Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi demo Split/Second

30 postów w tym temacie

Sami sobie kłody pod nogi rzucają. Nie kupię gry w ciemno z dwóch powodów - nie mam pewności czy mi się spodoba oraz nie wiem czy i jak będzie działać na moim komputerze. W tym pomagają wersje demo. W przypadku Split/Second filmiki skutecznie mnie zachęciły do spróbowania gry, ale bez dema zakup będzie musiał poczekać aż osiągnie jakąś śmieszną cenę, której nie będę żałował nawet jeśli mi się produkt nie spodoba.

Rozumiem gdyby to jeszcze była jakaś znana marka, to producent mógłby polegać na samej popularności, wiedząc, że masy i tak kupią i tak (patrz Modern Warfare 2...). Niemniej jednak S/S to zupełnie nowy produkt, po którym nie wiadomo czego się spodziewać. Tym samym zagrywka firmy nie jest do końca zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olali graczy PC , nie ma demka , nie ma kupna . W tych czasach 100 wyłożyć w ciemno za grę to jest ogromne ryzyko.Jak kupuje to najpierw muszę trochę o niej wiedzieć .Nie rozumiem takiej polityki .Gdyby to był Need For Speed kupił bym w ciemno , jest to marka bardzo znana . A tak na nowy produkt jest zawsze obawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę ale mimo braku demka na 90% i tak kupię. Gameplaya widziałem i rozwałka mi się spodobała a tego samego nie powiem na pewno bo obejrzeniu gameplaya z średniawego imo Blura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność dem dla Xboxa staje się codziennością... niestety. Mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni. Twórcy przez swój wybryk (nie)świadomie napędzą i tak już gnający od bardzo dawna rynek pirackich gier, bo wątpię by wszyscy zainteresowani tytułem kupili go w ciemno za 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte jest dla mnie to, dlaczego wydając gry na kilka platform twórcy udostępniają demo tylko na jednej z nich. Jaki mają interes w zniechęcaniu klientów do zakupu? Może lepiej byłoby załatwić exclusive deal z M$ na całą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszyscy promuja konsole, a nikt pc, i jeszcze narzekaja na niska sprzedaz na pc w czasach gdy sredniak dobrze zareklamowany sprzedaje sie jak swieze buleczki (mw2, halo1,2,3 itd)

ps. na pc tradycyjnie bedzie demo pelnej wersji, ostatnio tylko z ac2 sie przeciagnelo troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować