Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 22:27, Jermo napisał:

Sorry. Ja spędziłem przy Oblivionie 4 miechy i jeszcze nie mam dosyć. A co do Morqa to i tak
najlepszy jest wzorek z pieniędzy w Kogoruhn.

Ze 4 miesiące to ja również spędziłem nad Oblivionem , jednak jak na razie , tyle mi wystarczy.Morrowind z kolei wciągnął mnie na 2 lata i powoli przymierzam się do kolejnego podejścia , ponieważ mam pewne pomysły do przetestowania.Dla każdego coś innego i całe szczęście.Jeszcze tego brakuje , żeby wszystkim podobało się to samo.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:50, Joorg napisał:

i pomyśleć tylko że istnieją ludzie, którzy twierdzą że Gothic jest lepszy od Morrowinda...

Masz rację ,ale w gothicu parę żeczy jest lepszych np: ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:51, Probos napisał:

Co prawda, to prawda, a mówisz prawdę ;) Oblivion nie miał w sobie tego "CZEGOŚ", co tworzyło
w Morrowindzie klimat, zabójczy niczym chitynowy sztylet.


Chitynowy sztylet? I jak trzeba to rozumieć? Ukryty komplement pod adresem Obliviona? ;-)
W tego drugiego nie grałem - niestety nie stać mnie teraz na nową grę :-/ ale klimatu Morrka nie określiłbym jako "chitynowy" ;-))
Chyba że ze względu na ogólne kolorystyczne wrażenie niemodowanej gry, takie bure rzeczywiście. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:51, Amistan napisał:

> Co prawda, to prawda, a mówisz prawdę ;) Oblivion nie miał w sobie tego "CZEGOŚ", co tworzyło

> w Morrowindzie klimat, zabójczy niczym chitynowy sztylet.

Chitynowy sztylet? I jak trzeba to rozumieć? Ukryty komplement pod adresem Obliviona? ;-)
W tego drugiego nie grałem - niestety nie stać mnie teraz na nową grę :-/ ale klimatu Morrka
nie określiłbym jako "chitynowy" ;-))
Chyba że ze względu na ogólne kolorystyczne wrażenie niemodowanej gry, takie bure rzeczywiście.
:-P

A może to dlatego, że Obliviona przedobrzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morrowind jest jak wino im starszy tym lepszy. Mam na mysli że im wiecej w niego gramy tym wiekszy czujemy szacunek dla jego twurców. Nie powiem jest wiele baboli ale przy takim przedsięwzięciu to nieuniknione. dla mnie jest to gra wszechczasów, niesamowity klimat, składowe tej gry, jak tworzenie rzeczy postaci... To jest tak miodne że prawie romantyczne. miałem tą grę od samego początku grałem od bety. teraz mam złota kolekcję i nie zal mi ani grosza wydanego na nią. Zmieniłem kompa bo na początku miałem spełniającego zalecane wymagania gry. Co jak wszyscy wiegaz to owocuje efektownym pokazem slajdów. Morek four ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Morrowinda nie ma, nie było i nie będzie mocnych. Oblivion jest bardziej uproszczony (co nie znaczy gorszy), ale Morrowind to pierwszy RPG w jakiego grałem i mam do niego sentyment. Pozwolę sobie powtórzyć za krisem1977: Morrowind forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie, tyle, że moim pierwszym RPG był Baldur I, lecz zbytnio mnie nie wciągnął xD Teraz mam o Morrowindzie bardzo dobre zdanie, lecz dużo z niego zapomniałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oblivion jest super morrowind tez a według moich kolegów w niego sie nie da grać gothica i 2 przeszli ze 10 razy a ja jeszcze nie skończyłem morrwinda...

Jest róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mamy wątek o porównaniu Morro do Obliviona, a także do Gothiców, to jest wątek tylko o morrowindzie przypominam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:30, Jermo napisał:

A rozawiał ktoś kiedyś z Maiq''iem Łgarzem? Ciekawe rzeczy wygaduje.

Ja gadałem, a ten Łgarz to nawet w Oblivionie się pojawia, tak samo jak kupiec-krab!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tych rzeczy xD Jak wiemy, mistrz w krótkich ostrzach i zaklinaniu, z chitynowego ostrza potrafi zrobić potężną broń, która czyni go świetnym zabójcą, w dodatku, dzięki zaklęciu, ponadczasowym :)
PS:Kończymy ten off-top, co do mojej obecnej wypowiedzi, należy odszyfrować symbolikę ;) Nic więcej nie powiem, pomyśl, jeżeli sam nie dojdziesz o co chodzi, napisz do mnie na GG, to Ci wyjaśnię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z questem na łuk wycieńczenia, otóż będąc w grobowcu juno zabiłem tego ducha, ale go nie przeszukałem, dopiero w solucji dowidziałem się, że on ma ów łuk. Gdy wróciłem ciała już nie było. Wiem, że już bez kodów sie nie obejdzie, więc proszę o "czit" na łuk wycieńczenia (googlowałem,ale nie znalazłem). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować