Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - pad bezprzewodowy za 89,90 zł w sklepie gram.pl!

35 postów w tym temacie

Chciałby rozwiać wątpliwości. Oferowany pad jest do Xboxa 360 i nie zawiera nadajnika - który do działania z konsolą nie jest potrzebny.

Nadajnik posiadają jedynie pady produkowane dla PC (z nadajnikiem działają również z Xboxami 360).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:21, login12 napisał:

elo ten pad pasuje też do komputera?

Nie dość że spamujesz to jeszcze nie przeczytałeś nawet kilku komentarzy w tym temacie gdzie jak byk stoi napisane że nie "pasuje" do PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

knopfler jeszcze bardziej opłacalne są baterie firm trzecich. nie dość, że są pojemniejsze, to jeszcze tańsze. sam posiadam dwie i jestem zadowolony. ładują się przez port usb np. w kompie.

wikking ja kupiłem na eBay''u za 70 zł łącznie z kosztami przesyłki (z USA). oczywiście nówka firmy Microsoft.

co do padów w zielonych woreczkach. to także są nowy, oryginalne pady. często drugi pad był dołączony do konsol, natomiast sklepy często wyciągały i sprzedawały oddzielnie. tak właśnie nabyłem mój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 14:21, login12 napisał:

elo ten pad pasuje też do komputera?


jeśli już masz zestaw pad z odbiornikiem, lub sam odbiornik to możesz kupować. jeden odbiornik usb obsługuje do 4 padów. obojętnie czy są to pady do xboxa czy do pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda. Właśnie dziś ogladałem pady do PC i taka promocja spadłaby mi z nieba. Trudno sie mówi. Kupię pewnie w takim razie Speedlinka 360 Style. Wygląda tak samo a jest tańszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować