Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rozbija bank... koniem

112 postów w tym temacie

I bardzo dobrze, że Blizz wprowadza urozmaicenia. Chcesz konia, to wpłać, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Od dawna wiadomo, że Azeroth to ogromny biznes. Mi tam odpowiada moja wysłużona puma, czy proto, nie potrzebuje cudeniek. Ale jeśli ktoś chce, to ma wybór i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff widać że osoba pisząca newsa nie ma pojęcia o poziomie życia w USA bo pisząc "bagatela 25 USD" można wnioskować że jest to nie wiadomo ile a tak naprawdę to jest tyle co 2,5zł u nas bo typowy Amerykanin na to pracuje nie całe 2godziny gdzie otrzymuje wynagrodzenie co tydzień a nie jak to jest u nas co miesiąc.

hehe cena może budzi kontrowersje ale w Polsce gdzie suma wydaje się duża bo jest to blisko 100zł gdzie spora cześć ludzi zarabia nie wiele na miesiąc lecz taki Amerykanin na tydzień zarabia ponad 1000dolarów ;s.

Tak czy siak ten mount nie jest przymusowy kupują go osoby które chcą go mieć i tyle ;s i na pewno takich dziwadeł pojawi się więcej bo taka jest kolej biznesu tyle że Blizzard nie wymusza tych zakupów a jest to dobrowolne a czytając newsa miałem całkowicie inne wrażenie :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

310% to on osiąga tylko jeżeli mamy już innego mounta o takiej prędkości (a zdobyć takiego to nie lada wyzwanie). Warto też dodać, że kupując tego konia, dostajemy go dla wszystkich obecnych i przyszłych postaci.

Poczekam trochę i zobaczę ilu ludzi będzie to miało. Jeśli niewiele to sam sobie go kupię. Ale odradzam latać na nim taurenem ... wygląda to ko(s)micznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te posty i ilość hipokryzji, jaka się z nich wylewa poraża. W skrócie:

- 5 mapek do MW 2 za 15$ - "co za @$@!, zdzierają, śmierć frajerom, kto to kupuje, co za bezsens, debilizm, przez tych frajerów co kupują, to teraz wszystko tak będzie, Activision to banda złodziei!
- koń do WoW za...25$ - no, firma musi zarabiać, nie jest takie złe, itd. itp.

Weźcie się ludzie stuknijcie w głowę, tylko naprawdę mocno, może wam płaty wrócą na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 16:55, TTBoS napisał:

Pff widać że osoba pisząca newsa nie ma pojęcia o poziomie życia w USA (blablabla)


jak to dobrze, że news napisany jest po polsku, na polskim serwisie dla Polaków żyjących w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena kosmiczna, ale jak ktos wyrzej napisał jest to tylko kosmetyka. Blizzard cały czas trzyma sie zasady, ze za prawdziwa kase nie mozna nic kupić co daje przewage nad innymi graczami. Pety, mounty, zmiana rasy, ale nie np. lepsze przedmioty.

W grach MMO bez abonamentu to jest normalka, ze im wiecej zaplacisz tym wiecej expa dostaniesz albo lepszy item i jakos nikt sie nie pluje, a to ma zdecydowanie bardziej negatywne skutki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

Czytam sobie te posty i ilość hipokryzji, jaka się z nich wylewa poraża. W skrócie:

- 5 mapek do MW 2 za 15$ - "co za @$@!, zdzierają, śmierć frajerom, kto to kupuje, co
za bezsens, debilizm, przez tych frajerów co kupują, to teraz wszystko tak będzie, Activision
to banda złodziei!
- koń do WoW za...25$ - no, firma musi zarabiać, nie jest takie złe, itd. itp.

Weźcie się ludzie stuknijcie w głowę, tylko naprawdę mocno, może wam płaty wrócą na miejsce.

Bo mountów w WoWie masz dużo, a mapek w MW2 mało? :D
A i przecież Acti to zło wcielone, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

- 5 mapek do MW 2 za 15$ - "co za @$@!, zdzierają, śmierć frajerom, kto to kupuje, co
za bezsens, debilizm, przez tych frajerów co kupują, to teraz wszystko tak będzie, Activision
to banda złodziei!


Bo parę tych mapek już było, a do tego pewnie są raczej potrzebne w multi :P. W sumie to nie wiem, więc sprawy komentować nie będę.

Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

- koń do WoW za...25$ - no, firma musi zarabiać, nie jest takie złe, itd. itp.


Ale nie jest to wciskanie starych map z jedynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle się sprzedało ;p już pare osób na nich widziałem. W grze wygląda bardzo fajnie ale jednak wolę 2 miesiace grania niż mounta. 310% i tak dostanie w Cata każdy. tak przynajmniej wnika z najnowszego BlizzChata. Wracając do kunia, chętnie bym się takim pobujał ale znając zycie w Cata będą jeszcze lepiej wyglądające i konik zostanie juz tylko ikonką wśród gąszczu innych latadeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:23, Daelor napisał:

> Pff widać że osoba pisząca newsa nie ma pojęcia o poziomie życia w USA (blablabla)

jak to dobrze, że news napisany jest po polsku, na polskim serwisie dla Polaków żyjących
w Polsce.


Ta jasne żyjmy w przekonaniu że 25$ to faktycznie dużo i Amerykanin musi wybierać co chce kupić ;p

Tak czy siak cena tego cudaka dla Polaka jest znacznie większa niż jest to podane w niewsie.

Bo jeśli patrzymy na europejską cenę czyli 25euro to wychodzi ~100zł kurs euro 3.8744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 18:01, TTBoS napisał:

Bo jeśli patrzymy na europejską cenę czyli 25euro to wychodzi ~100zł kurs euro 3.8744


Upss mój bład mount w Europie kosztuje 20euro czyli troszkę więcej niż 71zł bo 77zł ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Blizza. A dla zapalonych graczy to może nawet lepiej- wszędzie będą docierali szybciej, to może więcej czasu w prawdziwym świecie będą spędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mount nie ma szybkości 310 % tylko jest tak szybki jak Wasz najszybszy mount tzn. musicie posiadać mounta o zdolności 310%, aby na tym Pegazie latać 310 . Dla większości graczy jest 280%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czytam sobie te posty i ilość hipokryzji, jaka się z nich wylewa poraża.

Widać niektórzy mają podwójne standardy ;-) W końcu ile było krzyków na forach, że konsolowcy dają sobie wciskać: płatne DLC, zbroje dla konia, ciuszki dla Master Chiefa, mapki do MW 2 za 15 dolców, abonament za xbox-live, itp. a zaraz potem - "pecetowcy nigdy by nie zapłacili za coś co powinno być za darmo, mają wyższe standardy".

No to teraz te wysokie standardy wychodzą :) 25 dolców za wirtualne " my little pony" :) I kolejka chętnych do kupna taka, jak za komuny, kiedy rzucili mięso do sklepów ;-) Że też są gracze/zapaleńcy/jelenie/frajerzy/nerdy/no-life''y gotowi płacić za takie bzdury. Te mapki do MW2 to przy tym jest mały miki ;-)

Activision/Blizzard trafiło na żyłę złota - 4 mln. dolców w cztery godziny piechotą nie chodzi. Należy się spodziewać więcej takich akcji :) Acha - absolutnie nie jestem zdziwiony, że tego newsa nie napisał pepsi :) A to, że się w tym temacie nie wypowiedział też mnie nie dziwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

- 5 mapek do MW 2 za 15$ - "co za @$@!, zdzierają, śmierć frajerom, kto to kupuje, co
za bezsens, debilizm, przez tych frajerów co kupują, to teraz wszystko tak będzie, Activision
to banda złodziei!


bo za content ktory powinien byc w grze (zalosnie malo mapek na starcie) kaza sobie placic

Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

- koń do WoW za...25$ - no, firma musi zarabiać, nie jest takie złe, itd. itp.


dodatek, nie majacy wplywu na gre... jak stawiasz nowy skin na mounta z mappackiem na rowni pod katem uzytecznosci to ja nie mam pytan... dla mnie jedno to dojenie frajerow za cos co powinno byc w grze lub za darmo (mapki sa niezbedne do przyjemnego multiplayera), a drugie opcja dla tych co maja za duzo kasy.

Dnia 18.04.2010 o 17:19, aope napisał:

Weźcie się ludzie stuknijcie w głowę, tylko naprawdę mocno, może wam płaty wrócą na miejsce.


proponuje to samo, tylko walnij porzadnie - zebys nie byl w stanie poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 22:46, EmperorKaligula napisał:

bo za content ktory powinien byc w grze (zalosnie malo mapek na starcie) kaza sobie placic


Ble ble?

Dnia 18.04.2010 o 22:46, EmperorKaligula napisał:

dodatek, nie majacy wplywu na gre... jak stawiasz nowy skin na mounta z mappackiem na
rowni pod katem uzytecznosci to ja nie mam pytan... dla mnie jedno to dojenie frajerow
za cos co powinno byc w grze lub za darmo (mapki sa niezbedne do przyjemnego multiplayera),
a drugie opcja dla tych co maja za duzo kasy.


Ble.

Dnia 18.04.2010 o 22:46, EmperorKaligula napisał:

proponuje to samo, tylko walnij porzadnie - zebys nie byl w stanie poprawic


www.youtube.com/watch?v=9TBAO2VmI2w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 22:58, SarenkaB napisał:

Ależ kontrowersyjna wypowiedź.


Idiotyczna odpowiedź, więc nie pozostałem dłużny ;) Podsumowanie było na końcu, na yt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować