Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2006 o 17:11, Hegemon napisał:

Muzyka w Morrowindzie jest w mp3 w jednym z katalogow gry.


No właśnie, tak samo jak wszystkie odgłosy postaci ^^
Nie raz umiliła mi już czas poza grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 17:16, Budo napisał:

No właśnie, tak samo jak wszystkie odgłosy postaci ^^
Nie raz umiliła mi już czas poza grą :P


Muzyka w Morrowindzie jest fajna ale żeby jej słuchać poza grą to chyba lekka przesada no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 13:30, YahooPL napisał:

Muzyka w Morrowindzie jest fajna ale żeby jej słuchać poza grą to chyba lekka przesada no nie
?


Dlaczego. Czasem jak się chcę kimnąć chwilkę, to odpalam muzykę z eksploracji świata ^^
Po prostu jestem maniakiem tej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat ten kawałek z menu jest chyba najlepszy i najbardziej relaksujący.Jak bym miał już jakiegoś słuchać to właśnie tego.Oczywiście nie twierdzę,że muzyka w grze jest kiepska.Uważam że jest co najmniej wybitna, ale tylko podczas gry.Poza grą już raczej odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 18:21, YahooPL napisał:

No akurat ten kawałek z menu jest chyba najlepszy i najbardziej relaksujący.Jak bym miał już
jakiegoś słuchać to właśnie tego.Oczywiście nie twierdzę,że muzyka w grze jest kiepska.Uważam
że jest co najmniej wybitna, ale tylko podczas gry.Poza grą już raczej odpada...


Co kto woli, nikt Cię nie zmusza do słuchania jej poza grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:26, Yamamoto napisał:

Przeszedłeś Wyspe Czarodziejów??


Nie, kumpel ma mojego morro ;]
Ale to co jest to beta. Jak będzie oficjalna finalna wersja wtedy sie pobawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:29, Budo napisał:

> Przeszedłeś Wyspe Czarodziejów??

Nie, kumpel ma mojego morro ;]
Ale to co jest to beta. Jak będzie oficjalna finalna wersja wtedy sie pobawię :)


Graj w bete! Fajna jest :D Ustaw komputer na nocke i masz. Graj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:29, Budo napisał:

Ale to co jest to beta. Jak będzie oficjalna finalna wersja wtedy sie pobawię :)


To może być najlepszy mod stworzony przez fanów gry.Zapowiada się znakomicie i jeszcze po polsku.Napewno się skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy wam też się zdarza niżej opisany Bug.
Otóż mam Morrowinda z zainstalowanymi oboma dodatkami, zaczynam gre tworze postać itd. w końcu docieram do Balmory, zaciągam się do gildii wojowników, złaże na dół tam gdzie są łóżka, śpie sobie, nagle cos mi przerywa sen. Wyciągam broń rozglądam się i co widze ?? Członka Mrocznego Bractwa "wtopionego w łóżko" Po prostu stoi sobie wsamym środku tego piętrowego łóżka :-] Najlepsze jest to że on nie może sie ruszyć ani mi nic zrobić, to ja moge go sobie spokojnie zaciukać zabrać mu sprzęt i go opchnąć Bardzo praktyczne moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:05, Hubi Koshi napisał:

Ciekawi mnie czy wam też się zdarza niżej opisany Bug.
Otóż mam Morrowinda z zainstalowanymi oboma dodatkami, zaczynam gre tworze postać itd. w końcu
docieram do Balmory, zaciągam się do gildii wojowników, złaże na dół tam gdzie są łóżka, śpie
sobie, nagle cos mi przerywa sen. Wyciągam broń rozglądam się i co widze ?? Członka Mrocznego
Bractwa "wtopionego w łóżko" Po prostu stoi sobie wsamym środku tego piętrowego łóżka :-]
Najlepsze jest to że on nie może sie ruszyć ani mi nic zrobić, to ja moge go sobie spokojnie
zaciukać zabrać mu sprzęt i go opchnąć Bardzo praktyczne moim zdaniem


Mi sie zdarza :)
Czesto zdarza sie tez ze śniącymi w późniejszej fazie gry (jak Cię we śnie atakują)
Ale przeważnie to jak spię w podziemiach, to koles jest gdzieś u góry, obok Eydis i musze go szukać. Czasem hest na dole przy Hasppacie i lataj jak jeleń po całej gildii i szukam dziada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yooo, mam takie pytanie odnoscie samej gry: Czy gra jest ciekawa i wciagajac?? Ile potrzeba czasu aby ja przejsc z dodatkami?? bo planuje zakpup złotej edycji wiec? aa ma moze ktos uzywke ktorej nie wystawil tak za 20 zl?? no i jeszcze czy to jest PL wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:09, artur 666 napisał:

Yooo, mam takie pytanie odnoscie samej gry: Czy gra jest ciekawa i wciagajac?? Ile potrzeba
czasu aby ja przejsc z dodatkami?? bo planuje zakpup złotej edycji wiec? aa ma moze ktos uzywke
ktorej nie wystawil tak za 20 zl?? no i jeszcze czy to jest PL wersja?


Gra jest super!!! Kupuj złotą edycje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:26, Yamamoto napisał:

> Yooo, mam takie pytanie odnoscie samej gry: Czy gra jest ciekawa i wciagajac?? Ile potrzeba

> czasu aby ja przejsc z dodatkami?? bo planuje zakpup złotej edycji wiec? aa ma moze ktos
uzywke
> ktorej nie wystawil tak za 20 zl?? no i jeszcze czy to jest PL wersja?

Gra jest super!!! Kupuj złotą edycje!


ok, a co inni sadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:29, Yamamoto napisał:

Zobacz w sklepie (sklep\PC\RPG\morrowind\recenzje) recenzje tej gry.


yhy, ale chrzanic recenzje wy juz gracie i wogule duzo i co o niej sadzicie, naewno nie pobije mego gothica bo nci go nie pobije ale czy jest cool i wart a 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:09, artur 666 napisał:

Yooo, mam takie pytanie odnoscie samej gry: Czy gra jest ciekawa i wciagajac?? Ile potrzeba
czasu aby ja przejsc z dodatkami?? bo planuje zakpup złotej edycji wiec? aa ma moze ktos uzywke
ktorej nie wystawil tak za 20 zl?? no i jeszcze czy to jest PL wersja?


Z dodatkami może Ci zając to nawet rok, jak nie więcej ;]
Możliwości w grze jest masa, świat ogromny, mnóstwo gildii, questów, broni, zbroi i ras. Klasę postaci możesz sobie zrobic sam, więc wolność w tej grze jest naprawdę duża. Wersja jest kinowa, tzn teksty po polsku, mowa po angielsku. Fabuła jest super, chociaż gra ma wady, oceniam ją 10/10. Poczytaj wątek Morrowind kontra Gothic a dowiesz się więcej o wadach morrro i co mają jej do zarzucenia inni gracze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować