• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Smmugler

Problem ze Steamem [Rozwiązany]

Pytanie

Dawno temu odinstalowałem Steama (nie wiem co mnie podkusilo)Po miesiacu kiedy chcialem go znow zainstalowac wyswietlilo mi sie:Funkcja,ktorej probujesz uzyc, znajduje sie w niedostepnym zasobie sieciowym.
Kliknij przycisk OK, aby sprobowac ponownie lub wprowadz alternatywną sciezke do folderu zawierajacego pakiet SteaInstall.msi''w polu ponizej probowalem wielu rzeczy lecz efekt jest ciagle taki sam ,sciagalem starsze wersje steam z nadzieja ze sie z nimi uda lecz bez skutku.
Potrzebowalbym w tej sprawie pilnej pomocy , za wszelkie tego oznaki serdecznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 27.04.2010 o 00:25, Smmugler napisał:

/ciach/


Wywaliłeś program z rejestru (znaczy pozostałe wpisy po programie)? Jeśli nie to spróbuj, może po tej stronie leży wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Albo po prostu przeinstaluj Windowsa :P Pewnie to trochę głupie, ale za to komp ci się oczyści z niepotrzebnych plików a ze steamem nie będzie problemów. Skopiuj sobie najważniejsze rzeczy i ju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Też mam problem ze stemem. Mam 3 konta (2 kupione już z przypisanymi grami). Wczoraj zainstalowałem tą nową wersję i teraz w bibliotece gier na 2 kontach mam kupę/pusto (nie licząc dema torchlight i portal do pobrania). Na jednym koncie wyświetla mi poprawną listę gier ale co z resztą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.04.2010 o 13:29, Wolf800 napisał:

Albo po prostu przeinstaluj Windowsa :P Pewnie to trochę głupie, ale za to komp ci się
oczyści z niepotrzebnych plików a ze steamem nie będzie problemów. Skopiuj sobie najważniejsze
rzeczy i ju.

Dzieki wielkie , steam mi odrazu sie zainstalowal a i odrazu lepiej chodzi caly system , myslalem o tym wczesniej lecz szukalem innych rozwiazan ale i tak wielkie dzieki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować