Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 20:21, Radek Morrowind napisał:

sprecyzuj pytanie chodzi o dodatek bloodmoon, niektórzy mogą tego nie wiedzieć jest jeszcze
drugi dodatekm tribunal. proponuje zajrzeć tutaj: http://www.morrowind.pl/?idd=blood_sol

Dzięki, chodziło mi o Bloodmoon. Nie wiem jak rozpocząć wątek Fabularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak przejść trzecią misję od ostrzy.Polega ona na znalezieniu trzy osoby w Vivek które mają opowiedzieć ci o nerevaryjczyku i o kulcie szóstego rodu.Trzeba tam znaleść argoniankę,mroczną elfitkę i khajitkę pracującą w gildi złodzieju, której właśnie nie mogę znaleść.Wiem że jest w dzielnicy Olmsa ale dzie dokładnie to nie weim proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 23:57, rafalski10 napisał:

Mam pytanie jak przejść trzecią misję od ostrzy.Polega ona na znalezieniu trzy osoby w Vivek
które mają opowiedzieć ci o nerevaryjczyku i o kulcie szóstego rodu.Trzeba tam znaleść argoniankę,mroczną
elfitkę i khajitkę pracującą w gildi złodzieju, której właśnie nie mogę znaleść.Wiem że jest
w dzielnicy Olmsa ale dzie dokładnie to nie weim proszę o pomoc.

Masz poradnik... Tutaj na forum, po drugie Mehra Milo jest w Bibliotece Świątyni. reszta nie wiem, ale jedna tak jak mówisz w dzielnicy Olmsa, ostatnia chyba w jakimś barze i jest to Argonian. Trzeba go uratować od 3 Dunmerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam drażniący problem z popularnym już dodatkiem WI (Wizards Islands). Otóż 99.999% Seavów, które zapisuje nie nadaje się do odczytu. Zastanawiam się, czy jest jakiś sposób na to, bo już od 2 miesięcy rozpoczynam wyspy praktycznie od nowa.
Może jakiś patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak dokładnie wygląda błąd, jak instalowałeś (w jakiej kolejności) dodatki, jaką masz wersję gry, jakiego kompa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:47, YahooPL napisał:

Jak dokładnie wygląda błąd, jak instalowałeś (w jakiej kolejności) dodatki, jaką masz wersję
gry, jakiego kompa???


Zacznijmy od kompa:
Ram: 1,256GB , Proc. pentium III, K.Graficzna : ATI Radeon 1850 pro (256MB).

Wersja gry:
Morrowind Złota edycja (czyli Tribunal + Bloodmon).

Opis błędu:
Mam zainstalowany fanowski dodatek o nazwie WI (Wizards islands {Wyspy czarodziei} ). gdy jestem na terenie wysp, i zapisuje grę, to wszystko idzie ,,ok". Niestety, nie mogę odczytać zapisów gier utworzonych w dodatku. Nie wszystkich. W tej chwili sytuacja jest taka:
Mam 30-40 zapisów z WI z czego działają 2. Te dwa zapisy są z początku wysp, także wciąż muszę zaczynać od początku.
Co się dzieję w momencie odczytywania?
program próbuje się wczytać, niestety kończy się to wywaleniem do Windowsa.

tak to wygląda.

Ach, jeszcze dodatki!
Nie pamiętam w jakiej kolejności, bo tego jest wiele. Pousuwałem ich mnóstwo, bo się ze sobą gryzły, i da się grać.
Ogólnie moja sytuacja wyglądała tak:
jakiś rok temu musiałem zrobić niespodziewany reset systemu. Udało mi sie jednak uratować seavy z Morrka. Cóż, kiedy seavy bez tych modów co były działać nie będą! (juz wtedy zainstalowane miałem WI), Zainstalowałem te mody, co trzeba, i pousuwałem te, które się gryzły. Teraz da się przynajmniej grac. Problem z seavami ogranicza się tylko do wysp czarodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 20:58, cedricek napisał:

tak to wygląda.

Wydaje mi się, że to wina moda. Musi zawierać jakieś błędy. Komp spełnia zalecane (mógłbyś podać jeszcze taktowania proca :P), więc wydaje mi się, że komp nie ma tu nic wspólnego. Najlepiej zrobisz jak wywalisz ten dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:02, JaqbD napisał:

> tak to wygląda.
Wydaje mi się, że to wina moda. Musi zawierać jakieś błędy. Komp spełnia zalecane (mógłbyś
podać jeszcze taktowania proca :P), więc wydaje mi się, że komp nie ma tu nic wspólnego. Najlepiej
zrobisz jak wywalisz ten dodatek.


Hmmm...tylko, że jest jeden kłopot...Bez tego dodatku gra mi nie pójdzie, gdyż w seavach musiałbym wrócić do początków gry, gdy miałem (brrr) Jedynie 5 Lvl !

Na razie ten problem rozwiązałem cofając się o te marne 20 dni Morrkowych, i grając sobie na wyspie. Mam jeszcze tribunala do przejścia :). Ale tak, czy siak potrzebuję wiedzieć jak zaradzić temu problemowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 21:06, cedricek napisał:

Hmmm...tylko, że jest jeden kłopot...Bez tego dodatku gra mi nie pójdzie, gdyż w seavach musiałbym
wrócić do początków gry, gdy miałem (brrr) Jedynie 5 Lvl !

uuuuu...
Not gut. Nie widzę z tego innego wyjścia. Spróbuj reinstalować całego Morka z dodatkami lub wyspę czarodziei. Być może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 22:04, ShaDoW Energy napisał:

Czy wie ktoś do czego służą te portale i indeksy?

Służą do przemieszczania się . Przemieszczasz sie między portalami za pomocą indeksów.a nazwa indeksu to miejsce gdzie cię portal przeniesie twojego celu czyli innego portalu :). Mogłem coś trochę pokręcić bo dużo czasu mineło odkąd grałem w morrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja teraz mam taki problem.
jest jakiś mod (nie wiem jaki. za dużo tego jest) i w jego skład wchodzi mała wioska jakiegoś tam klanu obok Balmory. doszło do tego, że mam za zadanie zabić netha...Dwuzębem (czyli pospolity ,,widelczyk"). jak tego dokonać? }
jesli zabije go czymś innym- Przepadło. zadanie dostałem od boga szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siekaj mieczem czy czym tam walczysz aż pasek życia potwora spadnie prawie do zera, wtedy rzuć paraliż (opcjonalnie, dla pewności jak mamy słabą postać) i siekaj dwuzębem aż zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 22:13, mike91 napisał:

> Czy wie ktoś do czego służą te portale i indeksy?
Służą do przemieszczania się . Przemieszczasz sie między portalami za pomocą indeksów.a nazwa
indeksu to miejsce gdzie cię portal przeniesie twojego celu czyli innego portalu :). Mogłem
coś trochę pokręcić bo dużo czasu mineło odkąd grałem w morrka.

Pamiętasz może gdzie je znaleźć? Te indeksy bo portale znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować