Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa aktualizacja Grand Theft Auto IV na PC

27 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rockstar Games opublikował nową łatkę do pecetowej wersji Grand Theft Auto IV. Mimo wprowadzonych zmian gracze na forach dyskusyjnych skarżą się na spadek ilości FPS-ów (klatek na sekundę). Oto pełna lista zmian w aktualizacji o oznaczeniu 1.0.6.0:

Przeczytaj cały tekst "Nowa aktualizacja Grand Theft Auto IV na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najbardziej wstrzelili się z tym usunięciem SocialClub - podobno też przygotowali podwaliny pod EfLC, dodając do menu opcję ściągnięcia (oczywiście za opłatą) dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaraz zainstaluję GTA IV i zobaczę co tak naprawdę dają te łatki. Kiedyś grałem bez żadnych poprawek i nie było aż tak źle, choć czasem gra ostro zwalniała. Trzeba będzie to przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to?! Dalej się nie nauczyli? Po ''spektakularnej'' wpadce GTA IV na PC i wydaniu 4 patchy w celu ogarnięcia całego chaosu nowe dodatki też słabo hulają? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHA BŁAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten patch to jest jakaś porażka. Chłopaków z Rockstar-a chyba też dosięgnął kryzys ;] Tną koszta przy produkcji Patch-y i mamy właśnie taki efekt jak teraz.

Na sprzęcie:
HD 4870x2
e8400@ 4.1GHz
4GB Ramu Corsair 1066MHz
2X dysk Seagate 500GB w Raid0

Tnie jak szalone oprócz microstuttering-u jest jeszcze spadek FPS-ów o przynajmniej 10.
Pozdrawiam całą ekipę Rockstara;]
Ps:Jak mają wydawać taki chłam to lepiej niech na głodne dzieci oddadzą pieniądze, przynajmniej będzie z nich pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 13:08, cky666 napisał:

HAHAHAHAHA BŁAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten patch to jest jakaś porażka. Chłopaków z Rockstar-a chyba też dosięgnął kryzys ;]
Tną koszta przy produkcji Patch-y i mamy właśnie taki efekt jak teraz.

Na sprzęcie:
HD 4870x2
e8400@ 4.1GHz
4GB Ramu Corsair 1066MHz
2X dysk Seagate 500GB w Raid0

Tnie jak szalone oprócz microstuttering-u jest jeszcze spadek FPS-ów o przynajmniej 10.
Pozdrawiam całą ekipę Rockstara;]
Ps:Jak mają wydawać taki chłam to lepiej niech na głodne dzieci oddadzą pieniądze, przynajmniej
będzie z nich pożytek.


o.O Czyli gorzej niż przy premierze podstawki, spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po in stalce tego patcha na sprzęcie 2 jajka 3,16 grafa gtx 2gb 285 4gb ram gra chodzi bardzo płynnie lecz zmniejszyli i okroili detale grafy pojazdy już tak nielsnia jak wcześniej ale Giera u mnie wszystka na max ani razu nie zatnie na patchu 1.0.5 komp miał problemy ale uważam ze to wszystko wina zlej konwersacji gry za konsoli na pc takie moje zdanie. Teraz jest OKI wiec polecam zainstalowanie patcha 1.0.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 13:08, cky666 napisał:

HAHAHAHAHA BŁAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ten patch to jest jakaś porażka. Chłopaków z Rockstar-a chyba też dosięgnął kryzys ;]
Tną koszta przy produkcji Patch-y i mamy właśnie taki efekt jak teraz.

Na sprzęcie:
HD 4870x2
e8400@ 4.1GHz
4GB Ramu Corsair 1066MHz
2X dysk Seagate 500GB w Raid0

Tnie jak szalone oprócz microstuttering-u jest jeszcze spadek FPS-ów o przynajmniej 10.
Pozdrawiam całą ekipę Rockstara;]
Ps:Jak mają wydawać taki chłam to lepiej niech na głodne dzieci oddadzą pieniądze, przynajmniej
będzie z nich pożytek.


Zaimplementowano zupełnie nowy sposób renderowania cieni, które wyglądają prześwietnie, ale potrafią kilka klatek "zjeść". Sprawdź, jak poszczególne ustawienia wpływają u ciebie na wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wparcie dla dodatków.
Ale czemu wsparcie skoro to samodzielne dodatki??

Zresztą mniejsza o to. Ważne że poprawiają ten tytuł, patchując go mimo upływu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, po tym nowym patchu gra w końcu zaczęła mi działać tak jak powinna rok temu :-). Na C2D 2.9GHz, GTS 250 1 GB ze wszystkim na fulla, anizo 8x i rozdziałce 1680x1050 średnio 40 klatek w benchmarku gdzie wcześniej wychodziło ze 30 :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest po prostu świetny! Nie dość, że gra ładniejsza, to wydajniejsza i płynniejsza. Ale czy trzeba było na to czekać na to ponad rok? Gdyby GTA było lepiej dopracowane, otrzymali byśmy je takie w grudniu 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować