Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #148: Blur vs Split/Second - z którą grą wiążesz większe oczekiwania?

16 postów w tym temacie

Zagłosowałem na Blur, chociaż tak naprawdę wiemy o niej niewiele, ale IMO publikowanie quizu dzisiaj, kiedy zostało opublikowane demo jednej z gier nie jest dobrym pomysłem. Wyniki mogłyby być zupełnie inne, kiedy o Split/Second było znacznie ciszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demówki obu i o ile od sieciowej bety Blura nie mogłem się oderwać przez wiele dni, tak w demówce Split/Second pojechałem dwa razy i nie zrobiło to na mnie wielkiego wrażenia. Blur jest bardziej dopracowany i bardziej szalony, tak jak po Bizzarre Creations należało się spodziewać. Znakomite uczucie szybkości i świetny balans. Jeśli miałbym wydać kasę na któraś z tych gier to zdecydowanie Blur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Split/Second, jednak myślę, że na dłuższą metę ta gra może być nudna. Ciągle powtarzające się schematy wybuchów nie przyciągną na wiele godzin. Twórców może jednak uratować wiele tras i kilka dodatkowych trybów rozgrywki. Ciągle pokazują oni chyba dwie trasy, ale miejmy nadzieję, że zrobią ich więcej. Duży plus należy się twórcom za wprowadzenie do wyścigów pewnej świeżości. Oby nie zepsuli świetnego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 16:54, Feoxic napisał:

Dlaczego nie ma odpowiedzi : OBIE GRY, moim zdaniem obie zasługują na miano gry wyścigowej
roku.


Ale przecież my już znamy grę wyścigową roku: Gran Turismo 5 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani jedna, ani druga mnie nie interesuje. Uwielbiam wyścigi, ale "bez aż takich udziwnień" (power upy, wysadzanie otoczenia - to nie dla mnie) :) Widziałem kilka filmików z obu gier i nabrałem ochoty na... powrót do Paradise City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować