Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Natal "od kuchni"

24 postów w tym temacie

Nie ma żadnych rażących w oczy lagów, więc wydaje się być ok :)
Zobaczymy co potrafi natal na e3 lub przed... tylko żeby nie było znowu tych czerwonych kulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lag jest i to dosc spory. Kobieta jest w polowie podnoszenia reki do gory, a na ekranie dopiero co zaczyna ja podnosic. W przpadku gier mocno nastawionych na akcje, system ten moze sie nie sprawdzic. Sorry, ale moge Ci znalezc wypowiedzi osob, ktore uwazaja, ze przy grach fps wszystko ponizej 100kl/sek to za malo. Oni ZJEDZA Natalke na sniadanie... albo gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:43, Piotrek_K napisał:

Lag jest i to dosc spory. Kobieta jest w polowie podnoszenia reki do gory, a na ekranie
dopiero co zaczyna ja podnosic. W przpadku gier mocno nastawionych na akcje, system ten
moze sie nie sprawdzic. Sorry, ale moge Ci znalezc wypowiedzi osob, ktore uwazaja, ze
przy grach fps wszystko ponizej 100kl/sek to za malo. Oni ZJEDZA Natalke na sniadanie...
albo gorzej...


ktos kto ma problemy z graniem ponizej 100FPS to juz nie czlowiek tylko "homo nolife" :P kwestie lagow ostatecznie rozstrzygnie dopiero premiera - imho do wychylania i rozgladania sie w shooterach bedzie w sam raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lag jest ale naprawdę bardzo mały. Sprawdzi się w wielu grach + pad. Myślałem że będzie gorzej, tak czy inaczej natal jest dla mnie lepszy od psm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:54, karpiu141 napisał:

lag jest minimalny wynosi około 100ms wiec nie tak duzo a mozna to poprawic do czasu
premiery


Oczywiście, że można poprawić. Ale czy poprawią? To już nie jest takie pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą jest lag, chociaż jakoś sobie nie wyobrażam Natala w fpsach. Tyle, że jak dojdzie jeszcze opóźnienie z neta to raczej do multi specjalnie się to nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadali ten projekt jako jedne z dużych wydarzeń w dziejach elektroniki, a ja niczego szczególnego nie widzę. Opóźnienie aż razi, szczególnie przy podskokach i pajacykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 22:11, gmx napisał:

ktos kto ma problemy z graniem ponizej 100FPS to juz nie czlowiek tylko "homo nolife"

Dla kazdego jest miejsce na tym swiecie! ... ;-)

Nawet dla tych, ktorzy nie grali w zadna gre na PSM czy Natalu, a juz uwazaja, ze jedno jest lepsze od drugiego.


PS. Pragne jeszcze zauwazyc, ze na ekranie praktycznie nic nie ma, wiec nie wiadomo jak to sie bedzie sprawdzac, gdy dookola bedzie mnostwo rzeczy do liczenia przez procesor/karte (generowanie grafiki, ruch postaci, itp)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 21:54, karpiu141 napisał:

lag jest minimalny wynosi około 100ms wiec nie tak duzo

To sobie pograj w jakiegoś FPS na serwerze z takim lagiem. Powodzenia

Dnia 15.04.2010 o 21:54, karpiu141 napisał:

a mozna to poprawic do czasu
premiery

No tak. Przecież sprzęt jest praktycznie w fazie prototypu i jeszcze żadne aplikacje pod niego nie są robione. Wystarczy im ostatni miesiąc przed premierą na zrobienie ostatecznej, cudownej wersji bez lagów.

Ale jedno trzeba przyznać - chyba jest lepiej niż było wcześniej. Na Youtube można znaleźć filmy jak sprawdzano opóźnienie w tej grze w odbijanie piłek. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na jakiej odległości oni stoją to mój cały pokój prawie!
jak taka będzie wymagana to nieciekawie ;/
A lag mały jest przy szybkich ruchach jak skakanie, może rozrywkę trochę utrudnić, ale myślę, że naprawią to do premiery
Chciałbym zobaczyć PSM przy takim szybkim machaniu, czy lag jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że dla niektórych ten filmik jest sprawdzeniem szybkości łącza bądź kodeków innych ludzi w necie... po prostu świetni jesteście . Opóźnienie jest i to widać, jakby był dźwięk to słychać również by było więc użytkując natal w grach gdzie liczy się czas masz przesrane xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu pewna osoba/osoby uważają, że jak już mają np. 1012023190312939012 milinów klatek na sekundę to myślą, że to będą wymiatać i zejście poniżej 100 to już zbrodnia.

Powiem, to co ja wiem. X''pudło ma ciągle 30fps, ale stałych, ps3 ma 60fps i co? Owszem, na obu konsolach są czasami lagi. Dlaczego? Bo następuje nagle drastyczny spadek fps, to co nam przeszkadza, czyli jak mam ok. 80 i nagle mi skoczy do 150fps to mogę spodziewać się również lag i w drugą stronę, jeżeli się mylę to mnie poprawcie.

A tu opóźnienie jest, jak na jakiś kamerkach internetowych, agrrr, aż drażni prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektórzy chyba zaczynaja mylic lagi ze spadkiem fps to jedna sprawa. druga to target natala - to nie jest sprzet dla hardkorowcow - tylko dla casuali i zwykłych graczy (tak, dorobie jeszcze ta posrednia ktegorie) a tutaj 30fps i 100ms lagu jest jeszcze do przyjecia zwlaszcza na konsoli gdzie te niedogodnosci to nic w porównaniu do precyzji pada (fanboje nie marudzic - wlasnie wylaczylem swojego xa :P )

Pamiętajcie że tak naprawde sprzet ma byc w cenie dla ludzi, a x360 to moc obliczeniowa z 2005r a biorac pod uwage czas projektowania to nawet wczesniej. Natal jest po prostu zestawem kamerek na patyku polaczonych z konsola przez usb i to ona odwala cala prace. Nie ma co oczekiwac cudów a to ze analizuje obraz ponizej 0.1s zuzywajac tylko 10% mocy obliczeniowej to i tak niezly wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 22:16, Pile napisał:

Lag jest ale naprawdę bardzo mały. Sprawdzi się w wielu grach + pad. Myślałem że będzie
gorzej, tak czy inaczej natal jest dla mnie lepszy od psm.

Myślałeś że będzie gorzej? W żadnych twoim poście tego nie zauważyłem, zawsze wychwalanie pod niebiosa ;)
A co do tego, kto co woli to sprawa sprzętu, masz 360 wolisz Natala, masz PS3 wolisz PSM dość proste ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować