Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocje w sklepie gram.pl (23-26 kwietnia)

18 postów w tym temacie

Ech... Mimo, iż wiem, jak cała branżowa machina marketingowa mniej więcej działa, to jednak czasem coś się we mnie przekręca, kiedy takie piękne, rozbudowane, klimatyczne i dopracowane tytuły, jak King''s Bounty, gra przecież nie taka stara, kosztują 60 złotych, a taki dziwaczny twór jak MW2 nadal stoi po 120. Jakoś w obu przypadkach cena nie gra mi z jakością produktu. Oczywiście w przypadku pierwszym to dobrze, w drugim zaś źle, ale mimo to... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, sorry za doublepost, ale chciałbym zwrócić uwagę na to, że na wyspach GTA4 kosztuje niecałe 15 funciaków. Jak nasi wspaniali sprzedawcy tłumaczą tak wysokie ceny w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 12:55, Arachnos napisał:

Jak nasi wspaniali sprzedawcy tłumaczą tak wysokie ceny w Polsce?


Bo gry to towar luksusowy. To co jest w newsie to nic (zresztą po co pisać o Allegro skoro zawsze jest tam taniej), ceny gier konsolowych to już nie komedia a tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Czy wspomnianą w newsie złotą edycję King''s Bounty można zainstalować wyłacznie w wersji angielskiej? Czy może jest to tzw "profesjonalna polska wersja jezykowa" w ktorej napisy są po polsku a dzwięk po angielsku? Jak rozwiązana jest ta polska wersja - to jakiś patch który się instaluje jeśli sie chce? Czy też jest "zintegrowana"? Zalezało by mi na grze po angielsku - wyłącznie + 100% kompatybilności z angielskimi patchami producenta.

Czy ktoś może to juz ma i może powiedzieć? Bo na stronie Cenegi wymienione jest iż gra jest w wersji polskiej a tu polskiej i angielskiej - kto ma rację? Czy to jakaś druga edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 12:55, Arachnos napisał:

aha, sorry za doublepost, ale chciałbym zwrócić uwagę na to, że na wyspach GTA4 kosztuje
niecałe 15 funciaków. Jak nasi wspaniali sprzedawcy tłumaczą tak wysokie ceny w Polsce?


15 funtów to 70 zł. Więc czy ja wiem, czy tak bardzo się różni od polskich cen? :P Na allegro jest podobnie. A w sklepach z tego co widziałem jest po 18 funtów, więc praktycznie tak samo jak w polskich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:03, SpecShadow napisał:

> Jak nasi wspaniali sprzedawcy tłumaczą tak wysokie ceny w Polsce?

Bo gry to towar luksusowy. To co jest w newsie to nic (zresztą po co pisać o Allegro
skoro zawsze jest tam taniej), ceny gier konsolowych to już nie komedia a tragedia.


Ceny gier konsolowych polecam sprawdzić np. na Ultimie. I jeśli u nas jest tragedia, to jak nazwać ich ceny?

PS. Komedia i tragedia to gatunki dramatu. Ale cytując Wikipedię to dla nas pochwała: "Komedie cechuje pogodny nastrój, komizm, najczęściej żywa akcja i szczęśliwe dla bohaterów zakończenie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:22, RaV napisał:

Pytanie: Czy wspomnianą w newsie złotą edycję King''s Bounty można zainstalować wyłacznie
w wersji angielskiej? Czy może jest to tzw "profesjonalna polska wersja jezykowa" w ktorej
napisy są po polsku a dzwięk po angielsku? Jak rozwiązana jest ta polska wersja - to
jakiś patch który się instaluje jeśli sie chce? Czy też jest "zintegrowana"? Zalezało
by mi na grze po angielsku - wyłącznie + 100% kompatybilności z angielskimi patchami
producenta.

Czy ktoś może to juz ma i może powiedzieć? Bo na stronie Cenegi wymienione jest iż gra
jest w wersji polskiej a tu polskiej i angielskiej - kto ma rację? Czy to jakaś druga
edycja?


Nie sraj żurem... Masz jeszcze jakieś wymagania i wymogi, tudzież coś co Ci nie pasi? Jak nie jesteś usatysfakcjonowany polską kinówką to proponuje udać się na strone D2D i ściągnąć za kilka funtów wersję angielską, która jescze przez kilka dni będzie dostępna w promocji. Rozwieje to Twoje wszelkie zrzędliwe wątpliwości i wybujałe żądania odnośnie weekendowej wyprzedaży już niezbyt nowego tytułu...

Geez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@golic: Zapytałem grzecznie, więc skąd ten wybuch agresji? Nie umiesz odpowiedzieć, więc po co się odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:30, golic napisał:

Nie sraj żurem... Masz jeszcze jakieś wymagania i wymogi, tudzież coś co Ci nie pasi?
/Ciach


Tamten typek się tylko pytał. Miał do tego prawo. Co więcej informacje powinny być rzetelne i nie sprzeczne ze sobą. Współczuję takim ludziom jak Ty - jest masa osób, którzy zarabiają na frajerstwie. :) (Brak potrzeby doinformowania się jest w każdym wypadku frajerstwem i nie ma możliwości, by na tym w ten, czy inny sposób nie stracić).

//

RaV już sam zresztą odpowiedział. :) Nie widziałem posta kiedy kliknąłem odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wkońcu coś porządnego na Pc.:) Ale mogło by być troche tego więcej. I widze że na PS2 nawet jest Pes08 mmmmm może kupię ale jeszcze zobacze. Dajcie jaką wersje Pes''a na PeCeta tanszą, ale nie poniżej 08.:) ;pd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:42, Choinix napisał:

> Nie sraj żurem... Masz jeszcze jakieś wymagania i wymogi, tudzież coś co Ci nie
pasi?
> /Ciach

Tamten typek się tylko pytał. Miał do tego prawo. Co więcej informacje powinny być rzetelne
i nie sprzeczne ze sobą. Współczuję takim ludziom jak Ty - jest masa osób, którzy zarabiają
na frajerstwie. :) (Brak potrzeby doinformowania się jest w każdym wypadku frajerstwem
i nie ma możliwości, by na tym w ten, czy inny sposób nie stracić).

//

RaV już sam zresztą odpowiedział. :) Nie widziałem posta kiedy kliknąłem odpowiedz.



Niby dlaczego współczujesz? Proponuje spojrzeć w plan wydawniczy niedoinformowanym by w ciągu 2 kliknięć otrzymać odpowiedź. Poza tym pokazałem alternatywę, która w 100% powinna usatysfakcjonować potrzeby pytającego.

Jeśli możesz to sprecyzuj ten tekst o frajerstwie bo jest taki mało... Konkretny... Znaczy sie jak ma się on do mnie? :D Jeśli nie ma to pytania nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak narzekacie... GTA IV za 79zł moim zdaniem jest to okazja bo za wysyłkę większość polaków płacić nie musi a na allegro wliczając wysyłkę to jest drożej, są 10zł tańsze ale angielskie, a osobiście wolał bym dać 10zł więcej, mieć elegancko zawartość (poza grą:( ) po polsku i odebrać osobiście grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:29, Isilothar napisał:

Ceny gier konsolowych polecam sprawdzić np. na Ultimie. I jeśli u nas jest tragedia,
to jak nazwać ich ceny?

Jesli kupuję grę na konsole, to tylko ultima. (oczywiście jak najdzie mnie ochota na nówkę w folii, bo zazwyczaj allegro). Mają w miarę przyzwoite ceny i wiele promocji, bardzo dobrych promocji na hity, do tego te które niedawno wyszły. Wiele ciekawych oferta jak wspomniałem. Jeśli chodzi o gram.pl To zawsze tu kupowałem gry an PC, ojj bardzo dużo gier na PC. Ceny były przyzwoite, nie wiem jak teraz. Moim zdaniem jeśli sklep gram.pl chce konkurować z ultimą, musi mieć więcej promocji, ofert 2 w cenie jednej itp. Pare takich akcji i już popularność wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na 9,99 funciaków? Play.com takie ceny oferuje już od pewnego czasu :) U nas najtaniej w sklepach jest coś koło 75zł. Dalej się pytam jak tłumaczą się polscy dystrybutorzy z takich cen? To jest strasznie upierdliwe, że w biedniejszym kraju ten sam produkt może być nawet 2 razy droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować