Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michael Pachter: Splinter Cell: Conviction na PlayStation 3 za pół roku

16 postów w tym temacie

Było oczywistym że wyjdzie na PS3 bardziej mnie ciekawi czy jeśli jakieś DLC wyjdzie na Xboxa w tym czasie to czy odrazu wrzucą odblokowane na Blu Ray.
Wiem że jeszcze nic chyba nie zapowiedzieli ale pewnie wyjdzie przecież to UBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajnie by było gdyby nowy Splinter wyszedł na PS3. IMO jednak nigdy tak nie będzie. O ile pamiętam M$ nigdy nie wypuścił z rąk swojego Exa i pewnie nigdy tak nie będzie. Prędzej w Polsce będzie Live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 20:11, maXan napisał:

najnowszego splinter cell''a na ps3 nie bedzie...


Wydaje mi się, że raczej będzie. Nawet nie czekając na wróżenia jakiegokolwiek "paralityka" można się samemu domyśleć.
No chyba, że podrzuciłeś tu trochę ironii to się już nie czepiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się zgadywać, ale nowy Splinter Cell by się bardzo przydał. Na PS3 brakuje dobrych gier z trybem kooperacji (a ta z Conviction jest świetna), na X360 jest ich od groma.

Tak nawiasem mówiąc - czy kiedykolwiek domysły Pachter''a okazały się prawdziwe? Pytam z czystej ciekawości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto mu płaci za takie pie****** o wszystkim. Swoją drogą fajna zabawa - robienie ludziom nadziei - ale ja też tak umiem: "No zapewne ujrzymy jeszcze wiele gier na PC" - no i gdzie moje pieniążki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2010 o 20:29, Renzov napisał:

O ile pamiętam M$ nigdy nie wypuścił z rąk swojego Exa

To źle pamiętasz. Bioshock i dodatki do GTA 4 choćby podam jako przykłady.

Mi osobiście ta gra zwisa. Po prostu. Ale oczywiście było by miło gdyby była również na konsoli Sony, fani serii posiadający PS3, mogliby się przekonać jak ich skradanka zmieniła się w shooterka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że najnowsza część przygód Sama to dla mnie, fana serii, cios prosto w serce to chętnie zobaczyłbym ten tytuł opatrzony logiem PS3 na mojej półce obok telewizora ;) Jestem jednak pewien, że to nigdy nie nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy są multi-multi UBI, EA, Acti etc. Całkiem więc prawdopodobne, że nowy SC wyjdzie również na PS3 jak umowa na ekskluzywność wygaśnie (no chyba, że MS naprawdę sypnęło groszem, ale po wpadce BioWare już nikt chyba się tak nie wkopuje, a już szczególnie w trylogię ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect mimo licznych plotek wydaję mi się, że do końca zostanie przy Xbox 360 i PC, następne gry z tego uniwersum już pewnie będą dostępne na wszystkie platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować