Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Splinter Cell: Conviction na PC

40 postów w tym temacie

Adam Berlik

Dwa tygodnie po premierze wersji na Xboksa 360 w sprzedaży pojawia się Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction na PC. Najnowsza odsłona cyklu przygód z Samem Fisherem w roli głównej przedstawia całkowicie zmienioną postać głównego bohatera oraz zmodyfikowany system rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Premiera gry Splinter Cell: Conviction na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zamówiłem i nie mogę się doczekać :) Lubię zmiany w seriach gier, nawet tak drastyczne, to wciąż stealth shooter i wciąż Sam Fisher, którego jestem fanem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:13, xDodi12xPL napisał:

Jest(Będzie)ktoś
chętny na Co-Op''a? :)

Jasne, że będzie. Ja też obecnie za bardzo nie będę miał czasu pograć (spróbuję w weekend), ale jak tylko uporam się z singlem (co pewnie długo nie potrwa) to z chęcią pogram w co-opa.

PS. Z tego co widzę mój egzemplarz ma być dziś wysyłany. Fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy zamówienia na SCC będą realizowane w piątek czy może w czwartek trafią w ręce kurierów.

Jeżeli w piątek Gram.pl będzie wysyłać paczki to zagramy dopiero w wtorek po długim wekendzie :(

PS:

Nie wiem kto wpadł na pomysł organizowania premier w piątki ale powinno mu się zrobić małe kuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tym razem poszukuje ona zabójcy (lub zabójców) swojej córki i nie działa już jako członek Third Echelon" - Brzmi troche jak Kane & Lynch ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zawitałem do mojego Media Markt i zakupiłem SC:C PL (99 zeta za normalne wydanie). Była też edycja kolekcjonerska z figurką (chyba za 139 zeta, ale dobrze nie pamiętam). Gra super i bardzo ładnie śmiga. Wbrew pozorom gra nadal jest skradanką i trzeba się skradać, bo na wyższych poziomach trudności bywa bardzo trudno. Na razie nie miałem okazji pograć w coopa online, bo gra ma problemy z logowaniem się do systemu UBI, a jak już to zrobi, to jakoś nie widać chętnych do grania. Mimo wszystko - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:22, stefanio napisał:

Edycji Kolekcjonerskiej w sklepie BRAK :/ normalnie bomba.


Mi dzisiaj udało się dorwać edycję kolekcjonerską w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem pre-order EK w gram.pl... I gra nie chce działać - za każdym razem podczas uruchamiania pojawia się critical error "General protection fault"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj też odebrałem pre-order i gra działa ale za to klucz na dodatkową zawartość już nie.
Wpisałem klucz i dostałem info że serwer Ubi jest niedostępny, więc pograłem z 2h i wpisałem ponownie klucz ale tym razem dostałem info że klucz już został użyty a broni którą miałem za ten klucz dostać już nie dostałem.

Same problemy z grami z Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI KTOŚ MA DZIAŁAJĄCEGO CONVICTIONA BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!!GRA MI SIĘ WŁĄCZA ALE WYŚWIETLA MI SIĘ "OUT OF RANGE" JEŚLI BĘDĘ ZNAŁ UKŁAD MENU TO ZMIENIĘ ROZDZIELCZOŚĆ NA ŚLEPO. BARDZO PROSZĘ O POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować