Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 14:58, Warbandit napisał:

/.../ Z góry dziękuję.

W Morrowindzie jest coś takiego, jak Construction Set. Jeśli sobie zainstalowałeś, (a instalacja niczego w grze nie zmienia) to tam znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji, z kodami na wszystko włącznie. Żeby kod zadziałał, w czasie gry naciskasz klawisz tyldy (~) i wpisujesz player->additem kodnaprzedmiot i naciskasz enter. Przedmiot powinien pojawić się w inwentarzu. Nie podam Ci kodu na Łuk Wycieńczenia, bo aktualnie nie mam zainstalowanego Morrowinda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 11:37, Joorg napisał:

> A rozawiał ktoś kiedyś z Maiq''iem Łgarzem? Ciekawe rzeczy wygaduje.
Ja gadałem, a ten Łgarz to nawet w Oblivionie się pojawia, tak samo jak kupiec-krab!


No łał. Jakbym nigdy nie grał w Obliviona. Jakbyś chciał zauważyć to jest topic o Morrowindzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:22, Jermo napisał:

> > A rozawiał ktoś kiedyś z Maiq''iem Łgarzem? Ciekawe rzeczy wygaduje.
> Ja gadałem, a ten Łgarz to nawet w Oblivionie się pojawia, tak samo jak kupiec-krab!

No łał. Jakbym nigdy nie grał w Obliviona. Jakbyś chciał zauważyć to jest topic o Morrowindzie.

to że ty grasz w obliviona nie znaczy że wszyscy pokolei też. informuję innych o tym że łgarz pojawia się nawet w oblivione, a cibie o zdanie nikt nie prosił. znowu się jermo wywyższasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:53, Warbandit napisał:

Gdzie dokładnie znajdę nazwę łuku w CS, bo w "help" są tylko klasy broni, nie ma dokładnych
nazw.

Widzisz, ja z pamieci może niedokładnie Ci powiem, ale trzeba odnaleźć taką klasę broni jak łuki i przechodzić, krok po kroku, aż przejdą różne rodzaje łuków i trafisz na Łuk Wycieńczenia, w rubryce sąsiedniej jest nazwa angielska i obok kod. Tylko trzeba cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:51, Domon napisał:

Masz rację ,ale w gothicu parę żeczy jest lepszych np: ludzie :)

Co masz na myśli mywiąc że w Gothicu lepsi są ludzie chodzi ci o to że dialogi są mówione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pisze w dwóch postach ale jeśli doszedłem już do dialogów to jeszcze napisze. Jest taki moment w Gothic II gdy docierasz do zamku to daje taki pierścień dla Orika ( od napotkanego po drodze zwiadowcy ) i gdy on się dowiedział że jego brat nie żyje powiedział coś typu że jego serce przeszyła strzała czy coś takiego ale on powiedział to bez smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:28, Jermo napisał:

Ja tylko mówię, że to topic o Morrowindzie. Trochę luzu Wojtek...

chce tylko porównać morrowinda do obliviona a ty wiesz o co chodzi tylko piszeż żeby nabić sobie posta. zastanów się następnym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:44, Joorg napisał:

> Ja tylko mówię, że to topic o Morrowindzie. Trochę luzu Wojtek...
chce tylko porównać morrowinda do obliviona a ty wiesz o co chodzi tylko piszeż żeby nabić
sobie posta. zastanów się następnym razem...


Porównać Obliviona do Morrowinda można w innym topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to znacie?

Data Files\Sound\Vo\w\m\Intro1aDDB.mp3
oraz
Data Files\Sound\Vo\a\m\Intro1aJon.mp3

Pierwsze mówione przez aktora podkładającego głos do Leśnego Elfa a drugi do Argonianina. W grze jest tylko tekst pisany, bez mówionego i dopiero jak Azura się pojawia to jest pisany i mówiony. Ciekawe czemu nie użyto tych mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:17, ShaDoW The Dark napisał:

Mam pytanie... Czy po Wyspie Czarodziei pojawił sie jakiś mod, dodatek warty zainteresowania?


nie słyszałem o takowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUdzie dobrzy ludzie pomozcie!!!!!!!

w ald ruhn dostyalem zadanie od gildii wojownikow aby zabic ziomka ktory sie ukrywa w kopalni na litere S
prosze o mape bo juz dwa dni szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować