Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sniper: Ghost Warrior - zapowiedź

30 postów w tym temacie

Wiadomo kiedy już gra ma wyjść? Bo się na nią napaliłem i to porządnie. Pomyśleć że to może być pierwsza gra od CI, która będzie mogła powalczyć ze światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 16:51, Gumisiek2 napisał:

Mówi prawdę. Zobaczymy, jak możliwości Chrome Engine 4 zostaną wykorzystane w tej grze,
ale Crysis przy CoJ: WK nie ma szans.


Grałem w obydwie gry i jestem trochę innego zdania.
Przyglądałeś się np. drzewom w CoJ jak wyglądają? Z daleka jest cacy, ale podejdź bliżej to zobaczysz różnicę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc poprzedniego posta, myślałem właśnie o etapie podczas podróży konwojem z Juarezem i o tym, jak bardzo ładne były drzewa w lasku :P Obie gry mają dość podobną, piękną grafikę, gdyby na screenach jeszcze był taki detal, jak ślady po samochodzie na ziemi, byłoby świetnie. Ale różne skałki nad wodą wyglądają lepiej aniżeli w Crysisie ;] Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:44, Gumisiek2 napisał:

Pisząc poprzedniego posta, myślałem właśnie o etapie podczas podróży konwojem z Juarezem
i o tym, jak bardzo ładne były drzewa w lasku :P Obie gry mają dość podobną, piękną grafikę,
gdyby na screenach jeszcze był taki detal, jak ślady po samochodzie na ziemi, byłoby
świetnie. Ale różne skałki nad wodą wyglądają lepiej aniżeli w Crysisie ;] Takie moje
zdanie.


No i o to chodzi żeby każdy miał swoje zdanie;)
Nie mówię, że grafika w CoJ była zła, bo dla mnie była jak najbardziej w porządku (choć Crysisa IMO chyba jednak nie przebija) :) Do Sniper:GW również nie mam zastrzeżeń bo widziałem gameplay i nie powiem bo jest na czym oko zawiesić (jedyny minus to trochę nienaturalne postacie i ich świecenie się, ale to może jeszcze dopracują). Bardzo mnie cieszy fakt, że Chrome Engine 4 jest stworzony na tak zaawansowanym poziomie i oby jak najwięcej dobrych gier na nim się opierało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. A to świecenie się postaci i ułatwienia przy celowaniu to tylko na poziomie easy. Na hardzie zapewne tego nie zaznamy, i dobrze. Szykuje się w końcu coś porządniejszego. CI, trzymam za was kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie oficjalnej jest jeszcze jeden gameplay. I jeżeli gra rzeczywiście tak ma wyglądać, to ze Sniper Elite ma wspólne tylko to, że obie gry są o snajperach. Gdzie celowanie z poprawką, uspokajanie oddechu. Na filmiku mamy mniej więcej: bieg, wycelowanie w biegnącego (i świecącego ładnie na czerwono) wroga, a nie kawałek przed nim, dodatkowo bullet time (żeby nie było za trudno) i 3 trupy jeden po drugim. Chyba ponownie zainstaluję Sniper Elite bo na godnego następcę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dobrego przekonania do polskich produkcji ale grałem w Call of Juarez: Więzy Krwi , fajnie sie grało ale moim zdaniem gra nie była dobrze dopracowana. Wiec może uda się z tej gry zrobić jakiś hicior który poderwie graczy nawet z zagranicy do pogrania.Ale to pewnie na marzeniach się skończy.

Jedynie w co mi się cudownie grało i to była polska produkcja to był i jest Wiedźmin , czekam na 2. Ale chciałbym żeby z naszego kraju wychodziły gry które podbija graczy z zagranicy. Ale może kiedys tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę może być ciężko skleić fabułę samymi snajperami, tzn. trzeba pewnie będzie ich gdzieś umiejscowić, a takie oglądanie tylko fabuły może nie wyjść dobrze.. niemniej jednak gratulacje za pomysł (w końcu ciutkę powiewu świeżości)... no i to idealna gra dla dzieciarni z Bad Company 2 : )))) może się przeniosą do tej gry i da rade wreszcie sobie pograć w BC2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować