Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 16:22, Joorg napisał:

a jaki ród jest najlepszy według was? do którego warto się zapisać?

Telvani.
Ze względu na najlepsze nagrody (daedryczny pancerz i nagolenniki, obydwa +50 lekkość na stałe, itd.), ze względu na brak zasad. I ze względu na najlepszą twierdzę i to że bronią jej centurioni a nie jakieś orki. :)

Hlaalu to dewianci a Redorianie to mięczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:57, Vormulac napisał:

Warto mieć taką twierdzę. Podziemia w sam raz nadają się na przechowalnie skarbów. :)


Tylko szkoda że w takiej okolicy. Pustynia i nic więcej. A zwłaszcza brakuje łazika. Dobrze że jest ten CS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 17:38, Joorg napisał:

co to za włócznia?

A nic takiego, prezent od Shegorath''a - Włócznia Gorzkiej Litości, staty i pełny wygląd poniżej.

Amistan ------>
Weź pod uwagę, że to wieża maga, a magowie nie lubią za bardzo mieszkać w miastach. Wszyscy by im przeszkadzali w badaniach. :) Tylko pierniki z Rady Rodu mieszkają w miastach ale oni to już na emeryturze są. :)

20070421181859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 18:56, Joorg napisał:

dobrze powiedziane :) a od kiedy gracie w morrowinda i czy aktualnie też gracie.


Od momentu pojawienia ię Złotej Edycji w sklepach. Aktualnie daję Morrowindowi odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowuż zacząłem grać w morka, jeszcze niedawno przestałem bo długo grałem do takich gier wraca się zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od daawnaaa:) Niedawno zacząłem grac odnowa i mam postac już na trzydziestym którymś poziomi i powoli kończę wątek główny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 16:22, Joorg napisał:

a jaki ród jest najlepszy według was? do którego warto się zapisać?

Jeśli zapiszasz się do rodu Redoran, to skutkiem pewnego buga w grze, będziesz miał możliwość zostania przyjętym do rodu Hlaalu i będziesz mógł wykonać zadania dla obu rodów, Ważne przy tym, aby nie instalować dodatków przed skończeniem samego Morrowinda, bo wtedu pojawiają się kolejne bugi, których usunięcie wymaga kolejnych poprawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 09:57, kamceg napisał:

Aby dostac się do Hlaalu trzeb zabic Orvena Drena i zgłosic to księciu:) A koro tak to można
i do Telvani należec:)

Być może. Ale ja tego nie przećwiczyłem - jeśli, będąc Telvani, dostałeś się do rodu Hlaalu to napisz. Mnie udało się, będąc Redoranienem dostać do rodu Hlaalu i zostać w obydwu szefem. Tylko drugiej twierdzy nie udało mi się wybudować, nawet, jak z konsoli wpisałem sobie drugie pozwolenie na budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się Construction Set''em na Morku. Poczytałem kilka poradników jak robić i wziąłem się do kilkunastu minutowej roboty :). To co mi się udało wykombinowac to "wieś" w Balmorze :). Dobrym dekoratorem wnętrz nie jestem, ale obczaje co i jak się robi i może mi cos jeszcze wyjdzie. Na 4 obrazku widzicie wyjście z haty (na serio!).

20070422115043

20070422115059

20070422115107

20070422115153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:03, KrzysztofMarek napisał:

Tylko drugiej twierdzy nie udało mi się wybudować, nawet, jak z konsoli wpisałem sobie drugie
pozwolenie na budowę.

Żeby zdobyć drugie pozwolenie nie musiałeś nawet wpisywać nic w konsoli - jeśli wiesz kto normalnie sprzedaje ci pozwolenie na budowę kiedy należysz do Hlaalu (jeden z gości w skarbcu), to wystarczyło go okraść :) Dostałbyś wtedy oryginalne pozwolenie na budowę i to jeszcze na własne nazwisko; szkoda tylko, że i tak do niczego się nie przydaje :/ Zresztą inne twierdze powstają równolegle do twojej, więc i tak nie stoi nic na przeszkodzie żeby je "przejąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 12:10, Raylin napisał:

> /.../ > Żeby zdobyć drugie pozwolenie nie musiałeś nawet wpisywać nic w konsoli - jeśli wiesz kto normalnie
sprzedaje ci pozwolenie na budowę kiedy należysz do Hlaalu (jeden z gości w skarbcu), to wystarczyło
go okraść :) /.../

Z pozwoleniami na budowę bawiłem się dawno temu, jak grałem ostatni raz, to z zamiarem utworzenia własnego muzeum artefaktów. Tego się nie da zrobić bez konsoli (nie można np. mieć jednocześnie "Złotego Ostrza" i "Błękitnego Znamienia"). To i zezwolenie wpisałem w konsoli, bo nie chciało mi się bawić w okradanie (nie zawsze wychodzi). Doszedłem do połowy "Przepowiedni" i dałem sobie spokój, ostatnio wróciłem, ale do Wyspy Czarodziei. Twierdza Hlaalu nie powstaje, o ile wiem. Ona jest od początku gry i faktycznie, zawsze ją sobie przejmowałem, ale w ten sam sposób już na samym początku "odziedziczyłem" chałupę w Seyda Neen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować