Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 19:04, Joorg napisał:

Możecie podać jakieś ciekawe artefakty? i ich miejsca?

O ile ja dobrze pamiętam to masz... Czekaj...Bzdygan bełkotu w Twierdzy Smutku jak Masz Tribunala to jest powiązane z tą misją co dziewczyna coś mówi że nie odda przedmiotu w Ręce Bogów, w jakiejś posiadłości, tylko tyle narazie ale postaram sie więcej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 19:19, Joorg napisał:

> > Możecie podać jakieś ciekawe artefakty? i ich miejsca?
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=6920 masz przecież tutaj spis atefaktów
z lokalzacją
> w jakiej przebywają czyż nie?

ups sorki
dziex

Nie ma za co przepraszać ani dziękować, zdarza sie pomyłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:31, Joorg napisał:

A co Wam się nie podobało w Morrowindzie? Co Was irytowało i drażniło (pomijając skrzekacze)?
Piszcie!

Mnie oczywiście zbyt statyczne walki, i wytrych wszystko tam zależało od współczynnika, chociaż gra mi sie bardzo podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 09:56, ShaDoW The Dark napisał:

> A co Wam się nie podobało w Morrowindzie? Co Was irytowało i drażniło (pomijając skrzekacze)?

> Piszcie!
Mnie oczywiście zbyt statyczne walki, i wytrych wszystko tam zależało od współczynnika, chociaż
gra mi sie bardzo podobała


Mnie najbardziej denerwuje to, że tak mało dodatków zrobili!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:53, Joorg napisał:

> > A co Wam się nie podobało w Morrowindzie? Co Was irytowało i drażniło (pomijając
skrzekacze)?
>
> > Piszcie!
> Mnie oczywiście zbyt statyczne walki, i wytrych wszystko tam zależało od współczynnika,
chociaż
> gra mi sie bardzo podobała

Mnie najbardziej denerwuje to, że tak mało dodatków zrobili!!!!

No masz Tribunal, Wizard''s Island, Bloodmon, Morrowind to bardzo dużo zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:55, ShaDoW The Dark napisał:

> > > A co Wam się nie podobało w Morrowindzie? Co Was irytowało i drażniło (pomijając

> skrzekacze)?
> >
> > > Piszcie!
> > Mnie oczywiście zbyt statyczne walki, i wytrych wszystko tam zależało od współczynnika,

> chociaż
> > gra mi sie bardzo podobała
>
> Mnie najbardziej denerwuje to, że tak mało dodatków zrobili!!!!
No masz Tribunal, Wizard''s Island, Bloodmon, Morrowind to bardzo dużo zabawy


Jak dla mnie to za mało :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:43, ShaDoW The Dark napisał:

Wie ktoś może do czego służą te portale i po co te indesy?

Przez portale możesz wędrować tak samo , jak za pośrednictwem teleporterów w Giliach Magów.Do każdej twierdzy przypisany jest odpowiedni indeks i jak skompletujesz wszystkie , będziesz miał możliwość błyskawicznego poruszania się pomiędzy wszystkimi twierdzami.W tym wątku był już opis jak odnaleźć komplet indeksów.Polecam szukaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:58, KrzychW napisał:

> Wie ktoś może do czego służą te portale i po co te indesy?
Przez portale możesz wędrować tak samo , jak za pośrednictwem teleporterów w Giliach Magów.Do
każdej twierdzy przypisany jest odpowiedni indeks i jak skompletujesz wszystkie , będziesz
miał możliwość błyskawicznego poruszania się pomiędzy wszystkimi twierdzami.W tym wątku był
już opis jak odnaleźć komplet indeksów.Polecam szukaczkę.

Dzięki... Zapomniałem, sorry więc za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy:
1. Wątek główny, mam zadanie od Casiusa Cosadesa(czy jak mu tam) żeby iść do tego "popielnego chana" i z nim o czymś tam pogadać. Żeby z nim pogadać muszę mu przynieść "łuk wycieńczenia"(czy jak mu tam)z grobowca Urshilaku (czy jak mu tam). Niestety nie domyśliłem się że w kupce popiołu pozostałego po jakiejś podrzędnej zjawie może znaleźć się owy łuk, więc zignorowałem ową kupkę popiołu. Jako że później dowiedziałem się że tam właśnie był ten "łuk wycieńczenia" poszedłem na poszukiwanie wspomnianej już kupki popiołu. Niestety nie ma jej tam, gdzie być powinna. Problem ten uniemożliwia mi ukończenie głównego wątku gry. No i tu zaczyna się moje pytanie, czy jedyną opcją dla wyratowania sytuacji (a nadmienię tutaj że nadpisałem już stare sejwy, więc do sytuacji właściwej nie mogę wrócić) jest użycie kodu? Jeśli tak, (nie sądziłem że kiedykolwiek będę o to pytać:/) to czy mógłby mi ktoś podać kod na przywołanie tego "łuku wycieńczenia"?(czy jak mu tam)?

2. Należę do gildii złodziei. Mam zadanie od "Wielkiej Halendee"(czy jak jej tam) znalezienia książki z przepisami "sekrety kuchni rodu Redoran"(czy jak jej tam). I mój problem polega na tym, że ukradłem tę książkę z jej miejsca występowania już wcześniej i opchnąłem przypadkowemu kupcowi. Niestety nie pamiętam jakiemu, a biorąc pod uwagę że jest ich wielu poszukiwania jeden po drugim nie mają sensu.I teraz moje pytanie: Czy tych książek jest więcej? Jeśli tak to czy mógłby mi ktoś podać miejsca ich występowania? A jeśli nie, to cóż...czy mógłby mi ktoś podać kod na tą książkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 18:54, CR7 napisał:

Mam dwa problemy:
1. Wątek główny, mam zadanie od Casiusa Cosadesa(czy jak mu tam) żeby iść do tego "popielnego
chana" i z nim o czymś tam pogadać. Żeby z nim pogadać muszę mu przynieść "łuk wycieńczenia"(czy
jak mu tam)z grobowca Urshilaku (czy jak mu tam). Niestety nie domyśliłem się że w kupce popiołu
pozostałego po jakiejś podrzędnej zjawie może znaleźć się owy łuk, więc zignorowałem ową kupkę
popiołu. Jako że później dowiedziałem się że tam właśnie był ten "łuk wycieńczenia" poszedłem
na poszukiwanie wspomnianej już kupki popiołu. Niestety nie ma jej tam, gdzie być powinna.
Problem ten uniemożliwia mi ukończenie głównego wątku gry. No i tu zaczyna się moje pytanie,
czy jedyną opcją dla wyratowania sytuacji (a nadmienię tutaj że nadpisałem już stare sejwy,
więc do sytuacji właściwej nie mogę wrócić) jest użycie kodu? Jeśli tak, (nie sądziłem że kiedykolwiek
będę o to pytać:/) to czy mógłby mi ktoś podać kod na przywołanie tego "łuku wycieńczenia"?(czy
jak mu tam)?

2. Należę do gildii złodziei. Mam zadanie od "Wielkiej Halendee"(czy jak jej tam) znalezienia
książki z przepisami "sekrety kuchni rodu Redoran"(czy jak jej tam). I mój problem polega na
tym, że ukradłem tę książkę z jej miejsca występowania już wcześniej i opchnąłem przypadkowemu
kupcowi. Niestety nie pamiętam jakiemu, a biorąc pod uwagę że jest ich wielu poszukiwania jeden
po drugim nie mają sensu.I teraz moje pytanie: Czy tych książek jest więcej? Jeśli tak to czy
mógłby mi ktoś podać miejsca ich występowania? A jeśli nie, to cóż...czy mógłby mi ktoś podać
kod na tą książkę?


No to masz problem. Wydaje mi się że jest więcej tych ksiąg. Poszukaj w Posiadłościach Redoran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeżeli chodzi o łuk to tylko konsola:

player->AddItem "bonebiter_bow_unique"

Książka też jest tyko jedna (przynajmniej wg. CS''a). A oto kod na nią (jeżeli chcesz): player->AddItem "bk_redorancookingsecrets" 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 20:05, mathewmw napisał:

/.../

Jeżeli chodzi o łuk to tylko konsola:

player->AddItem "bonebiter_bow_unique"

Książka też jest tyko jedna (przynajmniej wg. CS''a). A oto kod na nią (jeżeli chcesz): player->AddItem
"bk_redorancookingsecrets" 1


O, dzięki wielkie. Już myślałem że nie skończę tego Morrowinda. Dzienks za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 09:28, Joorg napisał:

a jest gdzieś w internecie lista z kodami na dane przedmioty, ludzi itp?


Kiedy ja szukałem (a było to dawno) to nie znalazłem. Ale można wykorzystać to jak wzór : player->additem "ip_przedmiotu" [ilość]. Ja uzywałem edytora żeby wyszukać ip przedmiótów, zapisywałem na kartce i wpisywałem w konsoli gry. Ale jeżeli nie masz TES:Construction Set to ja ci nie pomoge.
Rzecz jasna używałem kodów po tym jak ukończyłem całą grę ze wszystkimi szczegółami, bo nie chciałem sobie psuć gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować