Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

hahahahahaha wypij mnie :D do balmora
nieźle nieźle. jak bedziesz miał jakieś fajne mody to wyślij mi je na mejla :D napisze coś o nich na moim sajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos tego kolesia co z nieba spada - uratowałem go, o wypadku (jedyna opcja dialogu) mówi tylko "nie chcę o tym rozmawiać" - lepiej pozwolić by się zabił niż potem tłuc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:24, Ex0 napisał:

A propos tego kolesia co z nieba spada - uratowałem go, o wypadku (jedyna opcja dialogu) mówi
tylko "nie chcę o tym rozmawiać" - lepiej pozwolić by się zabił niż potem tłuc....


A to da się go uratować? Jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:24, Ex0 napisał:

A propos tego kolesia co z nieba spada - uratowałem go, o wypadku (jedyna opcja dialogu) mówi
tylko "nie chcę o tym rozmawiać" - lepiej pozwolić by się zabił niż potem tłuc....


no własnie jak go uratować?
ps gdzie w CSie można znaleźć jakieś półki i szafki bo szuka i znaleźć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:23, Joorg napisał:

hahahahahaha wypij mnie :D do balmora
nieźle nieźle. jak bedziesz miał jakieś fajne mody to wyślij mi je na mejla :D napisze coś
o nich na moim sajcie!


Zaskoczę cię. To nie jest mod! W CS''cie, w oknie przedmiotów, w karcie doors jest coś takiego jak na screenie (1) i obiecuje ci że to nie jest mod (2). Pierwsze trzy to gra, drugie 4 to pluginy a reszta to save''y.

20070423092817

20070423092937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to, że jak coś ciekawego zrobisz w Csie to możesz mi przesłać do przetestowania :) bardzo chętnie zobaczę bo ja też ostatni zacząłem się bawić w Csie
ps może mi ktoś wskazać gdzie w CSie są jakieś półki bo szukałem i ale nie mogę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:09, Joorg napisał:

ps może mi ktoś wskazać gdzie w CSie są jakieś półki bo szukałem i ale nie mogę znaleźć


Oto niektóre ID półek:
furn_com_p_shelf_03
furn_com_p_shelf_04
furn_com_m_shelf_01
furn_com_m_shelf_02
furn_de_p_bookshelf_01
furn_de_p_shelf_02
furn_de_r_shelf_01

Z resztą, możesz poszukać wszystkich mebli w CS''ie w static z początkiem furn. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo musi :D Wypełnimy to forum Delegatami ;) Co do czaru, to moja postać, miała by małe szanse, na rzucenie porządnego zaklęcia, raczej nie inwestowałem w magię ;)
Joorg->mój ulubiony to Lewa i Prawa Pięść Randagulfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować