Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis 2 - zapowiedź

22 postów w tym temacie

Także podejrzewam że graficznie nie będzie już geniuszu. Co nie znaczy że nie będzie rewelacyjnie. Czekam na tą grę bo zapowiada się kawał porządnej produkcji. Szczególnie interesuje mnie nanoskafander, sam wygląd jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pancerz prawie identyczny jak w jedynce, miejmy nadzieję że graficznie gra dogoni rywali (mam tu na myśli CoD: MW2 i BBC2) , i jeszcze jedno, mam głęboką nadzieję że gra będzie dość trudna do przejścia gdyż dosyć mam coraz łatwiejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 20:30, orion99 napisał:

Pancerz prawie identyczny jak w jedynce, miejmy nadzieję że graficznie gra dogoni rywali
(mam tu na myśli CoD: MW2 i BBC2) , i jeszcze jedno, mam głęboką nadzieję że gra będzie
dość trudna do przejścia gdyż dosyć mam coraz łatwiejszych.


A to Bad Company 2 ma aż tak superową grafikę? Jakoś nie zauważyłem...
Nie mówię, że jest brzydka bo mnie się podoba i w zupełności wystarcza, ale aż taka nieziemska to nie była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 20:30, orion99 napisał:

Pancerz prawie identyczny jak w jedynce, miejmy nadzieję że graficznie gra dogoni rywali
(mam tu na myśli CoD: MW2 i BBC2) , i jeszcze jedno, mam głęboką nadzieję że gra będzie
dość trudna do przejścia gdyż dosyć mam coraz łatwiejszych.

Ja bym powiedział, że przegoni jeszcze bardziej. Crysis jest na razie poza zasięgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge się doczekać....:D

a grafa będzie lepsza jakbyś dodał razem te cody i bttlefieldy...;)

podobno nawet wymagania mają być mniejsze (w co wątpię), więc może być ciekawie ;)

czekam na kolejne inf. o tej grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 20:30, orion99 napisał:

Pancerz prawie identyczny jak w jedynce, miejmy nadzieję że graficznie gra dogoni rywali
(mam tu na myśli CoD: MW2 i BBC2) , i jeszcze jedno, mam głęboką nadzieję że gra będzie
dość trudna do przejścia gdyż dosyć mam coraz łatwiejszych.


Chyba porownujesz poziom High z MW2 i BC2 z Medium Crysisa...
A co do poziomu trudnosci - pomijajac PoPa 2008, obecne gry maja rozsadny poziom trudnosci - jesli jest ci za prosto, przestan save''owac przez cala gre albo zacznij korzystac z modyfikacji. Poza tym, nikt ci nie zabrania przechodzic gry samym nozem/pistoletem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Jest Ci za łatwo przy grze w ping-ponga? Zacznij grać samą dłonią. Jest ci za łatwo przy grze w Mario? GRAJ Z ZAMKNIĘTYM OCZAMI! W końcu to zwiększy poziom trudności nie?
Najlepszym wyjściem są poziomy trudności. Easy dla casuali, medium dla większości zwykłych graczy(Bez obrazy - większość zaczyna na medium, dlatego tak piszę), hard dla ludzi lubiących wyzwania i insane dla hardcorowców. Zresztą w Cry1 tak było i było to zrobione dobrze, gdyż gra na najwyższym poziomie trudności była bardziej skradanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu jakiś gameplay ?? Powoli dochodzi do paradoksów, w których zamówienia preorder można składać zanim jeszcze pokazano, jak gra wygląda w praniu...Najlepsze jest to, że zawsze znajdą się naiwni he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować