Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II - temat ogólny

475 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2007 o 14:44, Super Shadow napisał:

Mam jedynke LotR-tBfME i mówie wam że jest wy***ista. Chciałbym bardzo mieć dwójke. Ale od
razu widać że jest dużo bardziej rozbudowana niż poprzednik :). Najlepsi dla mnie bohaterowie
to:
1.Legolas-Wymiata najbardziej ze wszystkich
2.Aragorn
3.Gimli
4.Gandalf

Jeżeli piszesz o jedynce to Legolas jest słaby(może nadaje się tylko na nazgule i nieulepszone jednostki), gandalf go składa jednym czarem lub nawala z miecza i dobija czarem aragorn z andurilem tez wymiata.

Jeżeli chodzi o bfme 1 to:
1. Gandalf biały = aragorn z Andurilem(obaj są równie przydatni, chciaz Gandalf bardziej vs. jednostki a aragorn vs hero)
2. Lurtz (super hero za niską cenę) = Theoden (szarża wymiata)
3. Saruman = Legolas = Gimli
4. Witchking(morale silne i lata)
5. reszta

Jeżeli chodzi o bfme 2 RotW to bohaterowie znacznie osłabli jesli chodzi o atak w stosunku do bfme 1, jedynie krasnoludzcy i tani hero(jak boromir) są super:
1. Gloin = książę Brand(chyba jakos tak się nazywa ten łucznik u krasnoludów = Boromir = Usta Saurona = Gothmog = Lurtz = Azog = duszek z angmaru(nie pamietam imienia teraz) = Glorfindel (tani dobrzy hero)
2. Witchking(na drugim miejscu bo drogi ale wymiata, chociaz słabe moce na wyzszych lvl i brak sensownej mocy na 10 lvl), latajace nazgule(na piechote mają kupe wachy i są mocne)
3. Dain, Gimli, Dragoth(drogi ale dość przydatny, jak się gra ostrożnie), Szeloba, Gorkil,
4. Gandalf (słaba siła czarów), Aragorn(mało wachy), Legolas, Thranduil, Elrond(mało wachy mały dmg i spory koszt) Rogash( wolna regeneracja i bardzo słaby vs inny hero)
5. Theoden(jednak ma szarże chociaz słabszą niż w bfme 1)
6. Reszta hero(mało przydatni bez ciekawszych mocy, sa bo są

jak dla mnie bfme 2 jest niedopracowane bohaterowie mają mało uzytecznych mocy(szczególnie sztandarowi powinni mieć ciekawe i użyteczne moce), witchking nic nie ma na 10 lvl, czarnoksiężnik bez ani jednego czaru(śmieszne) Saruman ma piorun na 10 zamiast burzy która by obszarowo wymiatała itd.

Gra to jeden wieli spam i jak grasz z dobrymi graczami to kończy się po 5-7min max bo cię albo zaspamia albo ty ich zaspamisz bo przegrasz.

Wolne budowanie jest frajerskie, gdyż stawiają ci budynki w twojej bazie aby się wzmocnić, faremki są słabe(nie do obronienia), cytadela jest tez słaba(pewnie dlatego, ze da się ich spamić nieskończoną liczbe co jest bzdurą powinna być jedna ale super silna). Mury się składają od 1-2 strzałów z katapulty(przed paroma patchami dało sie je rozwalac łucznikami i żołnierzykami - śmieszne) i mógłbym tak wymieniać bez końca, ale muszę kończyć.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! giera jest niesamowita! Zwłaszcza po necie :) z kolegami właśnie rozegrałem potyczkę i grało się cudownie. Emocje sięgają zenitu :D zwłaszcza jak mamy w posiadaniu pierścień :D Sauron ROX! :D tego ziomka jest na prawdę trudno powalić xD Tylko malutkie pytanie: czy da się zapisać grę sieciową? bo niestety zostałem na mapie 1 vs 1 no i graliśmy graliśmy graliśmy aż nam czasu zabrakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 10:24, destro177 napisał:


Jest ośmiu nazguli + król nazguli (w grze nazywa się on czarnoksiężnik)

mi chodzi tylko o tych w kapturach którzy jeżdżą na koniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 10:32, Rumcajs52 napisał:

>
Jest ośmiu nazguli + król nazguli (w grze nazywa się on czarnoksiężnik)

mi chodzi tylko o tych w kapturach którzy jeżdżą na koniach.

A to przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 13:14, Rumcajs52 napisał:

>

To jak nikt nie wiem nic o tym modzie?


Niestety taki mod chyba nie istnieje, ale myślę że to dlatego że jeśli miało by się 8nazguli + króla nazguli to można by pokonać nimi całą armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 19:26, Byl napisał:

> >
>
> To jak nikt nie wiem nic o tym modzie?

Niestety taki mod chyba nie istnieje, ale myślę że to dlatego że jeśli miało by się 8nazguli
+ króla nazguli to można by pokonać nimi całą armię.


bez przesady jeżeli atakują Cię kusznicy lub łucznicy to nie masz szans za bardzo jak jest ich dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.
chce zagrać w Bitwa o śródziemie 2 przez internet. chce ściągnąć uaktualnienia i wyświetla mi się że nie można ich ściągnąć. co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:46, doledor napisał:



Już znalazłem ten mod co mi trzeba m muszę przyznać że samymi nazgulami+król nazguli BEZ ŻADNYCH INNYCH JEDNOSTEK rozwaliłem 2 trudne AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 22:17, Rumcajs52 napisał:

>

Już znalazłem ten mod co mi trzeba m muszę przyznać że samymi nazgulami+król nazguli BEZ ŻADNYCH
INNYCH JEDNOSTEK rozwaliłem 2 trudne AI.


moglem sie mylić jednak jak ja grałem to nie mogłem nie wiem dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Bitwę o Śródziemie II, zainstalowałem i gdy klikam na ikonę pojawia się plansza z tytułem i nic więcej się nie dzieje, dalej jestem w Windowsie. Mój komp: AMD Athlon 2000 Mhz, 512 RAM, Radeon 9500. Proszę po pomoc i z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 09:48, Daviochlebak napisał:

Kupiłem ostatnio Bitwę o Śródziemie II, zainstalowałem i gdy klikam na ikonę pojawia się plansza
z tytułem i nic więcej się nie dzieje, dalej jestem w Windowsie. Mój komp: AMD Athlon 2000
Mhz, 512 RAM, Radeon 9500. Proszę po pomoc i z góry dzięki :)

Musisz ściągnąć patcha z EA.Ja mam tak samo.Wymagania spełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 10:12, Aragloin napisał:

> Kupiłem ostatnio Bitwę o Śródziemie II, zainstalowałem i gdy klikam na ikonę pojawia się
plansza
> z tytułem i nic więcej się nie dzieje, dalej jestem w Windowsie. Mój komp: AMD Athlon
2000
> Mhz, 512 RAM, Radeon 9500. Proszę po pomoc i z góry dzięki :)
Musisz ściągnąć patcha z EA.Ja mam tak samo.Wymagania spełnia.


Pobrałem patcha z EA.pl i uaktualnienie i dalej nie działa. ;( Wie ktoś dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem na razie z grą Bitwa o Śródziemie 2. Otóż, po łączeniu gry w opcjach mam dostępne tylko opcje dla monitora "zwykłego" 4:3 nie mam tam takich rozdzielczosci jak 1680x1050. Co z tym zrobić?
Dziękuję.

Apropos jeśli ktoś chce grać po sieci na hamchi to zapraszam:

BFME2GAME
hasło: BFME2GAME

Ponadto jeśli ktoś ma dodatek "Król Nazguli' to zapraszam na:

BFME2ROTWKGAME
hasło: BFME2ROTWKGAME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 14:56, Aragloin napisał:

Trzeba piraty kupować..zaoszczędzi się..:)


Nie wiem czy wiesz, że na tym forum popieranie piractwa karane jest banem...
Dlatego skoro kradniesz, to nie musisz się z tym tak obnosić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować