złodziejem?


Jak zostać złodziejem?
A jak szpiegiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:32, Domon napisał:

Mam pytanie jak zostać złodziejem?

Co to znaczy , jak zostać złodziejem? Chodzi o przyjęcie do Gildii? Jeżeli tak , to zgłoś się np w Balmorze , w siedzibie Gildii Złodziei do , o ile dobrze pamiętam , Habasi Słodkie Usta i wykonuj jej zlecenia.Nie ma specjalnych utrudnień dotyczących przyłączenia się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Właśnie rozpoczynam przygodę z Morrowindem . I mam do Was pytanie. Chodzi mi o mody. Moglibyście pokazać mi jakieś najlepsze, najfajniejsze, ulepszające rozgrywkę. Jakie mi polecacie ?
Przydałyby się także mody ulepszające grafikę. Bo jak sami wiecie - cudo to nie jest :)
Z góry dziękuję :)
I pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:49, Super gość napisał:

Witam ! Właśnie rozpoczynam przygodę z Morrowindem . /.../

Jak zaczynasz i Morrowind Ci się podoba, to do swoich pytań wróć tak za pół roku, może dłużej...Do tego czasu prawdopodobnie skończysz główny wątek, ale gry nie przejdziesz... bo gra nie ma końca... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dużo chce ? Mody - po to aby grało się ładniej (tzn z lepszą grafiką) i lepiej. :)

A tak naprawdę to nie do końca zaczynam bo kupiłem ją w grudniu... i jakoś tak... sam nie wiem :) ... w marcu zaczynam :P
Grałem ją u kuzyna i jakoś mi się spodobała...
Może to nie to co Oblivion... ale... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 15:49, Super gość napisał:

Witam ! Właśnie rozpoczynam przygodę z Morrowindem . I mam do Was pytanie. Chodzi mi o mody.
Moglibyście pokazać mi jakieś najlepsze, najfajniejsze, ulepszające rozgrywkę. Jakie mi polecacie
?
Przydałyby się także mody ulepszające grafikę. Bo jak sami wiecie - cudo to nie jest :)
Z góry dziękuję :)
I pozdrawiam :P


Najwięcej znajdziesz na Adamantytowej Wieży.
Jeżeli chodzi o grafikę - polecam Visual Pack i różne mody z cyklu "Better" (better bodies, better heads, better clothes, better beasts ) - tyle że trzeba je razem stosować.
A co do modów zmieniających fabułę - najpierw spróbuj przejść główny wątek, jak radzi KrzysztofMarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2007 o 16:11, Amistan napisał:

Najwięcej znajdziesz na Adamantytowej Wieży.

Niby tak ,ale wolałbym polecane przez Was - specjalistów i wyjadaczy ;)

Dnia 08.03.2007 o 16:11, Amistan napisał:

Jeżeli chodzi o grafikę - polecam Visual Pack i różne mody z cyklu "Better" (better bodies,
better heads, better clothes, better beasts ) - tyle że trzeba je razem stosować.

Hmm....

Dnia 08.03.2007 o 16:11, Amistan napisał:

A co do modów zmieniających fabułę - najpierw spróbuj przejść główny wątek, jak radzi KrzysztofMarek.

O takie zmieniające fabułę mi nie chodzi - tylko takie że coś ulepszą , dodadzą jakieś nowe questy .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem ogłosić, że na moim gramsajcie odbywa się konkurs na najlepszy screen z Morrowinda, a fanów widzę, że nie brakuje. Zgłaszajcie się termin do 14.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Wie ktoś może, gdzie są Cmentarne Jaskinie Urshilaku:D? Mam problem z ich znalezieniem... Szukam i szukam... Ciągle zwiedzam tereny wokół obozu. Za bardzo nie wiem jak trafić do tych jaskiń, a droga jaką podaje mi Chan jakoś nie zaprowadziła mnie do celu:( Byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:59, Dar15 napisał:

Witam! Wie ktoś może, gdzie są Cmentarne Jaskinie Urshilaku:D? Mam problem z ich znalezieniem...
Szukam i szukam... Ciągle zwiedzam tereny wokół obozu. Za bardzo nie wiem jak trafić do tych
jaskiń, a droga jaką podaje mi Chan jakoś nie zaprowadziła mnie do celu:( Byłbym wdzięczny
za pomoc ;)



Niezabardzo wiem gdzie to jest , ale kup książke :) Idziesz do jakiejś księgarni i kupujesz książke na pzrewodnik po morrowind (jak taka jest). Księgarnia znajduje sie w Balmorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:59, Dar15 napisał:

Witam! Wie ktoś może, gdzie są Cmentarne Jaskinie Urshilaku:D? /.../

Nie Ty jeden miałeś taki problem...
Szukaj na zachód od obozu. Wejście jest skromniutkie i trudno je zauważyć, bo też wychodzi na zachodnią stronę. Prawie równo na zachód od obozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować