Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - pad bezprzewodowy za 89,90 zł w sklepie gram.pl!

35 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2010 o 11:59, castlerock napisał:

No normalnie szaleństwo :D
zwłaszcza że nówki na Allegro pojawiaja się nawet w cenie 80 zł.

Chyba te w zielonych woreczkach, raz kupiłem i okazał się być rozklekotanym złomem. Ja dziękuję za takie "nówki". Pokaż mi pad w blistrze za 90 zł, bo to sa jedyne pewne nówki. Najtaniej znalazłem po 108.
Ekstra promocja gram - oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś adaptery, żeby podłączyć tego pada do PC? Właśnie szukałem jakiegoś dobrego pada do mojego kompa. Myślałem nawet, żeby kupić kontroler od Sony + adapter, ale TA oferta wydaje mnie się o wiele bardziej atrakcyjna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 12:40, Pecyn napisał:

Są jakieś adaptery, żeby podłączyć tego pada do PC? Właśnie szukałem jakiegoś dobrego
pada do mojego kompa. Myślałem nawet, żeby kupić kontroler od Sony + adapter, ale TA
oferta wydaje mnie się o wiele bardziej atrakcyjna. :)

Są oczywiście, poszukaj na allegro. na pewno znajdziesz. Pad jako że MS to jest w 100% kompatybilny z Windows. Dla mnie to najlepszy pad na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:09, kOffAll napisał:

Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie
polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie
w domu ;)

Opłacalna jest standardowa ładowarka i akumulatory zamiast chargekit MS. Mam taką ładowarkę Energizer + 2 zestawy akumulatorów, jak jeden zestaw się ładuje, drugi jest w padzie i można cały czas grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:09, kOffAll napisał:

Oficjalnie w polsce samych nadajnikow nie widzialem, ale na Allegro na pewno sa!! Osobiscie
polecam i sugeruje zakup akumulatorka, na Assassins Creed zajechalem wszystkie baterie
w domu ;)


faktycznie są, znalazłem, ale ich cena jest kosmiczna. za sam odbiornik chcą ok. 100zł, a u mnie w sklepie oryginalny pad x360 biały z tym odbiornikiem w zestawie kosztuje 175 zeta - więc kupowanie "na raty", w częściach jest zupełnie nieopłacalne. podobnie na allegro zestaw pad + odbiornik usb można już dostać za 160 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 12:04, knopfler napisał:

> No normalnie szaleństwo :D
> zwłaszcza że nówki na Allegro pojawiaja się nawet w cenie 80 zł.
Chyba te w zielonych woreczkach, raz kupiłem i okazał się być rozklekotanym złomem. Ja
dziękuję za takie "nówki". Pokaż mi pad w blistrze za 90 zł, bo to sa jedyne pewne nówki.
Najtaniej znalazłem po 108.
Ekstra promocja gram - oby tak dalej!


no to miałes pecha. bo ja kupilem dwa w folii i chodzą już ponad 3 m-ce jak ta lala. a płacić dwa razy tyle tylko za to że nie w blistrze.. no cóż...kwestia zasobów finansowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 13:46, castlerock napisał:

no to miałes pecha. bo ja kupilem dwa w folii i chodzą już ponad 3 m-ce jak ta lala.
a płacić dwa razy tyle tylko za to że nie w blistrze.. no cóż...kwestia zasobów finansowych
;)

Nie chodzi mi o to że pad z folii nie chodzi, wręcz przeciwnie działa bardzo dobrze ale widać po prostu że był używany. A że ja jestem uczulony na takie rzeczy, więcej nie kupię żadnego pada w zielonym worku - tylko blister :). No i nie dwa razy tyle skoro kosztuje 90 zł na gramie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować