Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2006 o 21:02, ArtuRPGpl napisał:

aha spox, no to jak przejde morka podstawowke, i zainstaluje 2 patche jak wersja nie bedzie
1.6 to wtedy sciagne:)


to co robisz nazywa się chyba podbijaniem tematu i nabijaniem punktów, ale mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wisza mi te punkty bo tyle psotow co ja napisalem to bym mial delegata:) hehe nie nie to nie jest nabijanie ;punktow poprostu chce wykorzystac max tej gry a weim ze sa jakeis porobelmy z dodatkami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakie najlepsze mody "Domowe" znają towarzysze forumowicze. Ja z tych które znam najbardziej lubie "A Good place to stay" świetny domek z manekinami na zbroje, zbiorniczkami na składniki do mikstur itd itp. Moglibyście polecić jeszcze jakiś fajny domkowy mod ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanko.... Jaka jest nazwa najlepszej broni i całego upancerzenia i gdzie mozna go kupic i ile on kosztuje ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 21:48, Hubi Koshi napisał:

Hmm jakie najlepsze mody "Domowe" znają towarzysze forumowicze. Ja z tych które znam najbardziej
lubie "A Good place to stay" świetny domek z manekinami na zbroje, zbiorniczkami na składniki
do mikstur itd itp. Moglibyście polecić jeszcze jakiś fajny domkowy mod ??


Jak lubisz przestrzeń bierz Asgard ;]
Ale jak lubisz coś bardziej dyskretnego to mogę Ci polecić.. eee cholercia jak to było ;]
Taki mod który dodaje chatę pod ziemią w Balmorze- tylko klapę widać, w środku sa manekiny, kupa miejsca, skrzyń itd. Nie wyglada za ładnie ale jest bardzo funkjconalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale te mody sa dostepne jak zainstaluje podstawowke czy diopiero wtedy gdy bende miec dodatki? bo smakowicie domki wygladaj wynikajca z waszych opisow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:43, kucyk12 napisał:

Mam Pytanko.... Jaka jest nazwa najlepszej broni i całego upancerzenia i gdzie mozna go kupic
i ile on kosztuje ?? :)


Najlepszego pancerza nie kupisz za żadna kasę- daedrycznej zbroji pewnie nawet nie znajdziesz, nie ma tak lekko, a kupić jej nie można, to samo ze zbroją Indoril- można ją dostać w queście (tylko części), lub ściągnąć z martwego Ordynatora. Pancerze Jej Dłoni również ściągasz z trupa straznika. Pancerz Straży Królewskiej dostajesz w nagrodę za zakończenie Tribunala, pancerz szklany wyjątkowo możesz kupić np w Ghostgate, ale komplet to wydatek ok. 50-70k- nie pamiętam dokładnie. Różne dobre pancerze sa do zdobycia i kupienia na Solstsheim, np w wiosce Skaal. Są jeszcze inne dobre pancerze, niektóre łatwiejsze, inne trudniejsze do zdobycia, ale nie łudź sie że od razu będziesz popylał w najlepszym możliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

ale te mody sa dostepne jak zainstaluje podstawowke czy diopiero wtedy gdy bende miec dodatki?
bo smakowicie domki wygladaj wynikajca z waszych opisow:)

Te mody ściągasz sobie z internetu wrzucasz do odpowiednich katalogów i możesz je uruchomić, możesz je mieć nawet na "gołym" Morrowindzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

ale te mody sa dostepne jak zainstaluje podstawowke czy diopiero wtedy gdy bende miec dodatki?
bo smakowicie domki wygladaj wynikajca z waszych opisow:)


Większość modów wymaga tylko podstawki. Niektóre potrzebują już Bloodmoona lub Tribunala, ale zazwyczaj taka informacja jest na stronie z której ściagasz moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 22:47, ArtuRPGpl napisał:

ale te mody sa dostepne jak zainstaluje podstawowke czy diopiero wtedy gdy bende miec dodatki?
bo smakowicie domki wygladaj wynikajca z waszych opisow:)


To zależy na AW masz zawsze napisane czy mod wymaga dodatku, i jak tak to którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywsice jak jest przeznaczone na z dodatkiem to pojdzie i na zwyklym? kurde juz sie nie moge doczekac az ten morrowind przyjdzie zlota edyja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś mi poradzi na problem z Tribunalem.W Starej Twierdzy Smutku spotykam przywódcę Mrocznego Bractwa i w momencie gdy go zabijam otwiera się okno dialogowe z napisem "a więc nas znalazłeś-zakończmy to tu iteraz", który pojawia się raz za razem bez końca.Okna nie można zamknąc i fabuła mi się zacięła.Mam wersję polską 1.5.1629.Czy jest może jakiś nowszy patch do polskiej wersji?Czy ktoś spotkał się z tym problemem?Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 10:02, KrzychW napisał:

Może ktoś coś mi poradzi na problem z Tribunalem.W Starej Twierdzy Smutku spotykam przywódcę
Mrocznego Bractwa i w momencie gdy go zabijam otwiera się okno dialogowe z napisem "a więc


Tak, to błąd wynikający ze złej kolejności instalowania dodatków. Sciągnij ze strony CDP najnowszy patch, bodaj 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 11:04, KrzysztofMarek napisał:

Tak, to błąd wynikający ze złej kolejności instalowania dodatków. Sciągnij ze strony CDP najnowszy
patch, bodaj 1.6.

Wielkie dzięki.Ten patch pomógł i jest OK.Wydaje mi się , że instalowałem dodatki tak samo jak przedten tzn.najpierw Trójca , a wtedy nie było problemu.Nic to.Ważne , że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Blodmoon w jednym z kurhanów znalazłem do zabicia kilka szkieletów - piratów oraz ich herszta.
Przy szefuniu jest klucz oraz wierszyk mówiący o jakims skarbie i słońcu, czy coś takiego.

Moje pytanie jest takie.
Czy to tylko podpucha czy może jest jakaś kontynuacja tego wątku?
Mierzi mnie ta zagadka jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:30, Quire napisał:

Moje pytanie jest takie.
Czy to tylko podpucha czy może jest jakaś kontynuacja tego wątku?
Mierzi mnie ta zagadka jak cholera.


Kurhanu o którym piszesz jeszcze nie widziałem, ale na zachodzie jest kapitan statku, który cierpi na bezsenność - po rozwiązaniu jego problemu powie ci o lokalizacji skarbu piratów i da klucz. Ja ten kurhan znalazłem wcześniej przez przypadek, więc ta podpowiedź mi się nie przydała. Kurhan jest na półn.-wschodzie Soltsheim, na małej wyspie (wejście od morza, więc w jego poszukiwaniu sprawdzaj mapę), a w środku rozrzucone na ziemi 12-14 tys. Wydaje mi się, że o ten kurhan ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:30, Quire napisał:

W Blodmoon w jednym z kurhanów znalazłem do zabicia kilka szkieletów - piratów oraz ich herszta.
Przy szefuniu jest klucz oraz wierszyk mówiący o jakims skarbie i słońcu, czy coś takiego.

Moje pytanie jest takie.
Czy to tylko podpucha czy może jest jakaś kontynuacja tego wątku?
Mierzi mnie ta zagadka jak cholera.


Spróbuj ją rozwiązać :)
W sumie skarb jest nawet niezły, tym bardziej jak masz mało kasy, ten kapitan statku to bodajże Thormoor Szara Fala, stoi on w Strażnicy Thormoora samotnie na wzgórzu, zaraz nad morzem. To jednak jest osobny quest nie związany ze skarbem piratów. Ten znajduje się ukryty na zewnątrz kurhanu Valbrandr od północno-wchodniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zamówilem gre w niedziele, miała byc na środe-czwartek i co? i jej nie ma :(:(:(:(:/:/:/:/ moze to i wina poczty bo tka jest zazwyczaj ale skoro pisalo mi termin dostarczenia sroda lub czwartek no to ... wiec musze czekac do pon:( w weekend se nie pogram chociaz chcialem!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej dostałem misje od babki w Vivek strefie Hlaalu żeby znaleść jej daedryczne wakizaki na wschód od Bal Fell.
ale gdzie jest to Bal Fell prosze o dokładne miejsce tego czegość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować