Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy obiecują autentyczność w F1 2010

21 postów w tym temacie

rFactor.. A kto pamięta pierwsze F1 z ps3? To była dopiero formuła! :D Do dzisiaj to męczę i z nadzieją wyczekuję na wersję z Kubicą ;) Oby ta "nowa" potrafiłą tak dobrze oddać tę dynamikę jazdy..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zawsze stawiali symulację ponad rozgrywką arcade''ową" nie twierdze, że ich gry mi sie nie podobaly, ale dirt1,2 oraz grid nie maja wiele wspolnego z symulacja,z f1 wg mnie bedzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trudno wyobrazić sobie F1 2010 bez maksymalnie wiernego oddania tego, co na torach Formuły 1 dzieje się w rzeczywistości."

Kojarzy pan taką grę jak trackmania? ;D

Nie lubię formuły. Ot wieje nudą. Już lepszy NASCAR bo tam chociaż widać rywalizację ;). I wypadki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codies nigdy nie zrobili pełnej symulacji. Przy F1 to nie wypada. Jestem jednak sceptycznie do tego nastawiony. Prawdopodobnie dalej będę męczył rfactor i czekał na rfactor 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 18:08, ilpalazzo napisał:

"zawsze stawiali symulację ponad rozgrywką arcade''ową" nie twierdze, że ich gry mi sie
nie podobaly, ale dirt1,2 oraz grid nie maja wiele wspolnego z symulacja,z f1 wg mnie
bedzie podobnie


Po podanych przez Ciebie tytułach wnioskuję żeś Pan młody :) CM popełnili kiedyś coś takiego jak Toca Touring Car Championship, która "ewoluowała" w TOCA Race Driver a następnie w Race Driver, z czego ostatni był grid. I o ile mnie pamięc nie myli TTCC była bardzo bliska symulacji, dużo ustawień samochodu, zmienne warunki pogodowe i wiele innych opcji niedostępnych w innych tytułach. Niestety wymagania rynku sprawiły, że stopniowo poziom trudności i realizmu musiały dachować i wylądować w rowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak-Grid i Dirt-y nijak mają się do wcześniejszych odsłon TOCA, nawet Race Driver miał jeszcze całkiem wymagający model jazdy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

otóż to kodi24 zupełnie inny engine :D, więc te poprzednie race drivery to już do poprzednich colinów (nie licząć 1 i 2) można porównać, chociasz w race driver 2 strasznie utrudnili rajdy (udało mi je się je zaliczyć za 6 razem na 2 miejscu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować