Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 14:28, SzarQ napisał:

wpisz w google, ja już nie bardzo pamiętam. Ale poszukaj też na stronie nVidi...

sciagnolem top ale mi niedziala ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Mana w ogóle mi się nie regeneruje! Nawet podczas odpoczynku! A na początku gry spokojnie się odnawiała. I co o tym sądzicie? Pomóżcie mi! Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:19, karolekziomek napisał:

Witam. Mam pewien problem. Mana w ogóle mi się nie regeneruje! Nawet podczas odpoczynku! A
na początku gry spokojnie się odnawiała. I co o tym sądzicie? Pomóżcie mi! Z góry dzięki

Jeżeli nie masz znaku Atronach , to może dopadła Cię jakaś choroba powodująca blokadę many?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pewien problem w Tribunalu...no więc to może wydawać się głupie ale nie wiem skąd wziąść wytrych!!Chodziłem po kupcach sklepach itp. i nigdzie nie ma!!Proszę pomocy...wytrych jest mi potrzebny do przedostania się przez drzwi w domu rzemieślników do anonimowego pisarza...jestem skłonny już nawet użyć kodu ale oczywiście jakby ktoś mógł go podać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:20, DarthAxel napisał:

Proszę pomocy...wytrych
jest mi potrzebny do przedostania się przez drzwi w domu rzemieślników do anonimowego pisarza...jestem
skłonny już nawet użyć kodu ale oczywiście jakby ktoś mógł go podać:D


Nie wiem, chyba się nie da, bo tam nie ma placówki Gildii Złodziei, ale jeśli jesteś tak zdesperowany to czemu nie wpadniesz po niego do Morrowind? Przecież można podróżować w obie strony dowolną ilość razy zupełnie swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:00, DarthAxel napisał:

A gdzie można znaleźć taki zwój??Bo nie za bardzo wiem...

Ten zwój występuje dość powszechnie w grze.Najlepiej przeteleportuj się po gildiach magów i w którejś na pewno znajdzie się odpowiedni sprzedawca.Zresztą wytrychy również można nabyć w wielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze spróbuje połazić po gildiach magów lecz wytrychów też by mi się przydało??Gdzie je można zdobyć ogólnie w Morrowind?? I tak po prawdzie to nie wiem gdzie siedziby mają gildie złodzieji...jak zaczełem grę to zaraz poszłem na twierdze smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj w oberzy "Przy poludniowym murze" w Balmorze. Znajduje sie ona na poludniu Balmory w prawobrzeznej czesci. Tam mozesz dolaczyc do Gildii Zlodziei. Wiem, ze mozna tam bylo kupic wytrychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:36, DarthAxel napisał:

No dobrze spróbuje połazić po gildiach magów lecz wytrychów też by mi się przydało??Gdzie je
można zdobyć ogólnie w Morrowind?? I tak po prawdzie to nie wiem gdzie siedziby mają gildie
złodzieji...jak zaczełem grę to zaraz poszłem na twierdze smutku

Wytrychy najprościej zakupić w budynku Rady Rodu Hlaalu w Balmorze (Nileno Dorvayn, tuż po wejściu do budynku, nie trzeba należeć do jakiejkolwiek gildii by kupić sprzęt). Dostępne są tam te lepsze wersje tj. profesjonalny wytrych i profesjonalna sonda. A co do gildii złodziei to ich bazy wypadowe znajdują się w poniższych lokacjach:
- Balmora, Oberża Pod Południowym Murem
- Ald''Ruhn, Karczma Pod Szczurem i Garnkiem
- Sadrith Mora, Oberża Sprośnej Muriel
- Vivek, Dzielnica Przybyszów, Kanały, Sklep księgarza

Po zadania do Vivek najlepiej udać się po wykonaniu wszystkich zadań dla powyższych trzech oddziałów gildii. Jest tam aktualny arcymistrz gildii - Dżentelmen Jim Stacey. U niego też będzie można wykonać specjalne zadania - kampania Bal Molagmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się wstawić takie fotki, żeby wyskawiały podczas wczytywania gry? Ktoś kombinował z tym? Mam jeszcze oprócz Dremory rysunek Dreugh''a i Lesser Bonewalker''a. Co tu dużo mówić grubasek Ogrim trochę mi się już znudził. :)

20070313224502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:16, Darth Master napisał:

> wpisz w google, ja już nie bardzo pamiętam. Ale poszukaj też na stronie nVidi...
sciagnolem top ale mi niedziala ten program



Tu powinieneś znaleźć informację o zmianie taktowania przez nvtweak:

=========================================
http://www.tweaks.pl/czytaj,podkrecanie_karty_graficznej,91.html
=========================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:48, Vormulac napisał:

Da się wstawić takie fotki, żeby wyskawiały podczas wczytywania gry? Ktoś kombinował z tym?
Mam jeszcze oprócz Dremory rysunek Dreugh''a i Lesser Bonewalker''a. Co tu dużo mówić grubasek
Ogrim trochę mi się już znudził. :)



Raczej nie ma takiej możliwości. Próbowałem kiedyś dokonać takiej sztuczki, ale nie znalazłem folderu z tymi bitmapami. Pewnie są zapisane w formie jakiegoś archiwum z ''Morrowindowym'' rozszerzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 11:48, SzarQ napisał:

Raczej nie ma takiej możliwości. Próbowałem kiedyś dokonać takiej sztuczki, ale nie znalazłem
folderu z tymi bitmapami. Pewnie są zapisane w formie jakiegoś archiwum z ''Morrowindowym''
rozszerzeniem...

Ja znalazłem. Tylko, że tamte pliki mają format Truevision TGA -> .tga a ja mam .jpg. Wiadomo, nie działają jak się wgra .jpg. Nie wiem czy konwert na .tga by pomógł, ale nie mam żadnego programu. Niby w necie są programy ale jak ściągąłem dany program (narazie 2) to dopiero się dowiedziałem, że darmowa wersja nie pozwala na konwert tego typu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać mi nazwę tego folderu?
Mam Corela 11 ( A co, nie wolno mi sobie pozwolić na tak ekstrawagancki zakup? :)) gdzie taka możliwość jest.
Wrzuć w tym temacie parę obrazków które chciałbyś mieć w grze, a postaram się je przekonwertować na .tga gdy znajdę odrobinę czasu i zamieszczę je na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:09, SzarQ napisał:

Możesz podać mi nazwę tego folderu?

W katalogu z grą wejdź w Data Files/Splash
Są tam te grafiki co występują przy wczytywaniu. Wszystkie pliki mają nazwę Splash_nazwapotwora.tga. Najbardziej rozwalił mnie Ogrim gdzie w pliku jest nazwany jako ClannDaddy. :)

Dnia 14.03.2007 o 12:09, SzarQ napisał:

Mam Corela 11 ( A co, nie wolno mi sobie pozwolić na tak ekstrawagancki zakup? :)) gdzie taka
możliwość jest.
Wrzuć w tym temacie parę obrazków które chciałbyś mieć w grze, a postaram się je przekonwertować
na .tga gdy znajdę odrobinę czasu i zamieszczę je na forum.

Te trzy tylko mam. Dreugh, Lesser Bonewalker i Dremora.

20070314121522

20070314122208

20070314122231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 22:48, Vormulac napisał:

Da się wstawić takie fotki, żeby wyskawiały podczas wczytywania gry? Ktoś kombinował z tym?
Mam jeszcze oprócz Dremory rysunek Dreugh''a i Lesser Bonewalker''a. Co tu dużo mówić grubasek
Ogrim trochę mi się już znudził. :)

ja grzebałem w pliku gry i ustawiłem że na początku gry leciał filmik z końca gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować