Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera gry Splinter Cell: Conviction na PC

40 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2010 o 20:01, marko79 napisał:

Ja dzisiaj też odebrałem pre-order i gra działa ale za to klucz na dodatkową zawartość
już nie.
Wpisałem klucz i dostałem info że serwer Ubi jest niedostępny, więc pograłem z 2h i wpisałem
ponownie klucz ale tym razem dostałem info że klucz już został użyty a broni którą miałem
za ten klucz dostać już nie dostałem.



Mam dokładnie ten sam problem. Najpierw serwer był niedostępny, a pozniej komunikat, że klucz został użyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.
Mam informacje z pewnego miejsca ( tzn. suport ubi ) że trzeba czekać do piątku na oficjalną premierę Splinter Cell Conviction.
Wtedy okaże się czy błąd z kluczem jest spowodowany tym że serwery gry były wyłączone przed premierą czy rzeczywiście jest coś nie tak z aktywacją klucza.

Zatem czekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 18:04, marko79 napisał:

Spokojnie.
Mam informacje z pewnego miejsca ( tzn. suport ubi ) że trzeba czekać do piątku na oficjalną
premierę Splinter Cell Conviction.
Wtedy okaże się czy błąd z kluczem jest spowodowany tym że serwery gry były wyłączone
przed premierą czy rzeczywiście jest coś nie tak z aktywacją klucza.

Zatem czekamy do jutra.



Tak też myślałem. Dlatego nie pisałem nigdzie w tej sprawie i stwierdziłem, że poczekam do piątku. W końcu klucz tak jakby został wpisany. Podobna sprawa jest z trybem kooperacji. Czasem wyskakuje komunikat o niedostępności serwera, a czasem udaje się wejść do lobby lub nawet podłączyć pod grę (2 razy się udało ale nie grałem bo chce najpierw ukończyć SP). Ciekawe jak to jest z tymi serwerami bo teraz odpaliłem grę wszedłem w dodatkową zawartość i pojawił się Famas do pobrania czyli coczwartkowe DLC. No nic poczekamy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć że nie tylko Ja mam problem z "DLC":)
Spodziewałem się że tak będzie dlatego nie pisalem o tym nigdzie.
Dobrze wiedzieć że to kwestia premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 21:29, marko79 napisał:

Nie wiadomo czy to tylko "kwestia premiery" jeżeli w sobotę nie otrzymamy DLC to walimy
drzwiami i oknami do suportu Ubisoftu.


Kontaktowałaś się z polskim czy zagranicznym suportem? Mógłbyś podać mi jakiś kontakt do nich w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ja kontaktowałem się z suportem Ubi ale kto inny, tu masz link poczytaj sobie
http://forums.ubi.com/eve/forums?a=tpc&s=400102&f=7211014258&m=7601004758&r=7301005758#7301005758

a jeżeli chodzi o suport z polski to dostałem od gram.pl namiary w postaci tego adresu

http://ubisoft-pl.custhelp.com/cgi-bin/ubisoft_pl.cfg/php/enduser/home.php

Jednak z doświadczenia wiem że polski suport Ubisoftu to nie najlepszy pomysł w razie czego będę kombinował z głównym suportem, po angielsku co prawda ale może tam coś się wykombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2010 o 23:08, marko79 napisał:

Nie ja kontaktowałem się z suportem Ubi ale kto inny, tu masz link poczytaj sobie
http://forums.ubi.com/eve/forums?a=tpc&s=400102&f=7211014258&m=7601004758&r=7301005758#7301005758

a jeżeli chodzi o suport z polski to dostałem od gram.pl namiary w postaci tego adresu


http://ubisoft-pl.custhelp.com/cgi-bin/ubisoft_pl.cfg/php/enduser/home.php

Jednak z doświadczenia wiem że polski suport Ubisoftu to nie najlepszy pomysł w razie
czego będę kombinował z głównym suportem, po angielsku co prawda ale może tam coś się
wykombinuje.


Dzięki wielkie. Mam nadzieję, że te namiary się jednak nie przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również Uplay się wysypał. Tzn w akcjach i nagrodach nie mam żadnych gier a miałem wcześniej rozdane punkty dla AC II i SC:C. Poza tym kiedy próbuje wejść w mój profil tam gdzie mam powiązane gry z profilem następuje automatyczne wylogowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno po premierze i co teraz? Ja chciałem zobaczyć ten tryb Infiltration i kupiłem go za 40 punktów uplay. A to powinno być w edycji kolekcjonerskiej od razu. Teraz tylko czekam, żeby to zrobili, żeby mieć Shadow Armor. Grę już przeszedłem, więc na nic wsześniejsze odblokowanie broni. Ten Ubisoft coś z tym robi czy nie? To tylko w Polsce tak jest czy w innych krajach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Polsce.

Ubisoft ma nas w serdecznym poważaniu...

Polski oddział pomocy technicznej Ubisoftu nie reaguje ( wysłałem dwa maile ).

I wiecie co ... mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zdziwieniu Ubisoft Polska odpowiedział dzisiaj na maila, którego dzisiaj do nich wysłałem. Napisali tak:

Witam Pana,


Ten problem jest właśnie sprawdzany przez główne biuro Ubisoft.

Jeśli tylko otrzymamy informację na ten temat zostanie Pan poinformowany.
W międzyczasie czy mógłby Pan przesłać nam zdjęcie lub skan kodu do zawartości bonusowej oraz podać login do konta Ubisoft?

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.


Z pozdrowieniami,
Pomoc Techniczna Ubisoft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:40, Marpop napisał:

Ku mojemu zdziwieniu Ubisoft Polska odpowiedział dzisiaj na maila, którego
dzisiaj do nich wysłałem.

Dokładnie takiego samego maila dzisiaj otrzymałem. Zdjęcie z loginem już poszło w mailu zwrotnym, ale szczerze wątpię czy to w czymś pomoże.
marko79 - Z tego co wiem to sprawa dotyczy wszystkich, a nie tylko Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo ciekawa sprawa, dzisiaj zadzwoniłem do Pomocy technicznej Ubi i miła pani powiedziała że na tą chwilę nie jest w stanie mi pomóc i że jeżeli dowie się czegoś to poinformuje mnie o tym poprzez maila.

Nikt nie kazał mi przysyłać żadnych loginów, zdjęć czy czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 19:48, Erunn0 napisał:

> Ku mojemu zdziwieniu Ubisoft Polska odpowiedział dzisiaj na maila, którego
> dzisiaj do nich wysłałem.
Dokładnie takiego samego maila dzisiaj otrzymałem. Zdjęcie z loginem już poszło w mailu
zwrotnym, ale szczerze wątpię czy to w czymś pomoże.
marko79 - Z tego co wiem to sprawa dotyczy wszystkich, a nie tylko Polaków.


Również wczoraj dostałem tego maila wysłałem zdjęcia kodu i login. Sprawa chyba nie dotyczy wszystkich bo wczoraj grając przez sieć w tryb "łowca", koleś używał "shadow armor" więc raczej ten problem nie dotyczy wszystkich. Wiem, że głownie tyczy się to Polski i gdzieś na oficjalnym forum wypowiadał się koleś ze Szwecji, który miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piątek, wieczorem w końcu Ubisoft odezwał się, dostałem maila jak pozostali.

Dzisiaj wysłałem zdjęcie i login.

Zobaczymy co z tego się urodzi.

A kłopoty z kodami mają wszyscy ci którzy żyją w krajach gdzie Splinter cell conviction był sprzedawany przed premierą.

A tak właśnie było w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 17:22, marko79 napisał:

W piątek, wieczorem w końcu Ubisoft odezwał się, dostałem maila jak pozostali.

Dzisiaj wysłałem zdjęcie i login.

Zobaczymy co z tego się urodzi.

A kłopoty z kodami mają wszyscy ci którzy żyją w krajach gdzie Splinter cell conviction
był sprzedawany przed premierą.

A tak właśnie było w Polsce.


No tak tylko niektórzy pisali też, ze kupili grę po premierze, a mimo to mają problem z kodem. Maila do Ubi odesłałem w piątek w nocy więc pozostaje tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować