Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sekrety Heavy Rain

14 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Alexandre Roche, były pracownik Quantic Dream odpowiedzialny za animacje, zdradził serwisowi UPSBlogIt.com kilka szczegółów dotyczących produkcji Heavy Rain. Z wywiadu można się dowiedzieć, że niektóre sceny zostały wycięte, a bohaterowie wyglądają inaczej, niż zakładano...

Przeczytaj cały tekst "Sekrety Heavy Rain" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Heavy Rain, bo mam Xbox''a, ale bardzo bardzo chciałbym w to zagrac :). Mimo to że nie grałem, boli mnie wycięcie scen ze strachu przed ograniczeniami wiekowymi. To przykre że czasami w grach tak robią - bo słyszę już nie pierwszy raz, że trzeba było zrezygnowac z czegoś, bądź coś zmienic, aby obniżyc wymagania wiekowe.

A co do tego dziecka, można w grach pokazywac brutalne sceny z udziałem dzieci? Ktoś mi kiedyś mówił że nie można. Że ani w filmach ani w grach dzieci nie umierają jakoś tak tragicznie. Tzn umierają, ale nie można pokazywac scen np jak ktoś strzela do dziecka z pistoletu. Czy orientuje się ktoś czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gdyby pokazali scenę śmierci dziecka, to pewnie prasa w USA by skrytykowała i obniżyła oceny oceny. Jeśli już coś jest w Stanach tabu, to właśnie pokazywanie śmierci zwierząt i dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra pewnie straciła na wycięciu kilku scen. Szczerze mówiąc nie widzę problemu, aby nie wydać ich od razu po premierze jako dlc i mieć gdzieś oznaczenia wiekowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktorka podkładająca oryginalny głos i odgrywająca animacje (twarzy i całej postaci) pod Madison jest właśnie blondynką i z tego co widziałem wygląda 1000x lepiej jako długowłosa blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 14:35, giertych1234 napisał:

O co chodzi z tą wersją reżyserską? Co by zmieniła? Wyszłaby na wszystkie platformy next-generowe
i piecyki?


Nie. Wyszłaby np. ze wszystkimi powycinanymi scenami z gry, którą dali do sprzedaży, m.in. z tymi wspomnianymi w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 15:11, sirufok1987 napisał:

Nie. Wyszłaby np. ze wszystkimi powycinanymi scenami z gry, którą dali do sprzedaży,
m.in. z tymi wspomnianymi w newsie.


Ok dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o PEGI, to nie rozumiem SONY. Przecież wystarczy "f*ck", "a**hole", i goły biust na 0.000000001 sekundy, żeby gra dostała PEGI 18. Więc strach przed jakim ograniczeniem? 18++?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować