Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna odsłona cyklu Drakensang w produkcji

10 postów w tym temacie

Od samego początku był podawany maj tego roku, więc już za kilka tygodni gra powinna być dostępna. Pierwsza część była naprawdę świetna. Drugą oczywiście kupie, może edycje kolekcjonerską o ile będzie znacznie lepsza niż ta w pierwszym Drakensang...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, pomimo iż uwielbiam gry RPG, nie uważam, aby Drakensang był świetny. Nie jeden H&S ma więcej opcji dialogowych niż Drakensang. Dla mnie średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę, zrobiła się z tego seria...u nas jeszcze nie ma dwójki a już szykowany jest dodatek. Grę na pewno kupię ale nie umiem przeboleć tego jak postacie się ruszają. Mogliby dodać jakiś sprint albo coś. Tak czy inaczej gra jest super i mam wielkie oczekiwania co do dwójki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech mi tutaj dadzą The River of Time, zbiry! :P Techland, dawajcie, Panowie i Panie, kurczę, czekam na jakieś dobre cRPG od Grudnia 2008 i nadal ni ma ;/ Wątpię w polską premierę za kilka tygodni, bo wtedy wydawca chyba coś by zapowiedział... no i dodatek, mam nadzieje, że też dostaniemy go w polskiej wersji dzięki uprzejmości Techlandu. Dopiero kiedy to ogarnę zacznę się zastanawiać nad Drakensang 3. The River of Time to jedyna gra, którą mam zamiar kupić przed Fallout: New Vegas, choć wiadomo, że może się to zmienić ;)
Cieszy mnie, że dla takich mniejszych developerów, robiących gry w sumie nie dla wszystkich, mniej przystępne, jak Katauri, czy właśnie Radon Labs, liczy się między innymi rodzimy rynek. Bo na takim rynku gra ma często sukces gwarantowany - to ważne w przypadku tak dobrych pozycji jak King''s Bounty i saga Drakensang, bo wystarczy do tego, by powstała kontynuacja, a takich nigdy za wiele, jeśli są dobre. Komercja nie wpływa tutaj aż tak mocno, co pozytywnie odbija się na jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie informacja o powstawaniu już trzeciej części. Jedynka, tak mnie jak i bratu, nawet się podobała i teraz czekamy na D:TRoT. Tylko coś mi się nie podoba to, że tak szybko wypuszczają kolejne części... Rok czasu na dobrego erpega to chyba za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować