Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Król Nazguli to bardzo dobre rozszerzenie. Angmar to świetna frakcja, którą gra się rewelacyjnie:P Jedyne co dla niektórych może być minusem to drastycznie zwiększony poziom trudności - easy już taki easy nie jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:19, Ostrowiak napisał:

Hm...

Czytałem nieco o Angmarze, mógłbyś wymienić mi jego zalety?
I rasy jakie dochodzą do Edytora Własnych Bohaterów:)

Co do trudności to lubię się pomęczyc:)


Zalety? Można powiedzieć, że zaletą Angmaru na pewno są zróżnicowani bohaterowie. Poza tym Angmarczycy mają świetne jednostki - choćby dwa rodzaje trolli czy czarwonik. Ciekawą rzeczą są też Władcy niewolników, którzy za darmo przywołują jednostki. Poza tym forteca Angmaru rozbudowana na maksa ma bardzo ciekawe elementy.

A co do edytora to jest on bardziej rozbudowany i dochodzi nowa rasa trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:07, kamceg napisał:

> Trzeba piraty kupować..zaoszczędzi się..:)

Nie wiem czy wiesz, że na tym forum popieranie piractwa karane jest banem...
Dlatego skoro kradniesz, to nie musisz się z tym tak obnosić:/

Nie kupuję ale w CDA cały czas o tym gadają.Żebyś wiedział ile mam oryginalnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 15:04, Aragloin napisał:

> > Trzeba piraty kupować..zaoszczędzi się..:)
>
> Nie wiem czy wiesz, że na tym forum popieranie piractwa karane jest banem...
> Dlatego skoro kradniesz, to nie musisz się z tym tak obnosić:/
Nie kupuję ale w CDA cały czas o tym gadają.Żebyś wiedział ile mam oryginalnych gier.


Mnie to nie obchodzi ile masz oryginalnych gier - mnie obchodzi to, że propagujesz piractwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Bitwę o Śródziemie II, zainstalowałem i gdy klikam na ikonę pojawia się plansza z tytułem i nic więcej się nie dzieje, dalej jestem w Windowsie. Mój komp: AMD Athlon 2000 Mhz, 512 RAM, Radeon 9500. Pobrałem też patcha z EA.pl i uaktualnienie i dalej nie działa. ;( Wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać o jedną rzecz.Pożyczyłem od kolegi na parę dni władcę pierścieni bitwe o śródziemie 2 i nie mogę znaleźć w necie patcha żeby mi chodziło bez płyki bo muszę oddać.Jakieś propozycje do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 14:00, bobrzan napisał:

Chciałem się zapytać o jedną rzecz.Pożyczyłem od kolegi na parę dni władcę pierścieni bitwe
o śródziemie 2 i nie mogę znaleźć w necie patcha żeby mi chodziło bez płyki bo muszę oddać.Jakieś
propozycje do pomocy.


jeśli jest oryginał,to crack nocd chyba nie będzie problemem. Albo kupna własnego egzemplarza. Na Wirtusie jest fajna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:38, kamceg napisał:

> > > Trzeba piraty kupować..zaoszczędzi się..:)
> >
> > Nie wiem czy wiesz, że na tym forum popieranie piractwa karane jest banem...
> > Dlatego skoro kradniesz, to nie musisz się z tym tak obnosić:/
> Nie kupuję ale w CDA cały czas o tym gadają.Żebyś wiedział ile mam oryginalnych gier.


Mnie to nie obchodzi ile masz oryginalnych gier - mnie obchodzi to, że propagujesz piractwo...

Nie propaguje tylko mówię z " ironią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:39, Daviochlebak napisał:

Kupiłem ostatnio Bitwę o Śródziemie II, zainstalowałem i gdy klikam na ikonę pojawia się plansza
z tytułem i nic więcej się nie dzieje, dalej jestem w Windowsie. Mój komp: AMD Athlon 2000
Mhz, 512 RAM, Radeon 9500. Pobrałem też patcha z EA.pl i uaktualnienie i dalej nie działa.
;( Wie ktoś dlaczego?



Pobierz najnowsze sterowniki do karty geraficznej.
Możesz też pobrać do napędu DVD. Jeśli gra dalej nie będzie działała to możesz mieć za starą karte graficzną.
Jeśli nie to to już nie wiem zupełnie:( .
UWAGA!!!!!!!!! Jeśli nie jesteś zbyt dobry w "posługiwaniu" się komputerem to poproś o pomoc w instalacji sterowników kogoś bardziej doświadczonego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:33, Ostrowiak napisał:

Jedyne co nie zachęca to cena, dodatek droższy od podstawki:P

Cóż, klasyczna cecha gier EA :P



Sorry za drugi post z rzędu. Mam nadzeję że przejdzie to do classick, bo chętnie bym zagrał w ten dodatek a cena faktycznie nie jest zachęcająca. Wygląda ciekawie, a co najważniejsze ładne opakowanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiegoś buga dziwnego. Po zbudowaniu jaskini goblinów wszystko co posiadam nagle się rozpada i pojawia się napis klęska.
Wiecie może o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:56, lawenda napisał:

To raczej bug, może spachowanie gry coś pomoże, ale wątpię

Gra jest właśnie spaczowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 13:10, AQ22 napisał:

> To raczej bug, może spachowanie gry coś pomoże, ale wątpię
Gra jest właśnie spaczowana :P


A masz tak za każdym razem jak dajesz nową gre czy od save''a? Bo czasem gra źle sie save''uje i wychodzą nieciekawe problemy. A co do gry to jest świetna, kupiłem w Media markt jak przechodziłem obok bo nie mogłem sie powstrzymać :D Może za niedługo kupie dodatek bo widze tyle pochwał, że jakoś mnie już ciagnie :D A cena jak jest dokładnie dodatku? Kiedys widziałem w Empiku chyba za coś koło 60 złotych, dalej się tak trzymie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować