Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa aktualizacja Grand Theft Auto IV na PC

27 postów w tym temacie

sprawdzałem na rożnych ustawieniach działa bez zarzutu ale jest jedna denerwujące rzecz doczytywanie obiektów przy obracaniu kamery zauważyliście to. I jeszcze pieszych jest mało :) mi się wydaje ze wcześniej GTA ładniej wyglądało ta aktualizacja zablokowała niektóre funkcje ale płynnie gra działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:07, menacha napisał:

sprawdzałem na rożnych ustawieniach działa bez zarzutu ale jest jedna denerwujące rzecz
doczytywanie obiektów przy obracaniu kamery zauważyliście to. I jeszcze pieszych jest
mało :) mi się wydaje ze wcześniej GTA ładniej wyglądało ta aktualizacja zablokowała
niektóre funkcje ale płynnie gra działa.


Ciekawy sposób optymalizacji gry - obrzydzenie grafiki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jadę na patchu 1.0.4.0 [chyba dobrze nazwę pamiętam, no w każdym razie patch #no4]
Generalnie multi w GTA4 dawno odpuściłem [mimo że całkiem przyjemne było nie przeczę]
W singlu na patchu 4 mam średnio 40-50 klatek na zewnątrz, we wnętrzach 60+, ustawienia w zasadzie wsio max [oczywiście nie tak że suwaki na full ustawione, nie mniej reszta jak tekstury, cienie etc na full]
Wszystko elegancko działa, po co kombinować.

W wolnej chwili może sprawdzę tego patcha #no6 u siebie i dam znać czy się poprawiło czy pogorszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej łatce na moim, sprzęcie :
Core i5 3.20 Ghz
4 GB DDR3 1600 Mhz Geil
GeForce 9800GTX+

Gra na detalach na jakich grałem przed tym patchem śmigała aż miło, teraz nie da się grać, po 2-3 minutach grania zacina ciąć jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a niedawno wykasowałem i nie zainstaluję bo mam rozwalone DVD... :-/

Może by to coś dało żeby jakoś płynnie grać... Ktoś już instalował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ten path poprawil komus bląd RECS 10 out of video memory bo mam radeona 4870 1 GB i na win xp high texturach wyrzuca mnie po 5 min na srednich jest ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować