Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2006 o 14:59, wojtek92 napisał:

ej dostałem misje od babki w Vivek strefie Hlaalu żeby znaleść jej daedryczne wakizaki na wschód
od Bal Fell.
ale gdzie jest to Bal Fell prosze o dokładne miejsce tego czegość.

idz od vivek na wschód do (bel bamora), bal fell jest na jednej z wysp podrodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm gra powinna byc w poniedzialek bo dzisiaj nie przyszla ale do porblemu z tymi dodatkami jak dziala i wogule oto jakiego emaial dostalem od cdp na pytnaie jak najlepiej gre przejsc i czy czeba patcha sciagac:

Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Elder Scrolls III - Złota Edycja posiada już ostatniego patcha 120722a.
Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja podstawki wraz z dodatkami i
przejście już wraz z dodatkami.

Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

pozdrawiam

co o tym sadzicie?? Ale ja i tak postanowilem ze gre przejde najpierw Podstawowke bo podobno te dodatki sa na wyzsze poziomy. Wiec jak przejde podstawowke to potem 2 dodatki tylko dziwne ze mi napisali ze gra juz ma patcha 1.2 jak najnoszy to 1.6 wiec chyba czeba jednak sciagnac nowego patcha co o tym wszystkim sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/......../

Dnia 24.02.2006 o 21:18, ArtuRPGpl napisał:

tylko dziwne
ze mi napisali ze gra juz ma patcha 1.2 jak najnoszy to 1.6 wiec chyba czeba jednak sciagnac
nowego patcha co o tym wszystkim sadzicie?


chyba to jakaś pomyłka, maj złota edycja (platynowa kolekcja) ma najnowszego patcha i jest chyba 1.6 jeśli nie 1.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 21:45, Pitkit napisał:

>/......../
> tylko dziwne
> ze mi napisali ze gra juz ma patcha 1.2 jak najnoszy to 1.6 wiec chyba czeba jednak sciagnac

> nowego patcha co o tym wszystkim sadzicie?

chyba to jakaś pomyłka, maj złota edycja (platynowa kolekcja) ma najnowszego patcha i jest
chyba 1.6 jeśli nie 1.7


no to ok, czyli nie musze nic sciagac ani o nic sie martwic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Jestem zagorzałym kolekcjonerem wszystkich artefaktów.W "Osławionych Artefaktach Tamriel" przeczytałem, że jest coś takiego jak "Zguba Deadr".Czy znalazł ktoś owe cacko?Co to właściwie jest i gdzie się znajduje?Prosze o pomoc jakiś hardcoreowców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:41, YahooPL napisał:

Mam pytanie.Jestem zagorzałym kolekcjonerem wszystkich artefaktów.W "Osławionych Artefaktach
Tamriel" przeczytałem, że jest coś takiego jak "Zguba Deadr".Czy znalazł ktoś owe cacko?Co
to właściwie jest i gdzie się znajduje?Prosze o pomoc jakiś hardcoreowców:P


Zguba Daedr? Hmm, chyba chodzi o maczugę Zguba, za pomoca której możesz sobie przywołać dremorę i coś tam jeszcze. Zadaje chyba 10-36 obrazeń, jest jednoręczna i znajduje sie w Tel Fyr, zaraz obok Fyra w takiej szkatułce (maksymalny zamek, pułapka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ludkowie!
Jak wejść do Labiryntu Vivicka,żebyznaleźć kaplicę. Domyślam się, żeto 5 poziom, ale nijak nie mogę się wepchnąć? :-(
Dzieki za wskazówki, poprzednia była świetna, dzięki Budo!

Aha, mam srebrny długi miecz, to wystarczym żeby dostac to 7 błogosławieństwo - pozostałe już zebrałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:37, tejrezjasz napisał:

Hej, Ludkowie!
Jak wejść do Labiryntu Vivicka,żebyznaleźć kaplicę. Domyślam się, żeto 5 poziom, ale nijak
nie mogę się wepchnąć? :-(
Dzieki za wskazówki, poprzednia była świetna, dzięki Budo!

Aha, mam srebrny długi miecz, to wystarczym żeby dostac to 7 błogosławieństwo - pozostałe już
zebrałem :-)

Jest to poziom chyba 3 a nie 5 w pałacu Viveca.Wejścia to są te miejsca z których wypływa woda.Jak będziesz w środku , to żeby przejść dalej musisz wejść do wody i się utopić.Dopiero wtedy otworzy się przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 10:47, Budo napisał:

Zguba Daedr? Hmm, chyba chodzi o maczugę Zguba, za pomoca której możesz sobie przywołać dremorę
i coś tam jeszcze. Zadaje chyba 10-36 obrazeń, jest jednoręczna i znajduje sie w Tel Fyr, zaraz
obok Fyra w takiej szkatułce (maksymalny zamek, pułapka).


Hmmmm...A byłem pewny, że pszeszukałem całe Tel Fyr.Tak czy inaczej dzięki.Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 19:16, ArtuRPGpl napisał:

> Mam problem. Gdy włączam morrowinda tnie się jak cholera ale tylko gra nie filmy. Myszka
w
> menu tnie się tak 1 raz na 2 sekundy i nie wiem co z tym zrobić pomocy.
> athlon 3000+
> Nvidia 6600
> 1024 RAM

tylko pytanie czy orginal? bo skoro tka to czemu nie dzwonisz do pomocy techniczej oni zawsze
wyjasnia problem techniczny



Orginał z Nowej Extra klasyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 15:37, Kemilk napisał:

> > Mam problem. Gdy włączam morrowinda tnie się jak cholera ale tylko gra nie filmy.
Myszka
> w
> > menu tnie się tak 1 raz na 2 sekundy i nie wiem co z tym zrobić pomocy.
> > athlon 3000+
> > Nvidia 6600
> > 1024 RAM
>
> tylko pytanie czy orginal? bo skoro tka to czemu nie dzwonisz do pomocy techniczej oni
zawsze
> wyjasnia problem techniczny


Orginał z Nowej Extra klasyki



moj ma przyjsc z poniedzalek bo cos idzie i dize mail byc sroda czwartek:/ no to zadzwon do pocy technicznej i ci wszystko wyjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Lirelle Stoine nie chce oddać długu (misja z gildii wojowników w Vivek). Twierdzi, że to były długi jej brata, po czym każe mi iść go szukać do Mallapi. Co robić? Perswazją dobiłem do 100/100, ale ona nadal zamiast dać mi kasę gada o swoim bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:04, Arclight napisał:

Mam problem. Lirelle Stoine nie chce oddać długu (misja z gildii wojowników w Vivek). Twierdzi,
że to były długi jej brata, po czym każe mi iść go szukać do Mallapi. Co robić? Perswazją dobiłem
do 100/100, ale ona nadal zamiast dać mi kasę gada o swoim bracie.

Są dwie drogi z tego co pamiętam. Albo iść do tego Mallapi, albo spałcić jej dług z własnej kasy to jedyne rozwiązania jakie ja znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:11, Hubi Koshi napisał:

Są dwie drogi z tego co pamiętam. Albo iść do tego Mallapi, albo spałcić jej dług z własnej
kasy to jedyne rozwiązania jakie ja znam.


Z własnej kieszeni chyba się nie da. Miałem 2000, poszedłem do Vivek i dalej chcieli, żebym od niej dług wyciągnął. Do Mallapi pójdę, choć duużo wcześniej grałem w Morka i jakoś inaczej to rozwiązałem. Tylko nie pamiętam jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:05, Pyton1409 napisał:

> Mam problem. Lirelle Stoine nie chce oddać długu (misja z gildii wojowników w Vivek).
Twierdzi,
> że to były długi jej brata, po czym każe mi iść go szukać do Mallapi. Co robić? Perswazją
dobiłem
> do 100/100, ale ona nadal zamiast dać mi kasę gada o swoim bracie.
> Musisz sie udać na wyspe Malapi (Wyspy na północnym Zachodzie) i odnależć z włoki tego typka.Chyba
ze masz dość pieniędzy to wróć do gildi i po prostu spłać dług i zadanie wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:12, Arclight napisał:

> Są dwie drogi z tego co pamiętam. Albo iść do tego Mallapi, albo spałcić jej dług z własnej

> kasy to jedyne rozwiązania jakie ja znam.

Z własnej kieszeni chyba się nie da. Miałem 2000, poszedłem do Vivek i dalej chcieli, żebym
od niej dług wyciągnął. Do Mallapi pójdę, choć duużo wcześniej grałem w Morka i jakoś inaczej
to rozwiązałem. Tylko nie pamiętam jak :/

cza odnaleźć jej brata (martwego) i zabrać od niego jakieś cenne przedmioty, po czym wracamy do jego siostry (chyba), a ona każe nam sprzedać te przedmioty i za te pieniądze zapłacić dług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmmmm zauwazylsicie ze juz nie ma na gram morrowinda zlotej edycji? ja zdonzylem jako 1 z nielicznych kupic jeszcze 2 dni temu mam nadziej ze jzu w pon bedzie:D przed chwila patrze brak towaru ciekawe czy jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka. Uleglem namowa szanownych forumowiczow (zwlaszcza KrzysztofaMarka) i zakupilem sobie Morrowinda. Gra superancka, ma kupe zalet i kilka wad. Wyniklych glownie z mojej niewiedzy jak sadze... Ale do rzeczy. Jak wiadomo, udzwig bohatera jest ograniczony. Zeby nie trzeba bylo, non stop latac po sklepikarzach, staram sie nosic przy sobie minimum potrzebnych rzeczy i tyle ile sie da znajdek na handel. Ale niestety, konczy mi sie strasznie miejsce w zasobniku, a nie jestem pewien, czy to, co wkladam do skrzynek bedzie tam na stale, czy tez zniknie po jakims czasie? Mam pare zabawek z grobowcow ktorych bylo by mi szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 00:13, buras napisał:

/.../

Z tego co pamiętam to nie znikają jeśli je wrzucisz do skrzynek, jeśli chcesz to możesz sobie ściągnąć mod dodający dom, ja szczerze polecam A Good Place to Stay tam na bank ci nic nie zginie

Prosze, bardzo oto link
http://elderscrolls.cdprojekt.com/index.php?idd=plik_kom&id=278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować