Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2007 o 19:32, Vormulac napisał:

> Tylko w poradniku wyczytałem, że Wielki Ród Redoran jest słaby, więc będzie ciężko. Jest
tak.
Wybierz Telvanni. Najlepsze nagrody - m. in. zaklęte daedryczne nagolenniki i pancerz (na stałe),
brak zasad, najlepsza twierdza broniona przez Dwemerowych Animunculusów itd. Ród dla twardzieli.


Ok chyba mnie przekonaleś tymi nagrodami ale muszę jeszcze poczytać co inne rody oferują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 19:32, Vormulac napisał:

brak zasad


To też jakaś zasada, prawda? ;]

>Ród dla twardzieli.

Raczej dla czubków, ale kogo to obchodzi ^^
Ja też polecam Telvanni, jest tam ciekawie, chociaż trzeba sie sporo nalatac przy okazji robienia questów. Warto też zapisywać grę przed oddaniem przedmiotu questowego, bo Telvanni sa chorzy psychicznie i czasem za jakiś super artefakt dają nagrodę typu 10 septimów. Na szczęście nie trzeba robić wszystkich questów żeby awansować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy jest jakieś lepsze długie ostrze od "Daedryczne Zakrzywione Ostrze" ? I jeszcze jedno. Ponieważ mam wyćwiczoną umiejętność Długie Ostrze do 100%. No i nudne jest to, że nie ma na mnie mocnych ;/ Więc gdybym chciał ćwiczyć jakąś umiejętność walki to jaką polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm… powiem krótko: mam kolejny problem ;/. Dostałem zadanie od Edis Płonące Oko: ( czy jakoś tak, to ta szefowa Gidli wojowników w Balmorze) Alof i orki. Alofa znalazłem, ruiny znalazłem, a w środku zabiłem 3 orków + jakiegoś potwora, który pojawił się po wzięciu czegoś z ołtarza. Problem w tym, że żaden z zabitych nie jest tym o którego chodzi w zadaniu. Gdy próbuje odpocząć w pobliżu posągu to pokazuje mi się, iż wrogowie są w pobliżu. Prawdopodobnie jest to jakiś bug. Czy ktoś wie co z tym zrobić? Z góry dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno nie wykonywałem tego zadania i może to nie o te ruiny chodzi. Ale jak jesteś w tej sali z ołtarzem, popatrz do góry, czy nie ma tam wyższego piętra. Bo chyba te ruiny miały dwa wejścia, jedno prowadzące na dół, do ołtarza, a drugie na wyższą kondygnację. Tam będzie brakujący ork. Możesz albo tam wylewitować, albo rozejrzysz się za drugim wejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Ya Ma racje! tam jest wejscie jeszcze gora... swoja droga ja wcale nie robilem tych wszystkich misji.... uwazalem ze sa mi nie potrzebne... po zapisaniu sie w gildi poszedlem do Dalej, i tak w jeden dzien grania bylem juz w obozie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Możesz popróbować celność, albo broń obuchową. Tą pierwszą długo sie rozwija, więc będziesz miał zajęcie, a z drugiej kategorii jest parę fajnych artefaktów.
Co do najlepszych długich mieczy- Ogień Prawdy i Płomień Nadziei, Monarcha, Chryzamer, Błękitne Znamię to jedne z lepszych artefaktów z tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 20:08, Budo napisał:

Co do najlepszych długich mieczy- Ogień Prawdy i Płomień Nadziei, Monarcha, Chryzamer, Błękitne
Znamię to jedne z lepszych artefaktów z tej kategorii.

Zapomniałes o Złotym Ostrzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:36, Asthariel napisał:

Zapomniałes o Złotym Ostrzu :-)


blekitne znamie to zlote ostrze juz po ulepszeniu:) ja od siebie powiem ze daedryczna dai-katana po dobrym zaklinanku tez jest niczego sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej listy dodałbym Dwustronne Ostrze, które prócz swej mocy oferuje również bardzo przydatne zaklęcia.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to pozycja obowiązkowa dla każdego szanującego się łowcy artefaktów. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bardzo ładne, ale wg mnie nieprzydatne ;]
Ten jego czar mnie wkurzał w czasie walki, ogólnie co kto lubi- ja biegałem z Chryzamerem zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 22:44, Budo napisał:

Ten jego czar mnie wkurzał w czasie walki, ogólnie co kto lubi- ja biegałem z Chryzamerem zawsze...


Ach, z ciekawości wbiłem tu i widzę że o mieczykach gadacie. Ja najpierw latałem z daedryczną dai-kataną, potem przez przypadek znalazłem Chryzamera. Ech, jak ja dawno w Morka nie grałem :) Teraz mi sięprzypomniało że skończyłem podstawkę i zostały mi do obczajenia dodatki ^^ Gdy będę miałtrochę czasu to muszę się za to zabrać :P

pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecz najlepszy to błękitne znamie. A obuch to buzdygan aevara skalnego barda z bloodmoona (tylko trochę waży, ale ja mam 182 siły ;) zaklęte ciuszki) albo czerpak. O włóczniach i toporach się nie wypowiem bo są ogólnie do "czterech liter". Łuki też są fajne ale szkoda że nie ma wśród nich jakiegoś artefaktu, tylko daedryczny jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:51, wojtasskorcz napisał:

Miecz najlepszy to błękitne znamie. A obuch to buzdygan aevara skalnego barda z bloodmoona
(tylko trochę waży, ale ja mam 182 siły ;) zaklęte ciuszki) albo czerpak. O włóczniach i toporach
się nie wypowiem bo są ogólnie do "czterech liter". Łuki też są fajne ale szkoda że nie ma
wśród nich jakiegoś artefaktu, tylko daedryczny jest najlepszy.


wsrod lukow jest artefakt jak najbardziej i na dodatek sporo lepszy od daedrycznego... nazywa sie luk cieni czy cienia, nie pamietam nazwy, w kazdym razie byl do znalezienia w grobowcu zamknietym na 100, mial spory dmg, wieksza wytrzymalosc i mogl cie zrobic niewidzialnym... opis powinien gdziec byc na adamantytowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bawię się długimi, krótkimi mieczami i celnością, ale prawdziwych artefaktów jeszcze nie znalazłem, najlepszy sprzęt jaki aktualnie mam to Daedryczna Katana, wakashizashi i tanto ;] ( cały zestaw dla samuraja^^)

Używam też lekkiego pancerza i się wkurzam bo nigdzie nie mogę znaleźć szklanej zbroji i ciągle biegam w tej od mrocznego bractwa i z chitynową tarczą ;D, znudziło mi się to już trochę. ;p

Mam jeszcze pytanie, czy umiejętności dodatkowe można rozwijać do 100 ? tak jak główne i poboczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:16, Deto napisał:

Używam też lekkiego pancerza i się wkurzam bo nigdzie nie mogę znaleźć szklanej zbroji i ciągle
biegam w tej od mrocznego bractwa i z chitynową tarczą ;D, znudziło mi się to już trochę. ;p

Ja zawsze rozwijałem na początku zabezpieczenia do ok. 40 poziomu a potem kradłem z gildii wojowników z Ald''Ruhn. ^^

Dnia 25.11.2007 o 14:16, Deto napisał:

Mam jeszcze pytanie, czy umiejętności dodatkowe można rozwijać do 100 ? tak jak główne i poboczne
?

Można u nauczycieli, ale trzeba płacić... :) Albo samemu rozwijać... W każdym razie nie wpływają one na awans postać na kolejny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos gdzie jest nauczyciel ktory szkoli na 100 zniszczenie??Potrzebny mi jest bo nie bede mogl awansowac w gildi magow na czarodzieja.Sprawdzilem na stronie o morrowindzie i napisali ze ma na imie Leles Birian i jest na wschod od Pelagiad,ale go nie znalazlem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 19:04, Darth Moul napisał:

Wie ktos gdzie jest nauczyciel ktory szkoli na 100 zniszczenie??Potrzebny mi jest bo nie bede mogl awansowac w gildi magow na czarodzieja.Sprawdzilem na stronie o morrowindzie i napisali ze ma na imie Leles Birian i jest na wschod od Pelagiad,ale go nie znalazlem :/

Mistrz zniszczenia - Leles Birian znajduje się na farmie Piernette. Najlepiej z Vivek udać się kawałek na północ, będąc przy kopalni jaj Hawia udać się na północny wschód, przekraczając rzekę i dochodząc bezpośrednio do tej farmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż mam Morrowinda - Złota Edycję z Extra Klasyki. Gdy gram po jakimś czasie gra się wyłącza, wyrzuca mnie na pulpit i pisze że program wykonał nieprawidłową operację. Czy jest jakaś łatka lub patch żeby temu zaradzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować