Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

22 postów w tym temacie

Rosyjskie studio robi grę o Polsce... ciekawe. Powiem szczerze że bardzo chciałbym żeby ta gra była dobra ale patrząc na dotychczasowy dorobek studia będzie to pewnie pozycja na maksimum 7. Poczekam na jakąś recenzję i może dam szansę tej pozycji, nie ukrywam że przemawiają za tym głownie realia i bardzo niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 14:55, Laid_back napisał:

W Rosji już były recenzje, tu można zobaczyć część:
http://www.conflictofnations.com/?action=press


Przed chwilą znajomość języka rosyjskiego przydała mi się dokładnie 3 raz w życiu. Te kilka recenzji jest jak najbardziej przychylnych a ja jestem coraz bardziej przekonany do tej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:18, xxAPOSTELxx napisał:

Kolejny szit nie warty 10 złotych.


Jakieś argumenty na potwierdzenie tej teorii ?
Według mnie gra prezentuje się całkiem przyzwoicie i być może, warto będzie w nią zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:18, xxAPOSTELxx napisał:

Kolejny szit nie warty 10 złotych.


Dziesięć warta na pewno, chociaż nie sądzę, by ta gra odniosła jakiś sukces ;) Polskie Imperium,jak to dumnie brzmi...poczekam, aż ukaże się w CDA i kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:34, Woo-Cash napisał:

> Kolejny szit nie warty 10 złotych.

Dziesięć warta na pewno, chociaż nie sądzę, by ta gra odniosła jakiś sukces ;) Polskie
Imperium,jak to dumnie brzmi...poczekam, aż ukaże się w CDA i kupię.


Biorąc pod uwagę politykę CDA w stosunku do gier dodawanych do magazynu to możesz się nie doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi podpowiada, że ta gra nie osiągnie wielkiego sukcesu, ale wygląda przyzqwoicie. Do ostatecznego osądu poczekam jednak do pierwszych polskich reecenzji. Jak to mówią "Pożyjemy zobaczymy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 14:37, Pralkosuszarka napisał:

Rosyjskie studio robi grę o Polsce... ciekawe. Powiem szczerze że bardzo chciałbym żeby
ta gra była dobra ale patrząc na dotychczasowy dorobek studia będzie to pewnie pozycja
na maksimum 7. (...)


"Ił-2 Sturmovik" czy "Men of War" to dla Ciebie przeciętne gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł już od zeszłego roku śledzę ( kiedy wciąż nazywał się Empire:Times of Trouble :P)więc dobrze że czekanie już się kończy - dobrych podróbek Europy Universalis nigdy za wiele. A i cena całkiem zachęcająca. Choć ta "specjalna na polski rynek" okładka jest imo paskudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 17:47, ev1l_on3 napisał:

> Rosyjskie studio robi grę o Polsce... ciekawe. Powiem szczerze że bardzo chciałbym
żeby
> ta gra była dobra ale patrząc na dotychczasowy dorobek studia będzie to pewnie pozycja

> na maksimum 7. (...)

"Ił-2 Sturmovik" czy "Men of War" to dla Ciebie przeciętne gry ?


Tak, niczym mnie te tytuły do siebie nie przekonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie bym sobie w tą gierkę zagrał, ale na razie jak dla mnie to trochę zbyt duża cena. Na razie też poczekam na jakieś recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Lesty to mam the World War I: Battlefields. Taki sobie RTS, z tym że akcja dzieje się podczas I Wojny Światowej, jak w tytule zresztą, co już jest samo w sobie wyjątkowe. Do tego jeszcze dochodzi możliwość zmiany biegu historii (kampanie nie zawsze zgodne historycznie, co właściwie nie przeszkadza. Prawdziwa historia jest opisana w briefingu.). Najśmieszniejszy w tej grze jest BRAK (!) okopów. W I Wojnie Światowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"POLSKIE IMPERIUM: OD KRZYŻAKÓW DO POTOPU W PRZEDSPRZEDAŻY W SKLEPIE GRAM.PL"na platformie IMPULSE można już to kupic od około miesiąca gratuluje refleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować