Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake - polscy gracze nie będą pokrzywdzeni przez brak Xbox Live w Polsce

19 postów w tym temacie

gram.pl

Wszyscy gracze, którzy nie zdecydowali się na zakup gry Alan Wake w sklepie gram.pl ze względu na brak oficjalnego wsparcia usługi Xbox Live w Polsce, powinni być zadowoleni z posunięcia rodzimego oddziału firmy Microsoft w kwestii DLC dołączanych do edycji kolekcjonerskiej.

Przeczytaj cały tekst "Alan Wake - polscy gracze nie będą pokrzywdzeni przez brak Xbox Live w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o jak miło... aż nie wiem co powiedzieć. Po tych wszystkich wybrykach Ubi$ wreszcie ktoś wykazał oznaki szacunku dla polskich graczy :D

ja swojego preordera mam... na wersję podstawową. Za dwa tygodnie podzielę się opinią :> ale wielki PLUS w moich oczach dla gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre rozwiązanie..... na wyciągnięcie więcej kasy od Polaków.... Każdy (no raczej :) ) wie że EK jest droższy, to napewno teraz kilkadziesiąt osób weźmie EK... Z jednej strony to dobry uczynek, ale prawdopodobnie ma zamiar wykorzystać gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Micro$oft zaczął się nawracać? To chyba pierwszy od bardzo dawna (albo w ogóle) miły gest od giganta z Redmond w stronę polskich odbiorców. Ale lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca. Ja na szczęście nie muszę się tym martwić, PieCyk mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadowoleni gracze owszem powinni być, jednak pomimo tego pozytywnego posunięcia TYLKO ZE STRONY POLSKIEGO WYDAWCY, użytkownicy wciąż są pokrzywdzeni brakiem wspomnianej usługi. Mydlenie oczu płytą jest dobrym rozwiązaniem na chwilę, ale kosztownym na dłuższą metę, gdyż precedens ten wymaga aby i do innych tytułów dodawać takie płyty z dodatkami, a co więcej, wszelkie aktualizacje i nowe dodatki, nie będące na tych płytach powinny być ponownie wrzucane na nowe płyty i wysyłane w ramach subskrypcji. Coś nie najlepszy pomysł na dłuższą metę. Aby bardziej się przyczepić, czemu tylko ta płyta ma być w edycji kolekcjonerskiej, znowu oszukiwanie graczy, którzy wydają pieniądze na niepełny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że osoby które zamówiły edycji kolekcjonerską Alan Wake, też dostaną DLC?? I czy płytka będzie od razu w edycji kolekcjonerskiej, czy np dostaniemy ją w dniu premiery DLC na Xbox Live??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 13:15, NomagPL napisał:

Czyli mam rozumieć, że osoby które zamówiły edycji kolekcjonerską Alan Wake, też dostaną
DLC?? I czy płytka będzie od razu w edycji kolekcjonerskiej, czy np dostaniemy ją w dniu
premiery DLC na Xbox Live??


"gracze z Polski znajdą w pudełku płytę bonusową zawierająca wspomniane dodatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veniu1, nikt ci nie każe kupować EK. Tak jak mówisz, to by było gdyby nagle wycofał taką płytkę z edycji podstawowej.

Ja osobiście się tam cieszę, bo będę miał taką płytkę. 12 maja, przychodź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"gracze z Polski znajdą w pudełku płytę bonusową zawierająca wspomniane dodatki"

można wiedzieć jakie są te ''wspomniane dodatki'' bo nie ma ich wypisanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a orientuje się ktoś co to za DLC? Co się w nim znajduje? Bo miałem lada dzień zamówić pre-order i chciałem wersję podstawową, bo chciałem mieć grę w zwykłym pudełku, a w wersji kolekcjonerskiej jest ta wielka księga ciężka do transportu, a mini opakowanie jest inne niż reszta opakowań Xboxowych. No a teraz to DLC mi troszkę miesza szyki. Jak bardzo będę stratny bez tego DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się informacja co dokładnie na tej płycie się znajdzie. To samo co w innych krajach?

I czy ta płyta będzie tylko w preorderze gram.pl czy w każdym wydaniu tej gry w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gracze z Polski znajdą w pudełku płytę bonusową zawierająca wspomniane dodatki"


Ale co to dokładnie oznacza, Polygami informuje, że są to dodatkowe tematy do dasha i ciuszki dla avatara? Czy będą to ww dodatki, czy może DLC z prawdziwego zdarzenia, czyli dodatkowe epizody do AW, proszę o odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, które dodatki?
W angielskiej kolekcjonerce oprócz jakiś pierdółek dla awatara jest kod na pobranie pierwszego "porządnego" DLC, czyli całego nowego epizodu, mającego stanowić wprowadzenie do ewentualnego sequela. Rozumiem, że my dostaniemy ten dodatek na płytce. Przynajmniej tak można wnioskować z tego artykułu.
Jeśli zaś dostaniemy tylko ciuszki dla awatara, no cóż... Microsoft nam ładnie zamydlił oczy (czyt. okłamał).
Proszę redaktorów o wyjaśnienie tej sprawy, bo nie wiem czy kupić grę w Polsce, czy lepiej jak zwykle sprowadzić z zagranicy, żeby nie dostać wykastrowanej wersji.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale sądzę, że PO premierze gry TEŻ powstaną DLC. A wtedy co? Czekać, aż wypuszczą na rynek coś na kształt Liberty City Stories? A jeśli któreś DLC do paczki się nie dostanie?
Dajcie Lajwa, a nie wymyślajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja standardowa – nie zawiera żadnego DLC

Edycja limitowana zawiera poza grą:
• Książkę „Alan Wake Files”; angielska wersja językowa
• Avatar pack (ubrania AW dla avatara)
• Materiały beghind the scene
• Vi-Docs
• Dysk ze ścieżką dźwiękową z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, idę zamówić grę w UK.

Uważam, że wypadałoby zmienić tytuł artykułu, ponieważ ewidentnie wprowadza w błąd, albowiem polscy gracze będą pokrzywdzeni przez brak Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować