Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Okazuje się, że Wii Fit może stać się przyczyną uzależnienia od seksu...

31 postów w tym temacie

"Mam nadzieję, że pewnego dnia spotkam superfaceta, który rozwiąże ten problem" - nie za bardzo rozumiem jak jakiś "superfacet" miałby rozwiązać jej problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:48, Feallan napisał:

> Jakoś w to nie wierze! Ale dobra reklama WII = SEX ;)

Dlaczego nie wierzyć? Jasno jest powiedziane, że to wina upadku. Nie jestem żadnym lekarzem,
ale słyszałem o tego typu... uzależnieniach spowodowanych urazami.


No ale można tak samo powiedzieć, że ktoś upadł w czasie gry na PSP i stał się uzależniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to coś w tym jest , bo taka choroba istnieje. Tyle tylko , że ona nie powstaje od uderzenia , ale jest wrodzona (o ile dobrze pamiętam to jest to mutacja chromosomowa). Jeżeli to nie ustąpi to ma przesrane na reszte życia. Trudno jej będzie prowadzić samochód i tym podobne pojazdy , ale tez np. będzie wiocha w kinie XD Jest jeszcze kilka przykładów , gdzie to może być uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh gosh.. O_o takie info na gramie?!xd Ja rozumiem jakiś ''Fakt'' czy coś.. :> I to raczej nie uzależnienie od sexu bo nie stała się nimfomanką tylko uszkodziła sobie nerw.. niepierwsza i nieostania pewnie. Kiedyś było o babce która nie tylko ma "zespół przetrwałego seksualnego podniecenia" ale wręcz ciągle orgazmy.. (przez wypadek samochodowy) tak czy siak..to raczej >nie fajnie< :P Wyobrażacie sobie robić cokolwiek? Normalnie żyć? Masakra.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:00, SERGYO napisał:

Właściwie to coś w tym jest , bo taka choroba istnieje. Tyle tylko , że ona nie powstaje
od uderzenia , ale jest wrodzona (o ile dobrze pamiętam to jest to mutacja chromosomowa).
Jeżeli to nie ustąpi to ma przesrane na reszte życia. Trudno jej będzie prowadzić samochód
i tym podobne pojazdy , ale tez np. będzie wiocha w kinie XD Jest jeszcze kilka przykładów
, gdzie to może być uciążliwe.

Od uderzenia w głowę możesz mieć wszystko, wystarczy odpowiednia siła i kąt natarcia, plus jakieś predyspozycje. Możesz w jednej chwili zostać "genialnym idiotą" (sawantem), a możesz też do końca życia sikać w pieluchy i wydawać z siebie nieartykułowane dźwięki. Nie ma takiego problemu neurologicznego, którego nie można wywołać uderzeniem w głowę, wszystko kwestia przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo....to dopiero nowość...zaskakujące :D

Czego to ludzie nie wymyślą...kiedyś grając w GTA stawałeś sie mordercą teraz na Wii Fit stajesz sie "przewlekle podniecony sexualnie" rotfl...

Ciekawe czy jest gra na rynku po której rzuce palenie papierosów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 17:01, Pile napisał:

"Mam nadzieję, że pewnego dnia spotkam superfaceta, który rozwiąże ten problem" - nie
za bardzo rozumiem jak jakiś "superfacet" miałby rozwiązać jej problem ;]

To niedobrze, że nie wiesz...

Mogę ją poznać? Facebook czy cuś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:16, Catastrophe-she napisał:

Oh gosh.. O_o takie info na gramie?!xd Ja rozumiem jakiś ''Fakt'' czy coś.. :> I to
raczej nie uzależnienie od sexu bo nie stała się nimfomanką tylko uszkodziła sobie nerw..
niepierwsza i nieostania pewnie. Kiedyś było o babce która nie tylko ma "zespół przetrwałego
seksualnego podniecenia" ale wręcz ciągle orgazmy.. (przez wypadek samochodowy) tak czy
siak..to raczej >nie fajnie< :P Wyobrażacie sobie robić cokolwiek? Normalnie żyć?
Masakra.. :P


Jak to kiedyś komendant powiedział w 13 posterunku, jak przyszła babka, którą chcieli zgwałcić:
"Mamy większe problemy niż nadmiar przyjemności."
To chyba bardziej podchodzi pod czarny humor w takiej sytuacji, wszak kto by chciał mieć takie problemy ?


@ hans_olo

Do tego o czym mówisz nie trzeba nawet uderzeń w głowę. Czasem wystarczy silny wstrząs psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować