Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego kupiłes Final Fantasy XIII?

16 postów w tym temacie

Czyżbym o czymś nie wiedział? Może mama nie wie, że nie lubię jRPG''ów? Tak czy siak nie dam po sobie poznać, że prezent na przyszłe święta jest nie trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby gra była naprawdę dobra jak poprzedniczki to sprzedałaby się w podobnych ilościach. Wg mnie to po prostu przeciętniak a przeciętniaki sprzedaje marka, marka ludzi mających PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, też dałem się nabrać... Do tej pory Finala XIII nawet nie skończyłem, bo po prostu mi się nie chce. Jedyne, co mi przypadło do gustu, to grafika postaci. Cała reszta, to dno i metr mułu. Ani to nie ma jakiegoś fajnego klimatu, ani poczucia humoru, a muzyka....ekhm, muzyka, to... nieporozumienie.

Dlaczego kupiłem FF XIII? Wszystko przez tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja... Sie nie napalałem na tą część i dlatego jej nie kupiłem. Nie spodobał mi się całkowicie klimat itp. Za to z niecierpliwością czekam na Versus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem FFXII na konsolę xbox360 w sklepie cenegi tylko dla tego, że była w promocji 50% ceny - ok 130zł wyszło, więc warto było. (kod zniżkowy na zakup dowolnej gry konsolowej). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to świetna gra jak każdy Final. Nie rozumiem krytyków - ludzie spójrzcie do cholery na tą markę inaczej niżby pod pryzmatem 7 (z resztą według mnie najsłabszej części).

@Selv.

Fanboju a ty czego tutaj szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem ze względu na to że cena typu 200 zł to kompletna bzdura jak każda gra z takim nominałem. Żyjąc w Polsce raczej trzeba będzie sobie odmówic premierowe tytuły zaraz po wydaniu. Dlatego nie kupilem Finala.

@sheepmaster a co masz do jego wypowiedzi ? Sam mam xboxa i o ile mnie pamięc nie myli Final tez wyszedł na tą platforme. Chłopak poprostu dodał swoją wypowiedz chociaż z punktu widzenia bezsensowną bo można tak samo opisac gry wychodzące na xboxa360. Wkoncu wychodza takie same. Tak więc nie ma co się marszczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ci zagadka. Dlaczego na PS3 więcej sprzedano pudełeczek niż na x360? Ja bym raczej proponował zadać takie pytanie.
Ile zostało pobranych torrentów z FF na x360 a ile na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, że ankieta jest beznadziejna głownie przez pytanie kierowane do posiadaczy obu konsol? Jeżeli brać pod uwagę, że odsetek posiadaczy obu sprzętów jest dość niewielki w stosunku do wszystkich posiadaczy PS3/X360, to po kija robić dla nich ankietę? To chyba proste - kupuję FF XIII właśnie na Chlebak, bo mam Chlebak, gdybym miał X-pudło, kupiłbym na X-pudło. A nie pitolenie o trofeach, kontrolerach, czy skompresowanych cutscenkach. Seria jakby nie patrzeć jest kojarzona Sony, do tego posiadacze na konsole M$ nie zawitało tyle dobrych jRPG, kiedy więc Ci Amerykanie mieli się przekonać do gatunku? Szkoda mi Kwadratowych, jeżeli w toku tworzenia swojej nowej super wypaśnej odsłony zatracili ważnego skilla - rozumienie oczywistych oczywistości. Chyba nie liczyli na odwrotną proporcję, wtedy byliby bardzo zdziwieni, jak to możliwe, że FF XIII zszedł tak słabo na konsolę marki od zawsze związanej z sagą.
Głupota roku prosto z Japonii. Kolejna.
Sama gra niezła. Niestety nie jest to typ, gdzie rozgrywkę można przerwać na tydzień od tak, bez uszczerbku na czerpanym funie. Bawiłem się super, ale przerwałem na tydzień dla GoW3... i nie jestem w stanie wrócić aż do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować