Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

USB i zimne pośladki

23 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2010 o 22:07, SERGYO napisał:

A teraz tak poważnie: kto w cieple letnie wieczory siedzi i gra?


Komputer służy również do pracy. Ciepło jest nie tylko wieczorami. Niektórzy mają masę pracy papierkowej. Niektórzy skończyli szkołę/studia i mogą nie mieć czegoś takiego jak wakacje.
Coś jeszcze muszę dodawać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:12, Kalach1992 napisał:

"A teraz tak poważnie: kto w cieple letnie wieczory siedzi i gra?"


Na przykład ja! I wcale nie jestem uzależniony bo w żadne mmo nie gram.
No i da się? Da się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ.. suchar:P Komu jest gorąco w tyłek?! Oo .. dobra cofam pytanie... NIE chce wiedzieć..
A propos "W pokrytą licznymi otworami poduszkę wmontowany jest niewielki wentylator, zaś powietrze rozprowadzane jest po całej powierzchni specjalnymi tunelami. " - to się myje a nie wietrzy ! XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi by się przydało, bo jak siądę w lecie na skórzanym fotelu to po chwili na spodniach mam plamę :). Nie wygląda to zbyt elegancko. Ale, że rzadko na takim siedzę (raz-trzy razy w miesiącu), zwykle siedzę w aucie, to kupował czegoś takiego nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:47, Xjumpaytech napisał:

Mi by się przydało, bo jak siądę w lecie na skórzanym fotelu to po chwili na spodniach
mam plamę :). Nie wygląda to zbyt elegancko. Ale, że rzadko na takim siedzę (raz-trzy
razy w miesiącu), zwykle siedzę w aucie, to kupował czegoś takiego nie będę.


Spytałabym "a kto cie widzi" or sth, szczególnie jeśli chodzi o granie, bo w biurach wymyślono już coś takiego jak klimatyzacja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:51, Catastrophe-she napisał:

Spytałabym "a kto cie widzi" or sth, szczególnie jeśli chodzi o granie, bo w biurach
wymyślono już coś takiego jak klimatyzacja:P

A widzisz w moim biurze są wiatraki :). Nie ważne kto mnie widzi nie czuję się komfortowo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Głupi pomysł. Raz, że będzie to nieprzyjemne. Dwa, że nie bęzie to efektywne (dużo lepiej byłoby opracować coś do chłodzenia przez nogi), a trzy, że może to być przyczyną przeziębień.
Ja tam wolę tradycyjnie, stopy do miski z zimną wodą. Gorzej jak ktoś do drzwi zapuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:58, Budo napisał:


Głupi pomysł. Raz, że będzie to nieprzyjemne. Dwa, że nie bęzie to efektywne (dużo lepiej
byłoby opracować coś do chłodzenia przez nogi), a trzy, że może to być przyczyną przeziębień.

Ja tam wolę tradycyjnie, stopy do miski z zimną wodą. Gorzej jak ktoś do drzwi zapuka
:P

Wtedy mała powódź, a ty na podłodze :d

@Xjumpaytech:
To się inaczej ubierz.. albo wręcz.. khem rozbierz:P (nie mówię o biurze oczywiście :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 23:22, Ndejo napisał:

Jak dla mnie sprzęt przydatny - zwłaszcza jak leże z laptopem w łóżku za długo :] Ale
kolor.... bez jaj... XD


A co Ci kolor będzie przeszkadzał pod kołderką? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do auta by mi się coś takie przydało, mam klimę ale foteli nie mam wentylowanych. Ciekawe czy by działało podłączone pod port USB od radia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować