Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy odsłony Call of Duty przed kwietniem 2012

25 postów w tym temacie

Ja też uważam, że CoD skończył się na czwórce. Chociaż MW2 nie jest złe, to i tak to nie to samo co czwórka, chociaż można powiedzieć też, że to praktycznie czwórka, tylko, że w innych miejscach i z inną fabułą etc. Fanboje będą ciągle kupować, ja na pewno nie, najwyżej wymieniać... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry bejbes ale MW2 w multi wymiata ;] a co do tego że teraz COD będzie sie pojawiał coraz częsciej ... hmmm ale to już rozmienianie marki na drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w takich czasach, że twórcy gier wolą wydawać gry tylko żeby zarobić nikt już nie myśli o graczach. Więc mamy takie gry jako "cod7", "settlers7". Smutne jest też to, że gry są coraz łatwiejsze mam tu na myśli choćby najnowszego ''splinter cell".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 19:52, MozgotrzepPL napisał:

Widzę, że Kotick nic się nie nauczył na nadmiernym eksploatowaniu marki Guitar Hero.
Jestem za tym, żeby dostał jeszcze jedną lekcję


Hehehehe. Infinity Ward mu się sypie, ale co tam, dolarów nadal mało. :)

Moja ostatnia gra od Activision to CoD 4. Później nic. MW2 ściągnąłem na darmowy weekend i pograłem 10 minut. Jakieś miałkie toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak ma być koniec świata w 2012, to może jedną z tych trzech odsłon wypuszczą za darmoche.:) Bo poco im kasa jak i tak nie zdąrzą jej wykorzystać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej gdyby world at war miał trudniejszych przeciwników ,a nie kompletnych debili to ta część też byłaby bardzo dobra ,a tak jest zaledwie średnia.

Pomijając to to podtytuły mogą brzmieć tych CODów następująco: COD My War Against EA ,COD My War Against Ubisoft ,COD My War Against Rest Of the World

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jakie fabuły wymyślą do tych odsłon...2 wojna światowa była, wietnam chyba też był (nie grałem w WaW) no i ten najnowszy też chyba będzie osadzony tam, współczesny konflikt był, to może teraz będzie walka z kosmitami ? :P No cóż, pożyjemy, zobaczymy...tylko żeby to nie było tak że każda będzie trwać po 5 godzin albo mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milion odsłon, milion od razu. Albo najlepiej niech wydadzą grę za 149,90 zł z trzema chapterami i kolejne siedem byłyby jako DLC 14,99 zł za chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować