Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 19:25, ArtuRPGpl napisał:

Aha ale jak przejde morrowinda potem trojce a potem bende chcial bloodmona no to postac moja
oczywiscie bedize?

Z oboma dodatkami nie jest tak że w każdy z nich grasz osobno w zupełnie innym świecie. One po prostu dodają nowe lokacje do już ustniejącej mapy świata, w przypadku Trójcy żeby sie dostać do nowych obszarów musisz pogadać z jedną magiczną/magikiem którzy cie teleportują do nowych obszarów gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:28, Hubi Koshi napisał:

> Aha ale jak przejde morrowinda potem trojce a potem bende chcial bloodmona no to postac
moja
> oczywiscie bedize?
Z oboma dodatkami nie jest tak że w każdy z nich grasz osobno w zupełnie innym świecie. One
po prostu dodają nowe lokacje do już ustniejącej mapy świata, w przypadku Trójcy żeby sie dostać
do nowych obszarów musisz pogadać z jedną magiczną/magikiem którzy cie teleportują do nowych
obszarów gry


no ja wiem, wiec przejde morrowindam potem trójce, a potem bloodmona, tylko nie wiem, przejde trojce, i czy wylanczac trojce, i zaintalowac bloddmona nie lepiej tak? bo po co wylanczac jak sie ma patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:32, ArtuRPGpl napisał:

no ja wiem, wiec przejde morrowindam potem trójce, a potem bloodmona, tylko nie wiem, przejde
trojce, i czy wylanczac trojce, i zaintalowac bloddmona nie lepiej tak? bo po co wylanczac
jak sie ma patcha

Cóż czytałem tutaj że to tylko Bloodmoon przeszkadza Trójcy, więc jeśli już przejdziesz trójce to możesz sobie spokojnie zostawić zarówno ją jak i Bloodmoona, bo już ci w niczym nie będą przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:34, Hubi Koshi napisał:

> no ja wiem, wiec przejde morrowindam potem trójce, a potem bloodmona, tylko nie wiem,
przejde
> trojce, i czy wylanczac trojce, i zaintalowac bloddmona nie lepiej tak? bo po co wylanczac

> jak sie ma patcha
Cóż czytałem tutaj że to tylko Bloodmoon przeszkadza Trójcy, więc jeśli już przejdziesz trójce
to możesz sobie spokojnie zostawić zarówno ją jak i Bloodmoona, bo już ci w niczym nie będą
przeszkadzać.

nom, tak btw. śmieszna opcja z tymi błędami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to oks, tylko zeby mi sie save nie zrabały, przeciez jak zekomo skoncze trojce to napewno zostanie wiel zadan z trojcy wiec to i tka, ale jak juz bende mial duzy lvl no niewiem, moze lepiej przejsc morrowinda, miec tak ok 30-25 lvl i zainstalowac trojce i bloodmona i patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo !!

Dzisiaj se zainstalowalem Morrowinda ;P i jest spox.... Tylko niewiem gdzie moge znalescsc jakąs babe i u niej szczury musze zabic...?? te pierwsze zadanie dał mi Lider Gildi Wojowników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 19:39, ArtuRPGpl napisał:

No to oks, tylko zeby mi sie save nie zrabały, przeciez jak zekomo skoncze trojce to napewno
zostanie wiel zadan z trojcy wiec to i tka, ale jak juz bende mial duzy lvl no niewiem, moze
lepiej przejsc morrowinda, miec tak ok 30-25 lvl i zainstalowac trojce i bloodmona i patcha


No i jeżeli wyłaczysz Trójcę to wszystkie przedmioty z niej znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:02, kucyk12 napisał:

Dzisiaj se zainstalowalem Morrowinda ;P i jest spox.... Tylko niewiem gdzie moge znalescsc
jakąs babe i u niej szczury musze zabic...?? te pierwsze zadanie dał mi Lider Gildi Wojowników
:P

Baba znajduje się na drugim brzegu rzeki przeciwnym do tego na którym jest Gildia, przeszukaj pierwszy rzęd domów przy rzece w poszukiwaniu nazwiska tej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:02, kucyk12 napisał:

Elo !!

Dzisiaj se zainstalowalem Morrowinda ;P i jest spox.... Tylko niewiem gdzie moge znalescsc
jakąs babe i u niej szczury musze zabic...?? te pierwsze zadanie dał mi Lider Gildi Wojowników
:P

Najpierw kliknij J, w dzienniku zobacz do kogo masz isc. Potem prawy klawisz myszy i przeszukujesz mapkę Balmory coby znaleźć domek tej koleżanki u której masz ubić szczury (swoją drogą to ona poduszki lubi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZukalem z 10min. mowił mi lider gildi ze jest dom we wschodnej czesci :Pale jesli on jest na przeciwko to biegne poszukac jeszce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:03, Latniak napisał:

> No to oks, tylko zeby mi sie save nie zrabały, przeciez jak zekomo skoncze trojce to napewno

> zostanie wiel zadan z trojcy wiec to i tka, ale jak juz bende mial duzy lvl no niewiem,
moze
> lepiej przejsc morrowinda, miec tak ok 30-25 lvl i zainstalowac trojce i bloodmona i
patcha

No i jeżeli wyłaczysz Trójcę to wszystkie przedmioty z niej znikną.


No własnie:P wiec nie wyloncze! Przejde Morrowinda, a potem zainstaluje 2 dodatki i je naraz przejde, z patchem oczywiscie, czy radziecie przejsc trojce a potem bloodmona czy na raz 2????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2006 o 20:07, ArtuRPGpl napisał:

No własnie:P wiec nie wyloncze! Przejde Morrowinda, a potem zainstaluje 2 dodatki i je naraz
przejde, z patchem oczywiscie, czy radziecie przejsc trojce a potem bloodmona czy na raz 2????????

JA tam jak pamiętam naraz dwa, czyli pierwszo Kompanie Wschodnio-cesarską (chyba) na wyspie (Bloodmoon), a potem Trójcę, a następnie przechodziłem wątek główny do Bloodmoona. Ale Ty rób jak chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:20, Wasizi napisał:


> No własnie:P wiec nie wyloncze! Przejde Morrowinda, a potem zainstaluje 2 dodatki i je
naraz
> przejde, z patchem oczywiscie, czy radziecie przejsc trojce a potem bloodmona czy na raz
2????????
JA tam jak pamiętam naraz dwa, czyli pierwszo Kompanie Wschodnio-cesarską (chyba) na wyspie
(Bloodmoon), a potem Trójcę, a następnie przechodziłem wątek główny do Bloodmoona. Ale Ty rób
jak chcesz :P


no po po co 2 razy przechodzic i osobno zrobie tak jak ty wasizi ! :) ale dzialalo ci wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tylko pamiętaj:!!!
Jak włączysz dodatek to ta postać musi zawsze grać z włączony dodatkiem inaczej będzie zwalony seva, różne błędy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale jak zainstaluje morrowinda podstawowke, to potem jak skoncze i bedzie fajny lvl to zainstaluje 2 dodatki i sciagne patch tak to ma byc?? ale niewiem jaki patch czy ten co ma 17 mb czy co ma 4 mb, czy mam sciagnace 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:32, ArtuRPGpl napisał:

rozumiem, ale jak zainstaluje morrowinda podstawowke, to potem jak skoncze i bedzie fajny lvl
to zainstaluje 2 dodatki i sciagne patch tak to ma byc?? ale niewiem jaki patch czy ten co
ma 17 mb czy co ma 4 mb, czy mam sciagnace 2?


Zainstaluj pierw wszystko na kompa, podstawke i oba dodatki, a potem w menu startowym klikasz w "pliki danych" i te dodatki odznaczasz, bądź zaznaczasz (w zależności jak chcesz grać). Ja ci radze pierw trochę pochodzić w podstawce, tak aż osiągniesz poziom 15 - 20 a potem włączasz trujcę i kożystasz z udogodnienia jaki jest ulepszony dziennik (dostępny tylko w dodatkach, pokazuje misje jakie mósisz wykonać i jakie wykonałeś), Po przejściu wątka głównego i Trójcy włącz Bloodmona i graj w niego (nie wyłączaj przy tym trójcy). a i nie instaluj żadnego patcha, prawdopodobie będziesz miła już wszystko spatchowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co spatchowane i dlaczego? sciagne a jak mozna sprawdzic czy sptachowane?? a ja wole przejsc sposobem wasiziego bo po co wszystko osobno jak mozna na raz 2 dodatki oczywiscie podstawowke najpeirw przejde ptoem doloncze dodatki juz te patche tak zrobily ze nic sie nie stanie:) jeszcze napisze list do cpd i zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 20:32, ArtuRPGpl napisał:

rozumiem, ale jak zainstaluje morrowinda podstawowke, to potem jak skoncze i bedzie fajny lvl
to zainstaluje 2 dodatki i sciagne patch tak to ma byc?? ale niewiem jaki patch czy ten co
ma 17 mb czy co ma 4 mb, czy mam sciagnace 2?


Zobaczysz po wersji Morrowinda. Normalnie jak masz menu to w lewym dolnym rogu jest numer wersji Morka (o ile się nie mylę). Po zainstalowaniu przepowiedni (Bloodmoon) to jest tam chuyba coś koło 1.5. A patch najnowszy jest 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować