Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 14:53, RaiL Driver napisał:

Możecie mi pokazać na fotce lub powiedzieć gdzie jest mistrz zaklinania który uczy na 100?
Bo nie moge tej osoby znaleść, a info "Qorwynn (po uprzednim potraktowaniu go czarem "calm
humanoid") - Forteca Indoranyon
" nic mi nie daje. :/

Z tego co znalazłem to jest ona na zachód od obozu Zainab, niedaleko wybrzeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę znaleźć całą Daedryczną Zbroję? Aha i jak ktoś wie to niech napisze jak przejść misję w głównej kampanii to jest misja we Vivek gdzie muszę pogadać z trzema osobami i gadam z tym Hayleen (chyba się to tak piszę) i nie wiem gdzie jest gdzie księgarnia czy coś, jak wiecie to piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:12, Bifur napisał:

Wie ktoś gdzie mogę znaleźć całą Daedryczną Zbroję? Aha i jak ktoś wie to niech napisze jak
przejść misję w głównej kampanii to jest misja we Vivek gdzie muszę pogadać z trzema osobami
i gadam z tym Hayleen (chyba się to tak piszę) i nie wiem gdzie jest gdzie księgarnia czy
coś, jak wiecie to piszcie!

Chyb chodzi Ci o Huleeyę z tego co pamiętam, musisz z nim zagadać o pójść razem, wtedy was zaatakują, a potem do księgarni "rzadkie księgi Jobashy" która jest naprzeciwko tego baru.
Opis gdzie można znaleźć daedryczną zbroję jest na Adamantytowej wieży z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:08, blood2 napisał:

(...)


Ja to robiłem tak samo (też sam doszedłem do 100 z zaklinania) tylko zamiast gwiazdy azury używałem nędznych i małych klejnotów dusz, które już wtedy nie były mi potrzebne, a miałem ich po prostu mnóstwo. Szło to szybciej, gdyż wystarczyło najpierw nałapać sobie pełno słabych dusz, a potem tylko odnawiać ładunek zużytych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:12, Bifur napisał:

Wie ktoś gdzie mogę znaleźć całą Daedryczną Zbroję?


Właśnie całą daedryczną jest dosyć łatwo, wystarczy pograć, tylko jest jedno ale. Naramienniki. Jedyne ma na sobie Divayth Fyr, a jest to postać potrzebna do głównego wątku. Zabić go więc nie można, a ukraś je jest niemożliwe (są za ciężkie i wyekwipowane, koleś zawsze się skapnie). Trzeba go zaatakować czarem uszkadzającym pancerz, aż divayth je wyrzuci. Wtedy traktujemy go czarem uspokojenie humanoida i podbijamy nastawienie do 100 (dzięki temu po 24h nie będzie nas ponownie atakował, tylko zapomni o całej sprawie). Gdy już koleś się uspokoi to bierzemy naramienniki z ziemi. I wilk syty i owca cała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:04, Tanaathos napisał:

Z tego co znalazłem to jest ona na zachód od obozu Zainab, niedaleko wybrzeża.


Nie pomyliłeś się? Na zachód idę tylko na popielne ziemnie, znajduje tam kilka kopalń jaj i jeden grobowiec, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:34, RaiL Driver napisał:

> Możesz to sprawdzić na tej mapce o to:
>
> http://www.uesp.net/morrow/map/mw_map.shtml

Tylko że nie mogę sprawdzic bo przeglądakra mi błąd pokazuje. Używam teraz Opera 9.21.


Masz podane jak na tacy, to mógłbyś przeszukać ten kawałek terenu. W sumie w tej grze chodzi o szukanie, mi to sprawia przyjemność. Zaraz zrobię screen i wyślę na imageshack, to sobie zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:48, wojtasskorcz napisał:

Masz podane jak na tacy, to mógłbyś przeszukać ten kawałek terenu. W sumie w tej grze chodzi
o szukanie, mi to sprawia przyjemność. Zaraz zrobię screen i wyślę na imageshack, to sobie
zobaczysz.


Nie trzeba, już znalazłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:53, RaiL Driver napisał:

> Masz podane jak na tacy, to mógłbyś przeszukać ten kawałek terenu. W sumie w tej grze
chodzi
> o szukanie, mi to sprawia przyjemność. Zaraz zrobię screen i wyślę na imageshack, to sobie

> zobaczysz.

Nie trzeba, już znalazłem. :P


No to wyślę dla potomnych, którzy też może będą tego szukać ;)
http://img181.imageshack.us/img181/3646/aaaww4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego kamienia radzicie użyć do zaklęcia daedrycznej dai-katany na obrażenia?
na czym polega wielokrotność użytku Gwiazdy Azury?
Gdzie mogę kupić czar leczenia innej osoby(potrzebny do uratowania "bestii" na solstheim)?
Sorry, za takie głupie pytania, ale dopiero się uczę o Morrowindzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 08:49, Tanaathos napisał:

Jakiego kamienia radzicie użyć do zaklęcia daedrycznej dai-katany na obrażenia?

Tak właściwie, to sam kamień nie jest aż tak ważny, co siedząca w nim dusza. Im potężniejsza dusza, tym potężniejszy przedmiot (więcej razy go użyjesz, silniejszy może być efekt itp.). Potężne dusze wymagają potężnych kamieni, więc jak chcesz zrobić coś naprawdę silnego, łap w wielki kamień (tak się chyba nazywał, taki żółty okrągły), albo w Gwiazdę Azury. Najlepiej łapać Złote Święte i Lunatyków.

Dnia 13.10.2007 o 08:49, Tanaathos napisał:

na czym polega wielokrotność użytku Gwiazdy Azury?

Normalny kamień po zużyciu znajdującego się w nim ładunku znika. Gwiazda Azury zostaje. Przez to nie musisz nosić ze sobą dużej ilości kamieni dusz, by np. regularnie podładowywać przedmiot, ale wystarczy jeden. I ma największą pojemność.

Dnia 13.10.2007 o 08:49, Tanaathos napisał:

Gdzie mogę kupić czar leczenia innej osoby(potrzebny do uratowania "bestii" na solstheim)?

Poszukaj w jakiś świątyniach, niestety dokładnie Ci nie powiem w których mają, a w których nie. Ale możesz też sam zrobić taki czar, wystarczy, że znasz efekt zwykłego leczenia. Wtedy wystarczy wizyta w Gildii Magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 09:22, Lord Ya napisał:

Normalny kamień po zużyciu znajdującego się w nim ładunku znika. Gwiazda Azury zostaje. Przez
to nie musisz nosić ze sobą dużej ilości kamieni dusz, by np. regularnie podładowywać przedmiot,
ale wystarczy jeden. I ma największą pojemność.

Podładowywać? nie rozumiem? mówiąc, ze znika, że przy zaklinaniu przedmiotu, po prostu staje się pusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować