Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #145: Czy interesuje Cię Apple iPad?

24 postów w tym temacie

To nie iPad - to iFail. Brak USB? Czytnika kart? "Flesza"? Nie dzięki... za drogie jak na rozwałkowaną wersję iPhone''a (pozbawioną funkcji telefonu) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:58, djsound napisał:

To nie iPad - to iFail. Brak USB?


Raz, ze dostepne sa specjalne przejsciowki. Dwa, ze na wyposazeniu jest kabel USB, ktory sie podpina do iPada.

Dnia 14.04.2010 o 16:58, djsound napisał:

Czytnika kart?


A po co to komu do szczescia? Jak jest potrzebny czytnik kart to sie podlacza spejcalna przejsciowke i po problemie.

Dnia 14.04.2010 o 16:58, djsound napisał:

"Flesza"?


No nie ma flesza, przestarzalej technologi. Strony internetowe dzialaja znakomicie i bez flesza. Powoli wchodzi standard HTML5, do dzialania flesza on nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że go nie to czasem wręcz zaleta patrząc na to jak Adobe podchodzi do tego tematu. HTML 5 pracuje na otwartych formatach nie wymaga flasha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Ipad nie wnosi nic konkretnego a sam sklep.gram co najwyżej utopi w tym tylko pieniądze. Już lepiej by dla was było wprowadzić do oferty produkty Archosa który jest dużo tańszy, a oferuje znacznie więcej. Nie mniej jednak życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy kupia bo sie im przyda, a niektorzy nie kupia bo sie im nie przyda. iPad wedlug mnie jest spoko, nie potrzeba tam nic wiecej, przgladanie stron na wiekrzym ekranie nic iphone jest dobre. Ipad to wielki iphone bez funkcji dzwonienia, ale widocznie to wlasnie chcieli stworzyc, niektorzy tego chcieli i kupili to i sie ciesza, a reszta niech czeka na cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś gdzieś czytałem, że ten iSzpadel nawet jako tako nie sprawdza się do niektórych funkcji internetowych. Wpisu na własnego bloga nie można zrobić więc trochę w tym momencie minęli się jak na mój gust z celem. Jak dla mnie wygląd ok i wejścia mogą być ale soft to powinien być może trochę uboższy Mac OS X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na elektryczną gazetę, to jest to tak o 2500 zł za drogo. Za takie coś dałbym co najwyżej 150-250 zł. Dzisiejsze ceny są jednak dla ludzi nie za bardzo liczących się z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

iPad jest znacznie za drogi, a nawet, gdbybym miał zamiar go kupić po niższej cenie to na pewno za jakiś czas, kiedy okaże się jaki stosunek do tego gadżetu mają najwięksi producenci gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować