Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Widzę że niema podobnego tematu to ten zakładam. Tą gre mam zamiar ją kupić w najbliższym czasie, więc narazie jej nie opisze, ale jak już będę miał to wtedy. Gdy zobaczyłem screeny z tej gry,normalnie szczęka mi opadła. W tym temacie jak nazwa jego wskazuje, możecie wypowidać sie czy wam sie podoba itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem który z tematów o bfme2 jest właściwy, wybrałem ten bo ładnie tytuł napisany. :) Czy ktoś gra na GeForce 4 mx 440? Czy ta gra zadziała na tej karcie? Nie chodzi zeby się cieła ale czy zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 16:26, TYHE napisał:

> Widzę że niema podobnego tematu to ten zakładam.
ile razy juz to słyszałam... :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4782&u=6
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=95&u=7
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3521&u=3
...

;p


Przynajmniej tytuł porządnie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2006 o 16:21, Wojtas94 napisał:

Widzę że niema podobnego tematu to ten zakładam. Tą gre mam zamiar ją kupić w najbliższym czasie,
więc narazie jej nie opisze, ale jak już będę miał to wtedy. Gdy zobaczyłem screeny z tej gry,normalnie
szczęka mi opadła. W tym temacie jak nazwa jego wskazuje, możecie wypowidać sie czy wam sie
podoba itp.


Ta gra to kawał bardzo dobrej roboty.
A jeżeli lubisz klimat Władcy Pierścieni to pozycja wręcz obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa...
Grałem w demko.
Jak narazie to zapowiada się świetna gierka!
A zreszta ja b.lubie Śródziemie to może dla tego.
a mimo wszystko to jest doba gra dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2006 o 13:25, kryniu123 napisał:

taaa...
Grałem w demko.



Ja też tak zacząłem...:) Zagrałem w demo i zaraz pomknąłem do EMPiKu.
Muszę powiedzieć, że było warto.
Nie grałem w jedynke, bo nie mam zaufania do wszelakich adaptacji filmowych ale ta produkcja zmieniła to skutecznie.
Demo dwójki wpadło mi w ręce przez przypadek i juz wiem, że jak skończę II to I pewnie też sobie zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2006 o 09:23, T34 napisał:

Ja też tak zacząłem...:) Zagrałem w demo i zaraz pomknąłem do EMPiKu.
Muszę powiedzieć, że było warto.
Nie grałem w jedynke, bo nie mam zaufania do wszelakich adaptacji filmowych ale ta produkcja
zmieniła to skutecznie.

Jedynka jest świetna,żałuj że do tej pory jeszcze w nią nie grałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ! Jestem w 6 misji dobra. Gram na średnim poziomie, myśle nie warto grać na łatwym. Kto chętny przez net ? A jeśli chodzi o moją małą ocenke to w pierwszej części mi się bardziej podobało że pudowaliśmy w obrebie mórów a w drugiej części buduje się gdzie chce, mi się to niepodoba. Głupie jest teś w drugiej częśći to że nie można łucznikami wejść na mury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2006 o 16:33, Grizzly. napisał:

Gram ! Jestem w 6 misji dobra. Gram na średnim poziomie, myśle nie warto grać na łatwym.


Właśnie... Ja też wybrałem średni i myślę, że nawet ten jest zbyt łatwy ale nie chce mi się wracać do początku...

Dnia 01.04.2006 o 16:33, Grizzly. napisał:

Głupie jest teś w drugiej częśći to że nie można łucznikami wejść na mury.


Nie grałem w jedynke. Łucznikami na mury? W II na pewno gobliny mogą się wspinać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 08:47, T34 napisał:

Nie grałem w jedynke. Łucznikami na mury? W II na pewno gobliny mogą się wspinać...


No pewnie, to żałuj że nie grałeś ! Rohirimowie i gondorczycy odrazu na starcie mieli wybudowane mury, tak że fajnie było mieć zawsze łuczników na nich.

W 2 niepodoba mi się zdobywanie zasobów, później trzeba te budynki daleko od bazy stawiać. Jest teś za dużo dodatkowych opcji. trudno się połapać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 16:49, Grizzly. napisał:


> Nie grałem w jedynke. Łucznikami na mury? W II na pewno gobliny mogą się wspinać...

No pewnie, to żałuj że nie grałeś ! Rohirimowie i gondorczycy odrazu na starcie mieli wybudowane
mury, tak że fajnie było mieć zawsze łuczników na nich.

W 2 niepodoba mi się zdobywanie zasobów, później trzeba te budynki daleko od bazy stawiać.
Jest teś za dużo dodatkowych opcji. trudno się połapać :P


A jak rozwiązana jest kwestia zasobów w jedynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ta gre. Jest bardzo fajna... Narazie gralem tylko w kampanie dobra i kilka potyczek. Lecz przejscie kampanii zajelo mi 2 dni...Poza pieknymi przerywnikami i fajnymi misjami kampania jest po prostu za krotka. :(
A i niektore mapy sa jakies takie dziwne. Za ta wielkim plusem sa nowe rasy. Niedlugo ide pobawic sie z edytorem bohaterow.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:34, mic02 napisał:

Mam ta gre. Jest bardzo fajna... Narazie gralem tylko w kampanie dobra i kilka potyczek. Lecz


A o co chodzi w trybie walka o pierścień? To jest kampania,czy po prostu gramy na mapie taktycznej? A kampania to jest tylko jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 21:36, Darkstar181 napisał:

> Mam ta gre. Jest bardzo fajna... Narazie gralem tylko w kampanie dobra i kilka potyczek.
Lecz

A o co chodzi w trybie walka o pierścień? To jest kampania,czy po prostu gramy na mapie taktycznej?
A kampania to jest tylko jedna?


Gralem w samouczek. Jest to rodzaj gry strategicznej; na poczatku zaznacza sie panstwa, stolice i tryb gry.
Prawie cala akcja toczy sie na mapie swiata, jedynie walki (jezeli chcesz) mozesz prowadzic na mapach. Cala gra polega na rozbudowie panstwa, zdobywania terenow, zrobienia armii, i w zaleznosci od trybu rozgrywki zniszczenia wroga, przejacia wiekszosci terytoriow, i ew. stolicy wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować