Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2006 o 19:40, ArtuRPGpl napisał:

> > /.../> nooo, wiec powracajac do tematu no to jaki jest wasz najwyzszy poziom?(wdowiakm twoje zdanie
znamy:P:P:)

Jak naprawdę chcesz zpbaczyć jaki mam teraz poziom, przejdź kilkanaście stron do tyłu, dałem obrazek. A w poprzedniej grze miałem poziom o 40% wyższy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie gram w Morrowinda, ale mam save ok. 70 któryś level Mroczny Elf o nazwie Wasizi :), ale wcześniej Leśnego Elfa a imiena nie pamiętam i skończyłem grać na ok. 32 poziomie, bo zrobiłem błąd (nieche mi się pisać jaki, przez lenistwo i że nie pamiętam imion postaci :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:56, ArtuRPGpl napisał:

hehe spox, a jak sie nazywaja poprzednie czesci Elder Scrols bo znam tylko Morrowinda, i gdzie
dostac? no i czy byly fajne?

Z tego co pamiętam to zwały sie odpowiednio
1. Arena
2. Dagerfall
Moge sie co najwyżej o Dagerfallu wypowiedzieć, gra była naprawde ogromniasta, Morrowind z tego co sie orientuje do pięt jej nie dorastał jeśli chodzi o ilość miast, questów etc. Jednak gierka miała błędów na kopy dlatego niektórzy nazywali ją Bugerfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:59, Hubi Koshi napisał:

> hehe spox, a jak sie nazywaja poprzednie czesci Elder Scrols bo znam tylko Morrowinda,
i gdzie
> dostac? no i czy byly fajne?
Z tego co pamiętam to zwały sie odpowiednio
1. Arena
2. Dagerfall
Moge sie co najwyżej o Dagerfallu wypowiedzieć, gra była naprawde ogromniasta, Morrowind z
tego co sie orientuje do pięt jej nie dorastał jeśli chodzi o ilość miast, questów etc. Jednak
gierka miała błędów na kopy dlatego niektórzy nazywali ją Bugerfall


a przeszedles ja albo ja masz? bo z chencia bym se zagral w nia sprobuje na necie poszukac jak znajde to wam wszystkim dam linka skad wziasc, bo przeciez to stara giera wiec powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:01, ArtuRPGpl napisał:

a przeszedles ja albo ja masz? bo z chencia bym se zagral w nia sprobuje na necie poszukac
jak znajde to wam wszystkim dam linka skad wziasc, bo przeciez to stara giera wiec powinna
byc

Kiedyś ściągnąłem sobie Arene, ale za wiele nie pograłem, poszukaj ich na stronkach z Abbandonwerem po prostu wpisz w google "Stare Gry" i powinieneś coś znaleźdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:03, ArtuRPGpl napisał:

znalzem screena z arenu:)

A ja "Arene" maiłem, bo ściągnołem ze stronki ze starymi grami (adresu nie pamiętam), gierka fajna, a zarazem śmieszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:01, ArtuRPGpl napisał:

> > /.../
jak znajde to wam wszystkim dam linka skad wziasc, bo przeciez to stara giera wiec powinna byc

Dagerfall nie jest abandonware, więc go nie ściagaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:11, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../
> jak znajde to wam wszystkim dam linka skad wziasc, bo przeciez to stara giera wiec powinna
byc
Dagerfall nie jest abandonware, więc go nie ściagaj.


Dlaczego? Nie no i tak niebende chyba sciagac bo skoro morrowind daje tyle godzin zabawy, to pozostane tylko przy nim:) I tak bende najpierw przechodzic wojem potem magiem poprbouje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:29, ArtuRPGpl napisał:

> > > > /.../
Dlaczego?

Dlatego, że ściąganie gier, na których ściąganie nie wyraża zgody właściciel praw autorskich, nazywa się piractwem a wyrażając się mniej elegancko złodziejstwem. Bethesda nie ma nic przeciwko ściąganiu Areny a nie zgadza się na ściąganie Dagerfalla. Zdaje się, że czytałeś regulamin forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie Krzystofie poprostu nie wiedzialem, wiec czemu wyprowadzil gre ze sprzedazy?? No to niby skad ja mam wziasc? a co do mego zekomego priactwa to mnie obrazaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:40, ArtuRPGpl napisał:

Oczywiscie Krzystofie poprostu nie wiedzialem, wiec czemu wyprowadzil gre ze sprzedazy?? No
to niby skad ja mam wziasc? a co do mego zekomego priactwa to mnie obrazaj:)


Może być ciężko by ją zdobyć. Ciężko nie znaczy że się nie da. Musisz szukać po różnych aukcjach internetowych i innych miejsach gdzie można od kogoś grę odkupić. Może nawet trzeba będzie szukać w serwisach zagranicznych, bo z tego co wiem, to nawet jak Daggerfall był w sprzedaży, to do Polski sprowadzili go niewiele. Ale mimo wszystko jest szansa, że Ci się uda. Moja siostra kiedyś jakimś sposobem znalazła kogoś, kto akurat chciał się pozbyć Blood Omena, gry, którą też ciężko zdobyć. I udało jej się go kupić, w ten sposób miała całą kolekcję Legacy of Kain.
Możesz też poczekać aż Daggerfall stanie się abandonware :). Kto wie, może przy obchodach 15-lecia Elder Scrolls? Ewentualnie jak nie chcesz czekać, możesz poszukać demka Daggerfalla, które daje chyba 100 dni czasu gry, 1 wyspę niewielką wyspę do zwiedzania, podstawowe gildie, więc trochę zabawy z tym jest. Mi tyle wystarczyło, bym stał się wielkim fanem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:40, ArtuRPGpl napisał:

Oczywiscie Krzystofie poprostu nie wiedzialem, wiec czemu wyprowadzil gre ze sprzedazy?? No
to niby skad ja mam wziasc? a co do mego zekomego priactwa to mnie obrazaj:)

To Ty jesteś zainteresowany grą więc poszukaj, gdzie ją można kupić, Na jednejz francuskich stron jest adres, jak znasz francuski i angielski to dojdziesz, może nawet z samym angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:24, ArtuRPGpl napisał:

hehe to dokladnie ktroa strona bo jest ich prawie 100 :P:P


Link do posta z postacią KrzysztofaMarka: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&pid=1299
Tak a propos to dzięki temu screenowi dowiedziałem się, że postać ubrana w zbroję może na siebie założyć jeszcze wspaniałą szatę, która jak wiadomo jest dosyć pojemna; szkoda tylko że występuje tylko w jednym kolorze ;)
A co do twojego pytania to nie stosując metody KrzysztofaMarka, w zwykły sposób osiąga się poziom 70-80, a zależy to od poziomu początkowego twoich umiejętności głównych i dodatkowych - im mniejszy tym wyższy poziom osiągniesz po podniesieniu ich wszystkich do stu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 00:04, Raylin napisał:

Tak a propos to dzięki temu screenowi dowiedziałem się, że postać ubrana w zbroję może na siebie
założyć jeszcze wspaniałą szatę, która jak wiadomo jest dosyć pojemna; szkoda tylko że występuje
tylko w jednym kolorze ;)

Pod wspaniałą sztę można jeszcze nałożyć spódnicę , która ma nawet większą pojemność niż szata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 09:10, KrzychW napisał:

>/.../
Pod wspaniałą sztę można jeszcze nałożyć spódnicę , która ma nawet większą pojemność niż szata.

A pod spódnicą normalny paladyn nosi wspaniałe spodnie, pod pancerzem wspaniałą kosulę. Niestety, wspaniały pas można włożyć tylko jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:26, KrzysztofMarek napisał:

A pod spódnicą normalny paladyn nosi wspaniałe spodnie, pod pancerzem wspaniałą kosulę

Dlatego też najwięcej trzeba grać w Bloodmoon , bo na Solstheim jest najchłodniej i człowiek poci się mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować