Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 20:05, Probos napisał:

Wystarczy, że będziesz nosił jakiś sprzęt, który dodaje na stałe Siłę i tyle ;) Tylko, że na
stałe, oznacza, iż w sensie, gdy mamy na sobie ;)


ha!
A jaki sprzęt ma Kp powyrzej pzrynajmniej 150 i w dodatku dodaje siłę???
gdzie można go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daedryczny pancerz. 266KP przy 100 w umiejętności ciężki pancerz.
Zdobywasz takową pawęż i możesz sobie, używając umiejętności zaklinanie lub udając się do odpowiedniej osoby stworzyć pawęż dodającą +45 do wybranego współczynnika (na stałe). Dalej zdobywając Prawą i Lewą Pieść Randagulfa, możesz sobie dodać +20 do Siły, druga dodaje +20 do innego współczynnika (chyba Zwinność). Razem 165 do Siły, na stałe, z dwóch przedmiotów. Potem możesz się zabrać za pierścienie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:15, cedricek napisał:

A jaki sprzęt ma Kp powyrzej pzrynajmniej 150 i w dodatku dodaje siłę???
gdzie można go znaleźć?

Vormulac udzielił Ci wyczerpującej odpowiedzi , ale trzeba jeszcze pamietać , że całkowita klasa pancerza wyliczana jest z klas różnych przedmiotów , które nosisz.Kirys to chyba 40% całości.Pozostałych nie pamiętam , ale każdy pancerny ubiór ma częściowy wpływ na wynik całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać, że Hełm i Buty, mają po 10% jak dobrze pamiętam ;) Rękawica ( jedna ) 5%. Nagolenniki i Naramienniki to reszta ;) Ale to tylko przypuszczenie, oparte nie na faktach, lecz na logice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak ma się za duży poziom to też nie jest za dobrze bo troche za prosta gra się robi a z tym pancerzem 320 to już chyba jest kamień a nie człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 22:49, Joorg napisał:

ale jak ma się za duży poziom to też nie jest za dobrze bo troche za prosta gra się robi a
z tym pancerzem 320 to już chyba jest kamień a nie człowiek :)

Poziom przydaje się, zwłaszcza, jak przeciwników jest więcej. Jak trafisz na kilku, w tym łucznika ze strzałami z paraliżem, to może być ciężko Pancerz się niszczy, każdy z atrybutów czarami może zostać obniżony i możesz znaleźć się w sytuacji, w której nie masz siły się ruszyć. A łucznik strzela dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i możesz znaleźć się w sytuacji, w której nie masz siły się ruszyć. A

Dnia 18.04.2007 o 22:58, KrzysztofMarek napisał:

łucznik strzela dalej...

Inna sytuacja to postać wilkołaka.Mając około 120 poziomów miałem się za niezniszczalnego , ale Nordowie ze srebrną bronią szybko wybili mi to z głowy.Właściwie wystarczyło 2-3 napastników i wiałem ile sił w nogach.Wydawało się , że przy podwojonych punktach życia postać jest bardzo wytrzymała , a po kilku ciosach mieczem z ręki przeciwnika , którego gdy byłem w ludzkiej postaci mogłem rozgnieść jak muchę , traciłem większość zdrowia.Ciężkawo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 23:11, KrzychW napisał:

Inna sytuacja to postać wilkołaka./.../

Aktualnie ściągnąłem sobie mod (wszystko o modzie w wątku "Wyspa czarodziei") i tam też przydaje się wysoki poziom. Mod jest duży a ja dopiero jestem na początku drogi ... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepszym rozwiązaniem, gdy widzimy łucznika, jest użycie Amuletu Cieni, dostawaliśmy go w jednej z początkowych misji, a dodaje on Kameleona ok. 75% na prawie minutę ;) Minusem tego przedmiotu, jest bardzo mała ładowność, przy tym duży ładunek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:10, Probos napisał:

Dlatego najlepszym rozwiązaniem, gdy widzimy łucznika, /.../

... dlatego najlepszym rozwiązaniem jest szybko zabić łucznika, zanim zdąży zrobić nam krzywdę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znaleźc to co zleca ten z gildii wojownikow w Belmorze wiecie chodzi o tą dwumetrycowe coś
nie pamiętam nazwy ale trzeba to znaleźc gdzieś w ruinach wie ktoś gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:42, Gorn7 napisał:

Gdzie znaleźc to co zleca ten z gildii wojownikow w Belmorze wiecie chodzi o tą dwumetrycowe
coś
nie pamiętam nazwy ale trzeba to znaleźc gdzieś w ruinach wie ktoś gdzie to jest?


Kostka której szukasz jest w dwemerowych ruinach, wychodzisz z balmory drogą do fortu księżycowego skręcasz w lewo i pod górę potem przez most. Kostka jest na półce w jednej z sal ruin, nie pamiętam już dokładnie gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko powinieneś miec dokładnie opisane w dzienniku(j) ale postaram ci się pomóc. Musisz się udac do fortu księżycowego w okolicach balmory. Z tamtąd musisz się udac do dwemerowych ruin Arknthand.(dojdziesz do nich ścieżką, która prowadzi na góre po lewej stronie fortu-patrząc na niego od przodu, jeżeli dojdziesz do takiego mostu i spotkasz tam takiego gościa, który przywołuje szkielety to znaczy że zmierasz w dobrym kierunku) Dokładny opis znalezienia kostki w samych ruinach tutaj: http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_simplefaq&task=display&Itemid=13&catid=32&page=1#FAQ17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak przy okazji, nie będę się rozpisywał, ponieważ kolega opisał cały problem dokładnie. Otóż, mówiłeś kiedyś w temacie Morrowind vs Gothic, że bardzo dobrze poznałeś Morrowinda. Jak widzisz, kłamstwo ma bardzo krótkie nogi ;) Skoro masz problemy z pierwszym głównym questem, oznacza to, iż Morrowinda nie poznałeś w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:34, Probos napisał:

Ja tak przy okazji, nie będę się rozpisywał, ponieważ kolega opisał cały problem dokładnie.
Otóż, mówiłeś kiedyś w temacie Morrowind vs Gothic, że bardzo dobrze poznałeś Morrowinda. Jak
widzisz, kłamstwo ma bardzo krótkie nogi ;) Skoro masz problemy z pierwszym głównym questem,
oznacza to, iż Morrowinda nie poznałeś w ogóle ;)

Chyba ci się coś pomyliło i ty masz ładną wpadkę, ponieważ ja napisałem że wolę Gothica
a nie ze znam Morka wręcz przeciwnie napisałem że zagrałem w Morka ale mi sie nie spdobał
i po chwili go odinstalowałem więc skoro nie zgadzasz się że Gothic jest lepszy to
chociarz nie pisz tu takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten temat nie do tego służy, nawet jeśli się pomyliłem, w co wątpię, to i tak, twoje wypowiedzi w temacie Morrowind vs Gothic są bezsensowne, bo jak możesz oceniać grę której nie znasz ? Bazujesz tylko na postach innych użytkowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować