Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_Kai230

Quake ]I[ Arena - ewolucje w grze...

30 postów w tym temacie

A ja umiałem sporo ewolucji w Q3A (umiałem, bo już nie grałem ho ho i nie wiem czy teraz potrafiłbym znów je robić). Rocket jumpy są dobre albo granade jumpy. Bieganie po ścianach Plasmą jest fajowe no i oczywiście strafe jumpy miażdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 13:27, SiniS napisał:

A ja umiałem sporo ewolucji w Q3A (umiałem, bo już nie grałem ho ho i nie wiem czy teraz potrafiłbym
znów je robić). Rocket jumpy są dobre albo granade jumpy. Bieganie po ścianach Plasmą jest
fajowe no i oczywiście strafe jumpy miażdżą.

hehe mowisz jakby q3 mial niewiadomo ile...chcoc mlodzieniaszkei mnie jest ;-) granade jumpy troche dodupy bo maja opoznienie i jak zle najdziesz to himselfa zaliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 18:23, SiniS napisał:


> hehe mowisz jakby q3 mial niewiadomo ile...

Przecież ta gra ma już 7 czy 8 lat

no to sie zgadza...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

repki w grze latwo strzelic
1.znajdz folder baseQ3
2.stworz tam folder " demos "
3.wejdz w gre multi lub single
4.wpisz komende " /g_synchronousClients 1 " ( bez cudzyslowia )
5.nastepnie wpisz " record nazwaDema " no i nagrywa
6.rzeby przestac nagrywwac wpisz " /stoprecord " lub poprostu wyjdz z gry
7.rzeby ogladac dema wejdz w grze w DEMOS widoczne w menu
oczywiscie rzeby odtwarzac cudze filmiki wrzuc je do folderu demos ktory steorzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka

ja praktycznie nie gram bez promoda

mam pytanko - chce dorwac mapki ztn do q3? ktoś ma namiar - po sie mnie pogubiły ;)
(moja ulubiona - beatbox)

graliście w mod "headhunter"? tam to jest zabawa ze zbieraniem głów hieh hieh - jak ktos ciekaw o co chodzi do niech da znac

a - i przydałby sie zestaw narzedzi, aby "nauczyc boty chodzic" po mapkach; jakis czas temu dorwałem program do przerabiania mapek z q2 na q3 - tylko nie mam botów na nich do pocwiczenia, bo tyrzeba "routy" zrobic dla map

ktos wie o co mi chodzi z tym? help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorr za 2 post

to da rade zrobic tylko w promode - dzieki szybkiej zmianie broni

ewolucja nastepujaca - rocket jump; póki w trakcie lotu - szybka zmiana na railguna i strzał z niego w kolesia - widowiskowe - ale malo uzyteczne - tak dla zmniejszenia morale przeciwnika raczej (musi wyc w zasiegu)

co do granatnika - na ciasniejszych mapkach - niezastapiony - szczegolnie jesli strzelamy aby granat odbil sie od od niskiego sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawde nikt tu nie Defraguje? Ehhh. Polecam zciągnąć z www.ownage.com albo www.planetquake3.net filimki Trickingit2 i Event Horizon2. Arcydzieła... A poza tym na stronie http://q4.imro.pl/ptc/?id=1 jest opisane jak skonfigurować Defraga itd. polecam jeśli ktoś się tym chce zajmować. Pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować