Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Earth 21xx - Wszystko o serii

187 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2006 o 11:22, DragonLord napisał:

Mi się udało zakupić Earth Universe za zaledwie 30 zeta w Media Markt - jak to dobrze, że go
otworzyli w moim mieście :D.

W innych miejscach też można kupić w dobrej cenie.Najdrożej jest na stronie TopWare.Ciekawe , bezpośrednio u wydawcy najdrożej.Na szczęście CDP prowadzi inną politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 11:22, DragonLord napisał:

Mi się udało zakupić Earth Universe za zaledwie 30 zeta w Media Markt - jak to dobrze, że go
otworzyli w moim mieście :D.

Tzn. w jakim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 19:27, KrzysztofT napisał:

Dzisiaj dostałem swój zestaw "Earth Universe" i mam mieszane uczucia. Dostajemy duże
pudełko, a w pudełku płytkę DVD z wszystkimi częściami gry Earth, lecz płyta jest w zwykłym
opakowaniu na płytki CD, bez okładki i bez jakiejkolwiek instrukcji! :(
Gratis dostajemy grę "Emergency 3", która jest wydana w boxie DVD i ma okładkę. Hmm...



Wow ale edycja sic! Kupię bo lubie serię ale to jest przesada nazywać to kolekcjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 19:27, KrzysztofT napisał:

Dzisiaj dostałem swój zestaw "Earth Universe" i mam mieszane uczucia. Dostajemy duże
pudełko, a w pudełku płytkę DVD z wszystkimi częściami gry Earth, lecz płyta jest w zwykłym
opakowaniu na płytki CD, bez okładki i bez jakiejkolwiek instrukcji! :(
Gratis dostajemy grę "Emergency 3", która jest wydana w boxie DVD i ma okładkę. Hmm...

Serio to było wszytsko ?
Na stronie :
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=6895
jest info że dodatkowo jest :
"Dodatkowo, w pudełku zachodnich edycji znajduje się koszulka, notatnik, metalowy długopis i instrukcja licząca ponad 350 stron."
Więc jak jest na serio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 10:56, Evil Khan napisał:

> Dzisiaj dostałem swój zestaw "Earth Universe" i mam mieszane uczucia. Dostajemy
duże
> pudełko, a w pudełku płytkę DVD z wszystkimi częściami gry Earth, lecz płyta jest w zwykłym

> opakowaniu na płytki CD, bez okładki i bez jakiejkolwiek instrukcji! :(
> Gratis dostajemy grę "Emergency 3", która jest wydana w boxie DVD i ma okładkę. Hmm...

Serio to było wszytsko ?
Na stronie :
http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=6895
jest info że dodatkowo jest :
"Dodatkowo, w pudełku zachodnich edycji znajduje się koszulka, notatnik, metalowy długopis
i instrukcja licząca ponad 350 stron."
Więc jak jest na serio ??


W zachodnich edycjach jest koszulka, notatnik, długopis, instrukcja i SDK. W Polskiej Edycji jest tylko płytka DVD z wszystkimi częściami gry Earth i Emergency 3 jako bonus. I nic więcej. I wersje zachodnie Earth Universe to koszt 60 EURO. A w Polsce 49zł. Więc i tak dobrze, że gry są na płyce DVD, a nie na 10 CD jak u CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 10:59, KrzysztofT napisał:

W zachodnich edycjach jest koszulka, notatnik, długopis, instrukcja i SDK. W Polskiej
Edycji jest tylko płytka DVD z wszystkimi częściami gry Earth i Emergency 3 jako bonus. I nic
więcej. I wersje zachodnie Earth Universe to koszt 60 EURO. A w Polsce 49zł. Więc i tak dobrze,
że gry są na płyce DVD, a nie na 10 CD jak u CDP.

Na pewno cena 60 euro to u nas w kraju troszkę za dużo , ale gdyby wzbogacili polską wersję podnosząc cenę w rozsądnych granicach to można przynajmniej byłoby mówić o wydaniu kolekcjonerskim.Za te 49 zł. jest po prostu troszkę za biednie , a najlepiej wyglądającym elementem jest bonus.Nie wydaje mi się , żeby dorzucenie okładki i jakiejś uproszczonej nawet instrukcji bardzo podniosło koszty.Chyba , że chodzi o to co jest widoczne w prawie wszystkich branżach : polski klient się nie liczy.Jeżeli chodzi o CDP, to może i wydaje gry na całej garści płytek , ale przynajmniej regularnie ma w ofercie wersje kolekcjonerskie i na pewno nie za 60 eurasków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 10:59, KrzysztofT napisał:


W zachodnich edycjach jest koszulka, notatnik, długopis, instrukcja i SDK. W Polskiej
Edycji jest tylko płytka DVD z wszystkimi częściami gry Earth i Emergency 3 jako bonus. I nic
więcej. I wersje zachodnie Earth Universe to koszt 60 EURO. A w Polsce 49zł. Więc i tak dobrze,
że gry są na płyce DVD, a nie na 10 CD jak u CDP.


O kurczaki !! Nie doczytałem - chamówa - Polska jako nisza sprzedażowa dostaje ochłapy - Leję na notatnik czy długopis ale porządną instrukcje to by wypadało dać !!!
Niech kosztuje 59 (zamiast 49) ale z instrukcją 350 stron. Śmieszny ten Topware...
Jedyne co fajnie wydał to Knights & Merchants ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 11:31, Evil Khan napisał:

Niech kosztuje 59 (zamiast 49) ale z instrukcją 350 stron. Śmieszny ten Topware...
Jedyne co fajnie wydał to Knights & Merchants ...


Wiecie co wkurza mnie jako klienta traktowanie w taki sposób. To tak jak by powiedzieć Polska to kraj 3-go świata tam i takt nikt niw wyda 99zeta na gre, po co mamy w takim razie dawać im jakieś dodatki do edycji kolekcjonerskie. Nazwijmy to kolekcjonerską wsadzmy do pudła i niech się cieszą. Na niemieckim amazonie ok 55E stoji, no szkoda gadać. Szkoda że panowie z topware nie zaglądają na forum. Może by się czegoś nauczyli. No nie ale mnie k....ca bierze jak oglądam coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 11:59, natanadler napisał:

topware nie zaglądają na forum. Może by się czegoś nauczyli. No nie ale mnie k....ca bierze
jak oglądam coś takiego.

Może zajrzą... :) Dajmy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:29, PioMrex napisał:

Może zajrzą... :) Dajmy czas.


Wiesz, co tego samego dnia, co post wysłałem im do działu marketingu mailika ze swoim zdaniem na temat traktowania nas jak gorszych klientów, i co i nic zero reakcji żadnej odpowiedzi. Nawet dostaliśmy, przeczytaliśmy, ale mamy to daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja im wysłałem, przez ich formularz na stronie propozycję wydania Antologii Earth 21xx i... nic nie odpisali, ale wykonali.

Teraz im podziękowałem w mailu i zaprosiłem wskazując, że nawet Cenega się oficjalnie udziela, więc może przystosują się do wymagań rynku i staną bardziej otwarci....

Pożyjemy zobaczymy.

Earth jest świetny, gra polskiego developera, na wysokim poziomie technicznym, dodatkowo wydawana w Polsce z uwzględnieniem realiów cenowych rodzinego rynku, co chcesz. Czy aż tak bardzo do strategii potrzebny tobie drukowany poradnik?
Ja wolę mieś wszystko razem na DVD, w PDFach.
Co do pudełka fakt, skopali, chociaż i tak przekładam płyty z domyślnych producenta do DVD Slim, (bo mam za dużo gier a za mało miejsca) a grube instrukcje mi w tym przeszkadzają . Co prawda jakimś coverem bym nie wzgardził bo tak to... biała kartka i napis na kancie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 19:57, PioMrex napisał:

Earth jest świetny, gra polskiego developera, na wysokim poziomie technicznym, dodatkowo wydawana
w Polsce z uwzględnieniem realiów cenowych rodzinego rynku, co chcesz. Czy aż tak bardzo do
strategii potrzebny tobie drukowany poradnik?
Ja wolę mieś wszystko razem na DVD, w PDFach.
Co do pudełka fakt, skopali, chociaż i tak przekładam płyty z domyślnych producenta do DVD
Slim, (bo mam za dużo gier a za mało miejsca) a grube instrukcje mi w tym przeszkadzają . Co
prawda jakimś coverem bym nie wzgardził bo tak to... biała kartka i napis na kancie...

Ale rację mają osoby niezadowolone z pracy działu obsługi klienta.Sam do nich pisałem kilka razy i odpowiedzi nigdy nie dostałem.Poza tym , żeby ceny gier na stronie wydawcy były największe , to też jakieś nieporozumienie.Nie wiem jaki udział w rynku ma TopWare , ale jak chce go zwiększyć to powinien trochę bardziej się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 20:06, KrzychW napisał:

to powinien trochę bardziej się starać.

Rację macie, ale wygląda to obecnie tak, jakby TopWare zajmował się głównie wydawaniem gier swojego dziecka RealityPump, a tak, poza tym jakby nie przejawia żadnych chęcie większego wpływania na nasz rynek, więcej chyba nacisku kładą na współpracę z niemieckim Zuxxel...czy jakoś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie w Topware uznali, że swoje na naszym rynku już zrobili - jako pierwsi zaczęli wydawać tanio gry premierowe, a nie jakieś stare badziewia :). Gdyby nie oni, to wszelkie Extra Gry nigdy by nie powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z szybkością działania Earth2140 z wydania kolekcjonerskiego pod WinXP na "dzisiejszych" prockach? Bo Wersja premierowa działała albo baaardzo szybko, albo baaardzo wolno w zależności jaką się ustawiło prędkość gry. Na starszych prockach chodziło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. ostatnio earth 2160 pojawił się na steamie. czy po wpisaniutam swojego klucza z nowej dobrej gry on się udostpęni na steamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:31, slawek 03 napisał:

Mam pytanie czy gra Earth 2160 wejdzie na
1,2 Ghz
256 RAM-U
64 ram grafiki
Karta graficzna GF2 MX
Win 98


Slabiutjo nawet bardzo... Ta gra mimo, ze jest strategia potrzebuje mocnego sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować