Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz początek gry Alan Wake

37 postów w tym temacie

Ja, mimo kłótni z narzeczoną, mam kasę na grę odłożoną od dobrych 6 miechów. Alanie, nawet nie wiesz, ile razy musiałem się w pysk trzasnąć, żeby jej nie wydać! A więc szybciej, szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom Alan Wake nie trafi na PC, lecz ukaże się jedynie na Xboksie 360."

A teraz jak odniesiono się na gram.pl m.in. do Star:Trek Online w wersji na X360:

"Marzenia konsolowców o pojawieniu się Star Trek Online na ich sprzęcie legły w gruzach. Cryptic ogłosił, że wersje konsolowe wylądowały w koszu."

Opinię o gram.pl pozostawię Wam. Dla mnie to fanbojowski szmatławiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rozdział wygląda ciekawie. Ale jedno mnie już gryzie - nienaturalne światło tej latarki... Wygląda to tak, jakby Alan chodził z dłuuugim patykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny masochista... to po kiego tu ciagle siedzisz i bez sensu komentujesz, idz sobie gdzie indziej

a poczatek bardzo klimatyczny, trzeba bedzie pomyslec jednak nad zakupem konsoli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 11:16, pobite_gary napisał:

kolejny masochista... to po kiego tu ciagle siedzisz i bez sensu komentujesz, idz sobie
gdzie indziej


Na pudelku też ludzie siedzą, żeby pokomentować i się pośmiać. A ten serwis to taki pudelek wśród innych serwisów o grach. Więc można posiedzieć i się pośmiać. Przykładów jest więcej, o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pre-order złożony już dawno dawno temu :) jeszcze miesiąc czekania. w tym czasie muszę skończyć Bioshocka 2 i Final Fantasy 13 :D maj należy do Alana :P co by nie mówić dobrze że gra nie wyjdzie na PC. Sorry chłopaki ale z moich obserwacji wynika że jak gra wychodzi na PC to automatycznie nikt na gametrade nie chce się za nią wymieniać :( więc.... przynajmniej będę miał mocną kartę przetargową jak już mi się gra znudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tu dużo pisać GENIALNA , a co do wersji PC nie jest to takie pewne , że nie wyjdzie, więc się nie tak ciesz ;p, na pewno znalazło by się sporo ludzi chętnych do zakupu Alana i twórcy o tym wiedzą, za jakiś czas wydadzą wersję PC tak jak to z kilkoma "exclusive" było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:07, Mefisto napisał:

co tu dużo pisać GENIALNA , a co do wersji PC nie jest to takie pewne , że nie wyjdzie,
więc się nie tak ciesz ;p, na pewno znalazło by się sporo ludzi chętnych do zakupu Alana
i twórcy o tym wiedzą, za jakiś czas wydadzą wersję PC tak jak to z kilkoma "exclusive"
było


ŻADNA gra, której wydawcą był/jest Microsoft od lat nie doczekała się konwersji na pc. Więc nie liczyłbym na to. Nie mówię, że to dobrze, bo w dobrą grę powinien zagrać każdy. Ale po lekturze wątku o AC II na GOL''u (polecam) wcale mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:14, aope napisał:

ŻADNA gra, której wydawcą był/jest Microsoft od lat nie doczekała się konwersji na pc.
Więc nie liczyłbym na to. Nie mówię, że to dobrze, bo w dobrą grę powinien zagrać każdy.
Ale po lekturze wątku o AC II na GOL''u (polecam) wcale mnie to nie dziwi.


"Podczas imprezy X10 Microsoft poinformował o zarzuceniu planów wydania gry Alan Wake na komputery PC. Ta informacja zasmuciła wielu fanów gatunku Survival Horror, a jako wyjaśnienie usłyszeli oni, że zdaniem Microsoftu Alan Wake da więcej przyjemności z gry na konsoli. Tłumacznie należy do jednych z bardziej żenujących, dlatego głos w sprawie wzięli twórcy gry ze studia Remedy.

Oskari Hakkinen z Remedy udzielił wywiadu serwisowi VG247, w którym zajął oficjalne stanowisko w sprawie przerwania pac nad pecetową wersją gry. Jak twierdzi, to czy komuś lepiej się gra na komputerze czy na konsoli to kwestia tylko i wyłącznie prywatnych predyspozycji. Alan Wake nie trafi na komputery, ponieważ studio Remedy liczy sobie 50 osób, które w pocie czoła pracują nad grą i niestety mimo wielkich chęci zabrakło siły przerobowej na stworzenie konwersji na PC.

Hakkinen mówi także, że nie należy tracić nadziei na wersję PC. Studio chce dokończyć prace nad komputerową wersją Alana, ale wszystko zależy od Microsoftu. To firma Billa Gatesa jest wydawcą i to tam muszą paść odpowiednie decyzje. Po zakończeniu prac nad Alanem w wersji na Xbox 360, Remedy może ukończyć prace nad wersją PC pod warunkiem, że dostanie zielone światło. Rozmowy na ten temat mają zostać prowadzone już niedługo. Przypomnijmy, że Alan Wake to jedna z lepiej zapowiadających się produkcji, w której gracze otrzymają mocną dawkę psychozy i strachu."

jakieś małe światło w tunelu mruga

podaj linka do tej lektury AC II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:26, Mefisto napisał:

> ŻADNA gra, której wydawcą był/jest Microsoft od lat nie doczekała się konwersji
na pc.
> Więc nie liczyłbym na to. Nie mówię, że to dobrze, bo w dobrą grę powinien zagrać
każdy.
> Ale po lekturze wątku o AC II na GOL''u (polecam) wcale mnie to nie dziwi.

"Podczas imprezy X10 Microsoft poinformował o zarzuceniu planów wydania gry Alan Wake
na komputery PC. Ta informacja zasmuciła wielu fanów gatunku Survival Horror, a jako
wyjaśnienie usłyszeli oni, że zdaniem Microsoftu Alan Wake da więcej przyjemności z gry
na konsoli. Tłumacznie należy do jednych z bardziej żenujących, dlatego głos w sprawie
wzięli twórcy gry ze studia Remedy.

Oskari Hakkinen z Remedy udzielił wywiadu serwisowi VG247, w którym zajął oficjalne
stanowisko w sprawie przerwania pac nad pecetową wersją gry. Jak twierdzi, to czy komuś
lepiej się gra na komputerze czy na konsoli to kwestia tylko i wyłącznie prywatnych predyspozycji.
Alan Wake nie trafi na komputery, ponieważ studio Remedy liczy sobie 50 osób, które w
pocie czoła pracują nad grą i niestety mimo wielkich chęci zabrakło siły przerobowej
na stworzenie konwersji na PC.

Hakkinen mówi także, że nie należy tracić nadziei na wersję PC. Studio chce dokończyć
prace nad komputerową wersją Alana, ale wszystko zależy od Microsoftu. To firma Billa
Gatesa jest wydawcą i to tam muszą paść odpowiednie decyzje. Po zakończeniu prac nad
Alanem w wersji na Xbox 360, Remedy może ukończyć prace nad wersją PC pod warunkiem,
że dostanie zielone światło. Rozmowy na ten temat mają zostać prowadzone już niedługo.
Przypomnijmy, że Alan Wake to jedna z lepiej zapowiadających się produkcji, w której
gracze otrzymają mocną dawkę psychozy i strachu."

jakieś małe światło w tunelu mruga

podaj linka do tej lektury AC II


Linki do konkurencji nie przechodzą, ale wejdź na GryOnline, wpisz w wyszukiwarce Assasin''s Creed 2, wybierz wersję pc i poczytaj. Może moderator nie zrobił jeszcze porządku. Ale takiego natłoku złodziejstwa już dawno nigdzie nie widziałem. A sam temat po ukazaniu się cracka nagle powędrował na szczyty popularności.
Niestety wersja pc nie zależy od Remedy a od Microsoftu. A Microsoft od lat nie wydał żadnego "ekskluziwa" z X360 na PC. EA, Ubi, owszem, ale nie Microsoft. A to on jest wydawcą AW. Takie łudzenie się "że wyjdzie" nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 12:37, aope napisał:

Linki do konkurencji nie przechodzą, ale wejdź na GryOnline, wpisz w wyszukiwarce Assasin''s
Creed 2, wybierz wersję pc i poczytaj. Może moderator nie zrobił jeszcze porządku. Ale
takiego natłoku złodziejstwa już dawno nigdzie nie widziałem. A sam temat po ukazaniu
się cracka nagle powędrował na szczyty popularności.
Niestety wersja pc nie zależy od Remedy a od Microsoftu. A Microsoft od lat nie wydał
żadnego "ekskluziwa" z X360 na PC. EA, Ubi, owszem, ale nie Microsoft. A to on jest wydawcą
AW. Takie łudzenie się "że wyjdzie" nie ma sensu.


Mass effect ? Gears of war ? viva pinata ? ... EA i Ubi rzadko robią exclusivy, bo sa to firmy multiplatformowe ;]
i nie prawda że od M$ zależy bo jeśli chłopacy z Remedy chcą na Pc wydać, to wydadzą :). Ja się łudze, wiele osób nie ma konsol a chciałbym by zagrali w tą ( mam nadzieje ) genialną gre survival horror :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 13:43, Bumblejazz napisał:

Mass effect ? Gears of war ? viva pinata ? ... EA i Ubi rzadko robią exclusivy, bo sa
to firmy multiplatformowe ;]


To co wymieniłes było zanim Microsoft zmienił politykę względem swoich gier. Żadnych sequeli, żadnych nowych marek w konwersji od czasu Gears of War 1 na pc od microsoftu nie uświadczysz.

Dnia 16.04.2010 o 13:43, Bumblejazz napisał:

i nie prawda że od M$ zależy bo jeśli chłopacy z Remedy chcą na Pc wydać, to wydadzą
:). Ja się łudze, wiele osób nie ma konsol a chciałbym by zagrali w tą ( mam nadzieje
) genialną gre survival horror :)


A więc czekaj, czekaj i czekaj czekając i łudząc się. Może kiedyś się doczekasz, a może nie, nie ma to jak czekać nie wiadomo na co. Niektórzy już dawno zaopatrzyli się w konsolę i nie łudzą się - po prostu zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja się łudze, wiele osób nie ma konsol a chciałbym by zagrali w tą ( mam nadzieje

Dnia 16.04.2010 o 13:43, Bumblejazz napisał:

) genialną gre survival horror :)


Mnie to by też nie przeszkadzało, nie jestem "psem ogrodnika", ale szanse na wersję PC są bardzo małe. M$ od mniej więcej 2007 r. nie wydaje xboxowych exclusiwów na PC. Podane przez Ciebie przykłady są ostatnimi, przy czym dwa są mocno naciągane - ME (&ME 2) wyszły na PC przede wszystkim dlatego, że BioWare (ze wszystkimi swoimi markami) zostało kupione przez EA, a ta firma exclusiwów przeważnie nie wydaje.Viva Pinata - tu z kolei sprawa jest bardziej skomplikowana: M$ kupił Rare (wcześniej sporo udziałów miało Nintendo), ale o dziwo - Rare robie też gry na kieszonkowe konsole Big N (być może mają jakąś umowę ?). Zostaje więc Gears of War - gra wydana na X360 w 2006 r. Cztery lata temu. Na dwójkę pecetowcy też czekali, zamiast tego zapowiedziano trzecią część - tylko na X360.

Nie ma tu żadnej złośliwości giganta - po prostu taka polityka wydawnicza. M$ zrozumiał wreszcie (to co Sony i Ninny wiedzą od dawna) - to exclusiwy (gatunek dziś rzadki) sprzedają konsole. Szkoda trochę blacharzy, ale cała sytuacja ma też dobre strony - wersja xboxowa dzięki temu jest bardziej dopracowana, bo mogli skupić sie tylko na niej. A pięćdziesięcioosobowa ekipa to nie jest za dużo luda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, pre-order już od dawna czeka, a teraz jedynie potwierdziły się moje przypuszczenia o tej grze. Wygląda nieźle. Fabuła wygląda ciekawie, coś w moim typie :P
Prawie mi smutno ze ps3 nie dostanie takiej gry.

@sirufok1987 - istnieją różne typy latarek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 14:41, sirufok1987 napisał:

Snif, snif... Coś mi tu pustelnikiem zajeżdża;)


Też poczułem ten charakterystyczny odór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować