Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 15:31, Byl napisał:

> Mam pytanie czy w dodatku do Bitwy o Śródziemie II jest dużo nowych umiejętność do twożenia

> postaci? Są jakieś nowe klasy?


Wiem że pojawia się osobna klasa troli.O umiejętnościach nic nesłyszałem, ale wiem też że nowa
kampania ma (tylko)siedem misji!


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
A ja mam pewien dziwny problem. Kupilem pare tyg. temu gre Bitwa o Srodziemie 2. Podczas rejestracji (by moc sobie grac przez neta) wpisalem oryginalny key z pudelka ( z instrukcji dolaczonej do gry ). Zalogowac sie nie moglem, "ten klucz jest juz uzyty przez innego uzytkownika" czy jakos tak podobnie! Mial ktos juz tak? I czy jest na to jakas rada? Nie wiem jakies inne keye szukac? prosze o pomoc.

pozdrawiam serdecznie.
pis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 06:20, Arafath napisał:

Czesc.
A ja mam pewien dziwny problem. Kupilem pare tyg. temu gre Bitwa o Srodziemie 2. Podczas rejestracji
(by moc sobie grac przez neta) wpisalem oryginalny key z pudelka ( z instrukcji dolaczonej
do gry ). Zalogowac sie nie moglem, "ten klucz jest juz uzyty przez innego uzytkownika" czy
jakos tak podobnie! Mial ktos juz tak? I czy jest na to jakas rada? Nie wiem jakies inne keye
szukac? prosze o pomoc.

pozdrawiam serdecznie.
pis!



Może pomyliłeś się w czasie wpisywania cd-keya?? Często bywa tak, że myli się z zero z o i tutaj mogą być błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tez mam pytanko.Nie zarejestrowalem sie podczas instalacji tylko wybralem opcje zrob to pozniej i chcialbym to zrobic teraz tylko nie bardzo wiem jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 06:20, Arafath napisał:

Czesc.
A ja mam pewien dziwny problem. Kupilem pare tyg. temu gre Bitwa o Srodziemie 2. Podczas rejestracji
(by moc sobie grac przez neta) wpisalem oryginalny key z pudelka ( z instrukcji dolaczonej
do gry ). Zalogowac sie nie moglem, "ten klucz jest juz uzyty przez innego uzytkownika" czy
jakos tak podobnie! Mial ktos juz tak? I czy jest na to jakas rada? Nie wiem jakies inne keye
szukac? prosze o pomoc.

pozdrawiam serdecznie.
pis!


Ja mam tak w przypadku niedawno kupionego Far Cry. Wyślij maila do wydawcy gry, z prośba o rozwiązanie twojego problemu. Ja już wysłałem, tylko ciekawe ile to potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 13:01, 71proste napisał:

Hmm ja tez mam pytanko.Nie zarejestrowalem sie podczas instalacji tylko wybralem opcje zrob
to pozniej i chcialbym to zrobic teraz tylko nie bardzo wiem jak???


Start --> Programy --> Electronic Arts --> Bitwa o Śródziemie II --> Rejestracja elektroniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób żeby połączyć dwa oddziały tak jak w jedynce? Chodzi mi tu o połączenie piechoty i łuczników. Jeśli tak to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna szkolic swojego utworzonego przez siebie bohatera grajac w singla,czy tylko multiplayer.Odpalilem wczoraj np:Bitwe O Pierscien,ale tam z gory mialem narzuconych bohaterow(Theoden,Aragorn i Boromir).Stworzylem sobie postac,ale nie wiem jak ja wyszkolic a nie hcce zaczynac gier online jakims slabeuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:38, 71proste napisał:

Czy mozna szkolic swojego utworzonego przez siebie bohatera grajac w singla,czy tylko multiplayer.Odpalilem
wczoraj np:Bitwe O Pierscien,ale tam z gory mialem narzuconych bohaterow(Theoden,Aragorn i
Boromir).Stworzylem sobie postac,ale nie wiem jak ja wyszkolic a nie hcce zaczynac gier online
jakims slabeuszem.


Żeby wybudować własnego bohatera w wojnie o pierścień trzeba wybudować fortece
A po drugie to twoja postać i zawsze zaczyna na pierwszym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś przez Neta? Najlepiej w tej chwili.Chciałbym z jakimś Polakiem,bo denerwuje mnie że wszyscy co z nimi gram muwią po angielsku, a ja jestem z niego wyjątkowao słaby, i na ogół rozupmiem go!, Hello albo yes.
Mój nick Byl111.
Skontaktujemy się kto tworzy grę na czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:34, Byl napisał:

Zagra ktoś przez Neta? Najlepiej w tej chwili.Chciałbym z jakimś Polakiem,bo denerwuje mnie
że wszyscy co z nimi gram muwią po angielsku, a ja jestem z niego wyjątkowao słaby, i na ogół
rozupmiem go!, Hello albo yes.
Mój nick Byl111.
Skontaktujemy się kto tworzy grę na czacie.


Już zaraz idę grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Diverso//

BTW:MAM już 5 poziom

mozna przeniesc wlasnego bohatera juz z poziomami do gry w sieci,czu trzeba tworzyc postac na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 03:24, 71proste napisał:

Mój Diverso//

BTW:MAM już 5 poziom

mozna przeniesc wlasnego bohatera juz z poziomami do gry w sieci,czu trzeba tworzyc postac
na nowo?

Możesz, ae niekiedy jest zablokowana ta możliwość - zależy od założyciela stołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 09:16, edeń napisał:

> Mój Diverso//
>
> BTW:MAM już 5 poziom
>
> mozna przeniesc wlasnego bohatera juz z poziomami do gry w sieci,czu trzeba tworzyc postac

> na nowo?
Możesz, ae niekiedy jest zablokowana ta możliwość - zależy od założyciela stołu.


hmm zalozyciela stolu powiadasz tz???nie gralem nigdy w sieci w LOTR nie wiem jak sie za to zabrac itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 17:00, rick90 napisał:

Jest jakiś sposób żeby połączyć dwa oddziały tak jak w jedynce? Chodzi mi tu o połączenie piechoty
i łuczników. Jeśli tak to w jaki sposób?


Nie ma takiego sposobu, chyba twórcom nie spodobał się pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno umawialiśmy się na grę, niestety nie udało mi się z tobą zagrać.Może uda się to dzisiaj?
Zwracam się do Edenia, ale każdy może ze mną zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hallo ;)

Jestem szczęśliwy !!! dzisiaj kolego oddal mi mojego ukochanego WP BoŚ (jak znajde ryse to go zabije ;)
Mój nick - SwiadekKoronny ;) Nie mialem co wybrać wszystko zajęte ;)

greetz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować