Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - nowa galeria

68 postów w tym temacie

Może i same obrazki, ale wyglądają pięknie. Zastanawia mnie (tak samo jak Arlika) czy edycja na PS3 będzie spolonizowana. Fajnie by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach myślę że mimo iż producent inny ta gra będzie bardziej przypominać Gothica niż Risen.
Zresztą nie ważne. Kocham Gothica a Arcania widać że posiada trochę elementów z niego.
No i plus dla CD Projekt który zdecyduje się w pełni spolszczyć grę również na konsole.

Wiadomo że będziemy walczyć z Bezimiennym. Liczę że J. Mikołajczak podłoży głos pod niego również i w tej części.

kiczka - Tutaj masz wywiad który zawiera trochę rozgrywki.
http://plej.gazeta.pl/plej/0,100864.html#kanal=Plej,slowo=Arcania,film=95387_7801663,sortuj=data,strona=1,typ=szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 19:34, Renzov napisał:

Może i same obrazki, ale wyglądają pięknie. Zastanawia mnie (tak samo jak Arlika)
czy edycja na PS3 będzie spolonizowana. Fajnie by było...


Na PC i na Konsole będzie pełna lokalizacja gry (czyli i na PC, PS3 i XBOX 360 gra będzie w pełnej polskiej wersji językowej) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&pid=282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bajecznie i pewnie będzie się w nią świetnie grało, ale nie mogę przebaczyć twórcom, że nie pokierujemy już Bezimiennym, tylko jakąś popierdółką (żeby nie było bulwersowania się - wiem, że nowy bohater także nie będzie posiadał imienia). "Zmiana bohatera, odświeżenie rozgrywki" - pieprzenie. Dla mnie Gothic skończył się na trzeciej części, twórcy musieliby wydać wyje*aną w kosmos piątą część z Bezim jako głównym bohaterem, wtedy być może byłoby dobrze. A, i ten napis "Press ''E'' to Pick Up" też mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc obawiam się tej gry. Przerażają mnie stwierdzenia że to nie tylko Gothic tylko krok do przodu. Jak każda seria i Gothic się kończy. Najważniejszy jest klimat, fabuła i walka. Klimatu się nie obawiam bo samo napotykanie Diega, Gorna czy bezimiennego bohatera 1-3 klimat mi zbuduje. Fabuła jest niewiadomą i zagadką, jednym słowem "niepokojąca" - oby trzymała poziom Gothic 1, 2 i NK. No i wg mnie najważniejszy aspekt rozgrywki walka, jeśli poziom tego aspektu będzie zbliżony do G3 to ja na tą grę nawet nie spojrzę i ominę szerokim łukiem.

Napewno przetestuję DEMO. No i cena powyżej 100zł nie mam zamiaru płacić i nie kupię żadnej gry przeskakującej ten pułap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen #1: Stopa goblina przebiła tekstury plaży. Swoją drogą, w końcu w zbrojach. ;P
Screen #5: Krwiopijce potwierdzone! Najbardziej irytujące bestie w całym uniwersum. ;)
Screen #6: Tu mam rozumieć, że będą również bestie (no dobra, zwierzęta :P), które nie będą atakować, tylko uciekać? :D
Screen #9: Bramy Starego Obozu i Khorinis, anyone? :D
Screen #11: Nawet jeśli ten screen był retuszowany, to i tak nie mam pytań. Masakra.
Screen #12: Dobrze mi się wydaje, że w tle widzę kamiennego golema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fan 1 i 2 + Nk mogę powiedzieć tyle. Nie wierzę że uda im się odtworzyć klimat Gothica( bo to moim zdaniem jest jego największym atutem) Piranii można był wiele zarzucić( zaczynając od potwornej ilości bugów a kończąc na wypranej z klimatu 3)ale jeśli polubiłeś Gothica to dzięki nim. Smuci mnie też zmiana głównego bohatera. Nie wiem po co tak się odcinać od starszych części(to nie tylko Gothic , to krok do przodu) ale raczej nie wyjdzie to na dobre.(choć w nazwie pojawił się Gothic 4.Zobaczymy co dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba nazwa :/ Sama gra wygląda ładnie i ja dam twórcom szansę na odwzorowanie klimatu z poprzednich Gothiców. No i żeby zoptymalizowali ją to już będzie ekstra. Tylko niech zmienią tą nazwę bo IMO głupio brzmi. No i paski ze zdrowiem, maną i staminą też niezbyt wyglądają :P Lepiej niech zrobią jak w G3. Dobra koniec narzekania ^^ W sumie trochę czasu im zostało jeszcze to może się pozmieniać co nieco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gry nie uważam za kolejną część Gothica tylko jako nowy tytuł z nawiązaniem do serii Gothic dlatego podchodzę do gry tak samo jak do pierwszego i najlepszego Gothica z dystansem. Jeśli mnie się spodoba to będę śledził to co będzie się działo dalej. A to tylko moja opinia ale nie wiem czemu ten bohater troche przypomina mi Dantego z DMC4 tylko jak by był bez bródki bo rysy twarzy są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na obrazkach wygląda ładnie, ale co z klimatem? Jak uda im sie utrzymać charakterystyczny klimat Gothiców to odniosą sukces. Może być ciężko, ekspertami to w końcu sa tylko Piranie :P. Chciałbym fajnego, prawdziwego, klimatycznego Gothica ale chyba juz się nigdy nie doczekam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować